Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 hours ago, yiannis1991 said:

Ναι αυτό λέω ενώ στο Division φτιάξανε ωραίο ατμοσφαιρικό τοπίο, ειδικά στο 1 με το χιόνι την ομίχλη και όλα αυτά πήγαν και έβαλαν αυτούς τους ακυρους τους εχθρούς. Το L4D ναι είναι διασκεδαστικό αν το παίζεις με άλλους αλλά μέχρι εκεί, ένα χαζό shooter είναι. To Dying Light meh. Ιδανικά αυτό που θα ήθελα είναι ένα rpg, σε σκηνικό post apocalyptic πόλη, και να έχει μια ιστορία, να γνωρίζεις και άλλους, να κάνεις craft, να έχεις καταφύγιο και να το βελτιώνεις. Τέτοια πράγματα..

last time i checked δεν υπήρχε για PC :P

Fallout76

 

Hold My Beer Bikes GIF by The Bike Havenspacer.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, seithan είπε

Fallout76

Αυτό δεν το έχω παίξει αλλά λένε ότι είναι γτπ. Και είναι και online ή κάνω λάθος; Μακριά και αγαπημένοι από τα online..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

Αυτό δεν το έχω παίξει αλλά λένε ότι είναι γτπ. Και είναι και online ή κάνω λάθος; Μακριά και αγαπημένοι από τα online..

Καμια σχεση με ζομπια το fallout 76...Ειναι post apocalyptic απλα λογω πυρηνικου πολεμου και εχει μεταλλαγμενους ανθρωπους και ζωα..Περα απο αυτα αν ειναι να κανεις craft κτλ καλυτερα να πας στο fallout 4 το 76 παιζει να ειναι απο τα πιο αποτυχημενα παιχνιδια που εχει φτιαξει αυτη η εταιρεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη με επιασε παλι η καταναλωτικη μανια μου πιο θα περνατε εκει στα 18? Το Horizon με εξιταρει ως fan των AC παιχνιδιων και ειναι κατι αντιστοιχο και το Detroit επειδη δειχνει ιδιαιτερο και εχει και ελληνικα. Απο ιστορια δεν εχω διαβασει τιποτα και για τα 2. Τριτη επιλογη death stranding στα 23 αλλα επειδη θελει παρα πολυ χρονο δεν ειναι ο καιρος για τωρα και θα παει για αργοτερα. 

https://www.cdkeys.com/detroit-become-human-pc-steam

https://www.cdkeys.com/pc/games/horizon-zero-dawn-complete-edition-pc-steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπεσε από το 20αρικο και το Horizon βλέπω, ψήνομαι αν και έχω τεράστιο backlog ήδη :P Μόνο το ρημάδι το RDR2 δεν λέει να πέσει απ' τα 30..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

HZD με κλειστά μάτια.

Εφυγε ευχαριστω psycho μετα το Council θα παρει σειρα. 

 

Screenshot_1.png

1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

Έπεσε από το 20αρικο και το Horizon βλέπω, ψήνομαι αν και έχω τεράστιο backlog ήδη :P Μόνο το ρημάδι το RDR2 δεν λέει να πέσει απ' τα 30..

Αυτο το RDR 2 εχει παιξει μεχρι τα 40 στο steam. Δεν θελω να το παρω μονο σε rockstar launcher οποτε υπομονη θα πεσει και στο steam στα 25 30 και θα αγοραστει. Το horizon στα 17.69 πιστευω ειναι πολυ τιμια τιμη το detroit θα περιμενω να πεσει ακομα λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Και να το πάρεις στο steam πάλι χρειάζεσαι το R* launcher, άρα..

Ναι το ξερω αλλα στο steam θα εχω και τα achievements και θα ειναι και στη συλλογη rockstar launcher ουτε καν εχω εγκατεστημενο θα τον βαλω μονο οταν ειναι να παιξω κανα max payne gta 5 rdr 2. Οπως και bethesda launcher. Κολληματα θα μου πεις αλλα προτιμω να δωσω κατι παραπανω να το εχω στο steam οπως εκανα με το witcher οταν επαιξε στα 5 σε epic αλλα το πηρα απο steam στα 15 λιγο αργοτερα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...