Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, firepc είπε

To νεο Harry Potter εκανε τα περισσοτερα views, ακομα και απ' το ιδιο το showcase

Ειναι τεραστιο το ονομα βασικα

που να βγάλουν κάνα LOTR να γίνει χαμός!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να υπάρχουν πολύ που να θέλουν να παίξουν με το Golum. Για μενα είναι εντελος fail ο τίτλος, αλλά ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να είναι καλο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι ποιος το μαμάει το Golum. Θέλουμε να ελέγχουμε στρατιές από Rohirim ή να σφάζουμε με Γκίμλι και Άραγκορν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όνειρο το έχω να έβγαινε ένα Harry Potter M17+ open world rpg . Εντάξει θα έχουμε το next best thing από ότι φαίνεται ελπίζω να του δώσουν την προσοχή που του χρειάζεται και να μην είναι cash grab 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος κουφός έκανε το mixing στο trailer του Harry Potter; :P Anyway, ξέρουμε αν θα βγει και για PC;
Υ.Γ. Πώς μπορούνε και παίζουνε στις κονσόλες παιχνίδια που πρέπει να σημαδεύεις με το χειριστήριο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, firepc είπε

To νεο Harry Potter εκανε τα περισσοτερα views, ακομα και απ' το ιδιο το showcase

Ειναι τεραστιο το ονομα βασικα

Τεράστιο όνομα όντως. 

Εδώ είχε γίνει χαμός όταν πριν 2-3 χρόνια είχε κυκλοφορήσει ένα δήθεν Alpha version Trailer του παιχνιδιού. Σαν φαν του Harry potter, ήταν και για εμένα με διαφορά η καλύτερα ανακοίνωση στο Event. Περίμενα πολλά χρόνια για ένα σωστό HP παιχνίδι.

Επεξ/σία από BlueBlade
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Ποιος κουφός έκανε το mixing στο trailer του Harry Potter; :P Anyway, ξέρουμε αν θα βγει και για PC;
Υ.Γ. Πώς μπορούνε και παίζουνε στις κονσόλες παιχνίδια που πρέπει να σημαδεύεις με το χειριστήριο; 

Ένας λόγος που παράτησα το horizon zero dawn . Γινόταν αγγαρεία  το combat με το χειριστήριο . Το ίδιο και με οτιδήποτε είχε να κάνει με shooting 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, noFEARgr είπε

Ένας λόγος που παράτησα το horizon zero dawn . Γινόταν αγγαρεία  το combat με το χειριστήριο . Το ίδιο και με οτιδήποτε είχε να κάνει με shooting 

Εγώ παίζω τώρα το origins στο pc με το χειριστήριο του one s για να είμαι πιο αραχτός και όταν χρειάζομαι το τόξο είμαι αμαπλέας τελείως :P Πως παίζουν ολόκληρα games first person ειδικά στις κονσόλες, λολ. Οι νέες θα υποστηρίζουν Μ/Κ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Εγώ παίζω τώρα το origins στο pc με το χειριστήριο του one s για να είμαι πιο αραχτός και όταν χρειάζομαι το τόξο είμαι αμαπλέας τελείως :P Πως παίζουν ολόκληρα games first person ειδικά στις κονσόλες, λολ. Οι νέες θα υποστηρίζουν Μ/Κ;

Και οι τωρινές υποστηρίζουν αλλά είναι στην επιλογή του developer να βάλει. Το call of duty modern warfare πχ έχει . 
Αν είχαν όλα τα παιχνίδια k/m και mods support θα ήταν game over .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yiannis1991 είπε

Ποιος κουφός έκανε το mixing στο trailer του Harry Potter; :P Anyway, ξέρουμε αν θα βγει και για PC;
Υ.Γ. Πώς μπορούνε και παίζουνε στις κονσόλες παιχνίδια που πρέπει να σημαδεύεις με το χειριστήριο; 

Προφανώς θα βγει και για PC γι'αυτό και χαιρόμαστε (φαντάζομαι; :P)

Δεν παλεύεται το χειριστήριο.. Που λένε πως οι κονσόλες είναι το μέλλον του gaming.. 2 ΛοΛ και 3 Ha.

16 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Ένας λόγος που παράτησα το horizon zero dawn . Γινόταν αγγαρεία  το combat με το χειριστήριο . Το ίδιο και με οτιδήποτε είχε να κάνει με shooting 

Μία από τα ίδια. Απλώς δεν μπορώ, too much trouble. Μέχρι και να πάρω extra gadgets για να δουλεύει mouse/keyboard σκεφτόμουνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για 3rd person melee (AC, Witcher, κτλ) είναι εντάξει το χειριστήριο (και για αυτοκίνητα, ποδόσφαιρα προφανώς). Αλλά 1st person ή 3rd που έχουν όπλα (Resident Evil) ή τόξο ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...