Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Εκτός από ημερομηνία, έχουν πει ότι το remake θα βγει και για pc?

Το remake του last of us δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα, άρα και αυτό φήμη είναι λόγω της νέας σειράς. Αρα προφανώς και δεν έχει αναφερθει το παραμικρό για PC μεριά.

6 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Μπορείς να τα κάνεις ignore και να μην τα διαβάζεις περιμένοντας την επίσημη ανακοίνωση τον Ιούνιο ( παίζετε το αν θα πουν το οτιδήποτε γενικώς για νέες κυκλοφορίες )

Μα στο εδώ θέμα κατα κύριο λόγο ανεβαίνουν επίσημες ανακοινώσεις πάνω στις οποίες μπορούν με σιγουριά να σχολιάσουν και οι υπόλοιποι.

Φήμες στις φήμες, ποιο ακριβώς το νόημα να αναφέρονται μιας και τις περισσότερες φορές πέφτουν έξω, ειδικά στις ημερομηνίες? Πόσο μάλλον αυτό τον καιρό που τα delays πάνε σύννεφο....

Ας ήταν επίσημη ανακοίνωση για κυκλοφορία αυτου στο PC,και θα έβλεπες και εσύ πόσο παραπάνω ενδιαφέρον θα υπήρχε γενικά(πιθανώς να αναφερόταν και στις ειδήσεις).

Πέραν από τα παραπάνω παιχνίδια, εγώ ακόμα περιμένω πότε θα έρθει το Persona 5(παιχνίδι του 2017)σε PC μεριά, όπως και το metal gear solid 1/Silent Hill remakes(οχι του GoG)που και αυτά εδώ και πόσο καιρό τα αναφέρουν οι φημες.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεκίνησα πριν λίγο καιρό να παίζω σποραδικά Team Fortress 2, μιας και πήρα καινούριο, πλην μέτριο, pc με ubuntu και βολεύει μέσω steam.

Έχω ωστόσο τρεις μικρές απορίες:

1) Τι παίζει με τα "bots"; Έβλεπα συνέχεια έναν Omegatronic που τον κάναν kick αλλά νόμιζα ότι επειδή είναι παλιό το παιχνίδι υπάρχουν μόνο 2-3 servers και απλά είναι κάποιος κολλημένος cheater. Ώσπου χθες έπαιζα ένα game και ήταν καμιά δεκαριά Omegatronics  και το έψαξα. Γενικά δεν κατάλαβα και πολλά, ως το ποιος χειρίζεται τα bots και για ποιον ακριβώς λόγο (διάβασα κάτι ότι σου πουλάνε προστασία), είχα να παίξω mutliplayer τέτοιου είδους από το Call Of Duty 2, που έμπαινε μόνο κάνα πιτσιρίκι με wallhack. Αλλά το τελικό συμπέρασμά μου είναι ότι το παιχνίδι είναι νεκρό. Γίνεται να παίξεις έτσι; Υπάρχουν bot free servers;

2) Κάτι φαντεζί όπλα, ασπίδες και λοιπά που έχουν κάποιοι είναι καθαρά διακοσμητικά ή έχουν και άλλο damage/specs;

3) Μόνο εγώ έχω θέμα να διαβάζω το chat και τα kills; Καλά, είμαι γκαβούλιακας, αλλά μου φαίνονται πολύ μικρά.

Επεξ/σία από Miracle Worker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...