Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

εντάξει 1 χρόνο μετά, θα το παίξουμε στο steam να τονώσουμε τις πωλήσεις κιόλας!

------

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα.Βλεπω το detroid become human sto steam και εχει κανονικα ελληνικα αλλα ειναι στα 40 ευρω.

Στο cdkeys το βρισκω στην εκδοση για το steam στα μισά αλλα δεν βλεπω ελληνικα.Ξερετε γιατι???

https://www.cdkeys.com/detroit-become-human-pc-steam

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, galanakop1974 είπε

Παιδια καλησπερα.Βλεπω το detroid become human sto steam και εχει κανονικα ελληνικα αλλα ειναι στα 40 ευρω.

Στο cdkeys το βρισκω στην εκδοση για το steam στα μισά αλλα δεν βλεπω ελληνικα.Ξερετε γιατι???

https://www.cdkeys.com/detroit-become-human-pc-steam

ευχαριστω.

Εάν είναι για steam, όλες οι εκδόσεις παντού ίδιες είναι. Και αυτή του cdkeys θα έχει ελληνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, _Theo_ είπε

 

Πάλι Epic Exclusive;;OrneryUglyArmednylonshrimp-poster.jpg.eaf494fee50f3d97724916a902a7fa35.jpg

Το συγκεκριμένο και σε ψυγείο-καταψύκτη να το κυκλοφορησουν αποκλειστικά, από μένα είναι ναι. Day one.

Σημειωτέον δεν εχω ξοδέψει ουτε ένα ευρω στο μαγαζάκι τους. Όμως εναν Άλαν τον έχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

+DLSS

Εμπειρια θα ειναι το παιχνιδι στον υπολογιστη. Ηταν και στο PS πολυ καλο απλα ειχε θεματα ειδικα στο απλο με drops εδω θα ειναι το απολυτο οπως εγινε με το horizon rdr 2 κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Εμπειρια θα ειναι το παιχνιδι στον υπολογιστη. Ηταν και στο PS πολυ καλο απλα ειχε θεματα ειδικα στο απλο με drops εδω θα ειναι το απολυτο οπως εγινε με το horizon rdr 2 κτλ.

Θέλω το DLSS γιατί τώρα τελευταία βάζω DSR 4K και μετά DLSS Performance και έχω την ίδια render ανάλυση με πριν (1080p) αλλά το πολύ ανώτερο ΑΑ του DLSS και η εικόνα είναι κρύσταλλο σε όσα games το έχω δοκιμάσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...