Προς το περιεχόμενο

Τον Μάϊο η Microsoft σταματάει την υποστήριξη των Windows 8.1 αν δεν έχει περαστεί η προβληματική αναβάθμιση 8.1 Update


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 114
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω πως καταφέρνετε και έχετε προβλήματα μερικοί και μετά από 15 format..Θέλει προσπάθεια..

 

Ξέρω γω, μάλλον είναι σούπερ δύσχρηστο.

 

Τα έκανα όλα οκ, έκανε κ remove τα παλιά update, έκανε και restart, τα ίδια πάλι καμιά διαφορά.

 

πφφφφ. το έχω ξαναπεί, βαριέμαι να κάνω το 7ο reinstall στα 8.1.

 

στα 8άρια κανένα θέμα από την πρώτη μέρα, παρεπιπτόντως που τα τρέχω στο laptop της δουλειάς,

autoupdate κομπλε όλα.

Καθόλου δύσχρηστο δεν είναι, ίσα ίσα που τα κάνει όλα αυτόματα, εσύ απλά πατάς continue..
Αυτό έκανα. Τέσπα το να το παίζεις έξυπνος είναι το μόνο εύκολο. Έχω μια σχετική εμπειρία Παρόλαυτα αυτό που κατάλαβα είναι ότι τα 8.1 έχουν θέματα με μηχανήματα παλαιότερης λίγο γενιάς όπως το δικο μου.Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Να συμπληρώσω ότι ευχαριστώ για τη βοήθεια!

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ ... ανοιξε ο ασκος του Αιολου...

 

οχι κανένας ασκός του αιόλου δεν ανοιξε... :P

Προσωπική γνώμη, διαπίστωση ειναι και πιστεψε με εχω δοκιμάσει όλα τα λειτουργικά από τα Win95 έως και τα 8.1-update και τα περισσότερα σε pre-release version. Τα 8.1 ειναι η απόλυτη αποτυχία της δεκαετίας (πακετάκι με τα Office 365)...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει το KUC utility του komm που το τρέχεις και σου βρίσκει ποια updates πρέπει να αφαιρεθούν, και ποια πρέπει να προστεθούν.Όσοι έχετε πρόβλημα με το Update 1, προτείνω να το δοκιμάσετε.

 

http://windows-update-checker.com/download/KUC%20W8.1%20UpdateChecker-Beta-v.0.6.004.1022.zip

 

 

αυτο λεει πως ειναι για Windows 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , με ολα αυτα τα windows [8pre - 8 - 8.1 update 1 - ]  επηδει εχω μπερδευτει , ποιο winver ειναι το κανονικο ?  [απ'τα κανονικα,] που θα συνεχισουν να υποστηριζονται βεβαιως-βεβαιως , με την σωστη και οχι προβληματικη αναβαθμιση του 8.1 update 1

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

έχω windows 8 pro 64x και προσπαθώ να εγκαταταστήσω 8,1. Ενώ όλα γίνονται σωστά λιγο πρίν εγκατασταθούν μου βγάζει σφάλμα

0xC1900101 - 0x40017.

Μήπως γνωρίζει κάποιος τι φταίει;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...