Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

24 λεπτά πριν, Arkin είπε

Uncharted collection με ελληνικα ultrawide uncap fps ολα μαζι και τα 4 αν ερθουν υπολογιστη δινω 60αρι day one ας εχουν οσο θελουν στο PS4. Ghost of tsushima και god of war καλοδεχουμενα ολα με ελληνικα μαζι με το days gone. Πολυ καλη κινηση απο τη sony και ελπιζω να το συνεχισει μονιμα ας τα φερνει 2-3 χρονια μετα απο την κυκλοφορια τους στο PS.

Δεν ξέρω κατά πόσο μπορούμε να το θεωρήσουμε ως έγκυρη πληροφορία, αλλά μιας και έχουν επαφές με τη sony και τις διάφορες εταιρείες, ο Καρπάς στο βίντεο αφήνει να εννοηθεί ότι λογικά η επόμενη κυκλοφορία θα είναι το GOW. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, stevenfins είπε

Δεν ξέρω κατά πόσο μπορούμε να το θεωρήσουμε ως έγκυρη πληροφορία, αλλά μιας και έχουν επαφές με τη sony και τις διάφορες εταιρείες, ο Καρπάς στο βίντεο αφήνει να εννοηθεί ότι λογικά η επόμενη κυκλοφορία θα είναι το GOW. 

 

ειπε οτι ερχεται το μεγαλυτερο παιχνιδι της Sony. Ποιο ομως ειναι αυτο? Για πολλους ειναι το tlou. Σε πωλησεις ειναι το Spiderman. Σε μια φαση στο βιντεο, κλεινει το ματακι οταν αναφερει το GoW.

Πες μου εσυ λοιπον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, firepc είπε

ειπε οτι ερχεται το μεγαλυτερο παιχνιδι της Sony. Ποιο ομως ειναι αυτο? Για πολλους ειναι το tlou. Σε πωλησεις ειναι το Spiderman. Σε μια φαση στο βιντεο, κλεινει το ματακι οταν αναφερει το GoW.

Πες μου εσυ λοιπον 

Το επόμενο είναι το Days Gone. Δεν θεωρείται ''μεγάλο'' για τα κυβικά της Sony αλλά και πάλι ήταν ένα αξιόλογο game. Παρόλ' αυτά εγώ περιμένω το Bloodborne. Αν και το έχω λιώσει στο PS (είναι από τα ελάχιστα games που έχω πάρει πλατίνα), και μόνο που θα είναι 60fps δεν θέλω κάτι άλλο.

 

28 λεπτά πριν, firepc είπε

Μπα..

Το εχουν αποδεχθει πλέον

Μακάρι γιατί είναι τραγικό να βλέπεις τέτοιες συμπεριφορές. Λες και είμαστε 10χρονα..

Επεξ/σία από maniacos93
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Το επόμενο είναι το Day Gone. Δεν θεωρείται ''μεγάλο'' για τα κυβικά της Sony αλλά και πάλι ήταν ένα αξιόλογο game. Παρόλ' αυτά εγώ περιμένω το Bloodborne. Αν και το έχω λιώσει στο PS (είναι από τα ελάχιστα games που έχω πάρει πλατίνα), και μόνο που θα είναι 60fps δεν θέλω κάτι άλλο.

 

Μακάρι γιατί είναι τραγικό να βλέπεις τέτοιες συμπεριφορές. Λες και είμαστε 10χρονα..

για μετα το DG λενε

59 λεπτά πριν, Arkin είπε

Uncharted collection με ελληνικα ultrawide uncap fps ολα μαζι και τα 4 αν ερθουν υπολογιστη δινω 60αρι day one ας εχουν οσο θελουν στο PS4. Ghost of tsushima και god of war καλοδεχουμενα ολα με ελληνικα μαζι με το days gone. Πολυ καλη κινηση απο τη sony και ελπιζω να το συνεχισει μονιμα ας τα φερνει 2-3 χρονια μετα απο την κυκλοφορια τους στο PS.

Ελπιζω οταν λενε Uncharted Collection να εννοουνε 1 - 4 + το DLC

και οχι το 1-3 που βγηκε στο ps4

Επεξ/σία από firepc
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, firepc είπε

ειπε οτι ερχεται το μεγαλυτερο παιχνιδι της Sony. Ποιο ομως ειναι αυτο? Για πολλους ειναι το tlou. Σε πωλησεις ειναι το Spiderman. Σε μια φαση στο βιντεο, κλεινει το ματακι οταν αναφερει το GoW.

Πες μου εσυ λοιπον 

Ναι δίκιο έχεις πως δεν είπε κάτι ξεκάθαρο, αλλά επειδή έκλεισε το μάτι όπως είπες για το god of war σε συνδυασμό με τα πολλά βραβεία.

Βέβαια πιο πολύ κουβέντα να γίνεται έτσι (δεν είναι κανένας schreier), μιας και απ' ότι φαίνεται δεν θα αργήσουν να ανακοινώσει και η ίδια η σονυ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, firepc είπε

για μετα το DG λενε

Ελπιζω οταν λενε Uncharted Collection να εννοουνε 1 - 4 + το DLC

και οχι το 1-3 που βγηκε στο ps4

Ετσι ακριβως για αυτο ανεφερα και το 4. Για το DLC για πιο λες βγηκε dlc για το 4 η ειναι αλλο παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ετσι ακριβως για αυτο ανεφερα και το 4. Για το DLC για πιο λες βγηκε dlc για το 4 η ειναι αλλο παιχνιδι?

uncharted the lost legacy με δυο γυναικες ειναι

Buy Uncharted: The Lost Legacy (PS4) Online at Low Prices in India | Sony  Video Games - Amazon.in

βγηκε μετα το 4

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Αυτο ειναι σαν πεμπτο μερος? Γιατι δεν πρεπει να βγηκε σαν dlc για το 4.

πεμπτο μερος δεν ειναι

Νομιζω ειναι spin off

δλδ ενα αυτονομο expansion (νομιζω)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, firepc είπε

πεμπτο μερος δεν ειναι

Νομιζω ειναι spin off

δλδ ενα αυτονομο expansion (νομιζω)

Τελεια μακαρι να ερθουν ολα μαζι σε πακετο θα γινει χαμος αν το προσεξουν οπως πρεπει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, stevenfins είπε

Δεν ξέρω κατά πόσο μπορούμε να το θεωρήσουμε ως έγκυρη πληροφορία, αλλά μιας και έχουν επαφές με τη sony και τις διάφορες εταιρείες, ο Καρπάς στο βίντεο αφήνει να εννοηθεί ότι λογικά η επόμενη κυκλοφορία θα είναι το GOW. 

 

Ότι το ξέρει αυτός (και αφήνει και υπονοιες) και δεν εχει διαρρεύσει από πουθενά αλλου;Μπορει και να ισχύει, δε λέω, αλλά όχι ότι είναι και παράδειγμα οι uh

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, firepc είπε

πεμπτο μερος δεν ειναι

Νομιζω ειναι spin off

δλδ ενα αυτονομο expansion (νομιζω)

Αυτό ακριβώς είναι. Αυτονομο expansion του 4 το οποίο κυκλοφόρησε περίπου 1 χρονο μετά. 

Και είναι και αυτό καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...