Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Αθηναίων Insomniacs


Tilemaxx

meeting  

52 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποτε να γινει το Meeting

    • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/5/2015
    • ΣΑΒΒΑΤΟ 16/5/2015
    • ΚΥΡΙΑΚΗ 17/5/2015


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιπινακια θυληκα οχι. Μαντραχαλεοι σαν κ μενα δεν λεει ρε συ...

 

 

You will be dissapointed. This is not teh proper forum. Sausage fest, α@@@δοκαμπος, ψ#$$ρια επί το πλείστον σε τέτοια forum meetings. Είναι σα να πας φοιτητής σε engineering school για να βρεις γκόμενες. Εκτός κι αν έχει καμια άλλη σχολή εκεί δίπλα να φέρνει ισορροπίες. Ή μάλλον θα βρεις άλλα η γκόμενα θα είναι τόσο distorted όσο κι εσύ μη σου πω κ παραπάνω. :P. Οποιαδήποτε πάντως από τις 2 τελευταίες επιλογές είναι καλή για μένα μόνο μη το κανονίσετε καθημερινή γιατί θα σας πάρει ο διάολος μιας κ δε μένω Αθήνα. Θα μου μείνει αξέχαστο πάντως ένα meeting από αντίστοιχο φόρουμ, που ήταν λες κ μαζεύτηκαν αποκλειστικά μπούληδες από ΗΠΑ που παίζουν warcraft. Eυτυχώς δεν ήρθε καμία κοπέλα γιατί θα φρίκαρε, τόσο λίπος και ρεντμπουλ μαζί μόνο σε starcraft marathons έχω ξαναδεί. Σε βίντεο. Από ΗΠΑ. That said, keep your expectations low so you can be pleasantly suprised!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μεσα εγω για 13-4 και για θησειο. Σε παλιοτερες συναντησεις του ινσομνια παντως ειχαν ερθει 2-3 ωραια θυληκα μελη. Κατα τα αλλα sausage fest indeed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μεσα εγω για 13-4 και για θησειο. Σε παλιοτερες συναντησεις του ινσομνια παντως ειχαν ερθει 2-3 ωραια θυληκα μελη. Κατα τα αλλα sausage fest indeed

 

Οταν σταματησανε να ερχονται σταματησαν και τα meetings. Τυχαιο? Δε νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλη Μαΐου με αρχές Ιουνίου να προφτάσουμε να φτιάξουμε σώμα και  να 'χει ολοκληρωθεί το τόπικ με το πέσιμο στις γκόμενες μέχρι τότε μήπως έχουμε ελπίδες με καμία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σόρρυ για το θάρρος, αλλά για ποιο λόγο να θέλει ένας άντρας να συμμετάσχει για 2η φορά σε ένα sausage fest από όπου απουσιάζουν γυναίκες; Επίσης, would you please be so kind as to advise which is the most appropriate forum for gomenizing? 

 

Και τέλος, 13/04 φεύγω, κάντε το πριν, Παρασκευή ή Σάββατο ας πούμε; Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ πεθύμησα να ακούσω ελληνική γλώσσα.

Επεξ/σία από Sova
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα το θεμα συναντηση insomniaks δεν ειναι περι γκομενιζειν. Ειναι τεχνολογικο φορουμ οπου κατα κυριο λογο ειμαστε μελη Αντρες εκτος απο καποιο μικρο αριθμο γυναικων. Αρα ειναι λογικο οι συναντησεις μας να ειναι λουκανικα φρανκφουρτης. Οσα θυληκα μελη θελουν, (μας) αντεχουν και μπορουν να ερθουν ειναι ευπροσδεκτα.

Sova ελπιζω να σε καλυψα σχετικα με το γιατι θελει καποιος να ειναι σε συναντηση του ινσομνια οπου δεν υπαρχουν γυναικες. Τεχνοκουβεντα, μπυροκαφεδες και περι ανεμων και υδατων

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Τεχνοκουβεντα, μπυροκαφεδες και περι ανεμων και υδατων

οπα δηλαδη δεν θα παιξει συζητηση για fashion trends ανοιξη/καλοκαιρι 14?

+_7fd2bbbc5afb634bdb0acdc9f2b250a2.gif

και μετα λετε που ειναι οι τσουπρες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα θα αναφερθουμε επιγραμματικα σε θεματα μοδας, μαγειρικης, ζωδια και αλλα γυναικεια θεματα ετσι ωστε να συμμετεχετε ενεργα στην πολυποικιλη κουβεντα των αρσενικων insomniaks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάτρα γιατι δεν κάνουμε ποτέ συνάντηση ? δεν έχει αρκετά μέλη απο πάτρα το insomnia ?

Άμα έρθει ο τοξοβόλος, μπορεί

αμα έρθει ο τοξοβόλος θα έρθω και εγώ να με πει πως ρίχνει τσι γκόμενες
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλέ μου Καπετάνιε,

 

H παρέμβασή μου αφορούσε τη φαλλοκρατική βόμβα για τις παραμορφωμένες χαζογκόμενες από τις οποίες κινδυνεύετε να απογοητευτείτε, ότι το συγκεκριμένο φόρουμ δεν είναι κατάλληλο για συναντήσεις με πιπίνια κλπ κλπ λες και όποια ήθελε να έρθει είναι κανα κοντόχοντρο βλαμμένο μπάζο που ορέγεται .. ξέρεις τι. Επίσης, όχι ότι έχει σημασία αλλά κάνει τεράστιο λάθος όποιος υποθέτει ότι οι κοπέλες του φόρουμ έχουν κουσούρια εμφανισιακά, κάλλους στον εγκέφαλο κι άλλα τέτοια όμορφα. Ακριβώς επειδή είναι τεχνολογικό το φόρουμ και σκαμπάζετε καλύτερα από τεχνολογία είμαστε εδώ και μας βοηθάτε. Nothing more than that.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...