Προς το περιεχόμενο

iPad Mini with Retina Display - €251.25 [ΤΕΛΟΣ]


eagle_eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν το είχα πάρει γιατί θα έκανα όλες αυτές τις ερωτήσεις; 

Μίλησα με γνωστό από τα τελωνεία μου είπε 30% πιθανότητα να το σταματήσουν. Αν το σταματήσουν τότε θα πάω εγώ ή αυτός και είναι 26% τελειωμένα. Άρα όπως κι αν έχει κερδίζω 40Ε. Αν τώρα δεν το σταματήσουν...  :-D  :-D  :-D

με usps τόσο πιστεύω οτι είναι κι εγώ ενα 30% και ίσως λιγότερο.. Αυτο δεν σημαίνει οτι ειναι ποσοστό ασφαλείας.

εχω κάνει αγορές έως και 150 ευρώ με usps δεν έχει σταματήσει ουτε μια. Ϊσως βέβαια ήμουν και πολύ τυχερός.

 

όπως και να χει ενημέρωσε μας για την έκβαση. Επίσης θα σου δώσει και tracking να το ελέγχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16gb είναι πολύ λίγα. Τα ipad δεν παίρνουν Sd. Το λιγότερο 32gb. Σας το λέω γιατί έχω. Με κάτι adaptorakia στην θύρα απο κάτω δεν λέει....

 

Εντελώς οριακά είστε με τα 16 που δεν ξέρω αν είναι και 16, πρέπει να έχει λιγότερα καθαρά όπως πάντα συμβαίνει;(κανα 12 άρι σας βλέπω)

 

Αλλά...σε σύγκριση με ΟΛΑ τα tablet με andoid είστε 100% αρχηγοί ακόμα και με αυτό το 16άρι.

για κανα παιδί, και διαγράφοντας το πρόβλημα του τελωνείου είναι οτι πρέπει ή για κανέναν που δεν θα βάλει πολλά πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποκειμενικό είναι αυτό με την χωρητικότητα.. εξαρτάται απο την χρήση που του κάνεις.

Εγώ το έχω μόνο για σερφάρισμα και βιντεοκλήσεις και τα 16gb μου περισσεύουν ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαύρο, το λευκό περιθώριο με χαλάει γενικά στις συσκευές. 


με usps τόσο πιστεύω οτι είναι κι εγώ ενα 30% και ίσως λιγότερο.. Αυτο δεν σημαίνει οτι ειναι ποσοστό ασφαλείας.

εχω κάνει αγορές έως και 150 ευρώ με usps δεν έχει σταματήσει ουτε μια. Ϊσως βέβαια ήμουν και πολύ τυχερός.

 

όπως και να χει ενημέρωσε μας για την έκβαση. Επίσης θα σου δώσει και tracking να το ελέγχεις.

 

23% ΦΠΑ και 3% δασμοί ακριβώς. Διατακτική δεν υπάρχει μέσω ΕΛΤΑ. Παραπάνω βγαίνει αν πληρώσεις εκτελνωνιστή και Fedex για την αποστολή από το τελωνείο σπίτι (που το προτείνουν). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαύρο, το λευκό περιθώριο με χαλάει γενικά στις συσκευές.

 

με usps τόσο πιστεύω οτι είναι κι εγώ ενα 30% και ίσως λιγότερο.. Αυτο δεν σημαίνει οτι ειναι ποσοστό ασφαλείας.

εχω κάνει αγορές έως και 150 ευρώ με usps δεν έχει σταματήσει ουτε μια. Ϊσως βέβαια ήμουν και πολύ τυχερός.

 

όπως και να χει ενημέρωσε μας για την έκβαση. Επίσης θα σου δώσει και tracking να το ελέγχεις.

23% ΦΠΑ και 3% δασμοί ακριβώς. Διατακτική δεν υπάρχει μέσω ΕΛΤΑ. Παραπάνω βγαίνει αν πληρώσεις εκτελνωνιστή και Fedex για την αποστολή από το τελωνείο σπίτι (που το προτείνουν).
Και αν στο πιάσουν και δεν έχεις την δυνατότητα να το εκτελωνίσεις ο ίδιος... Πόσο χρεώνουν και για αυτό;Θα σου ζητήσουν απόδειξη απο PayPal στο τελωνείο για να βάλουν δασμούς βάση της τιμής ; Το +26% ;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@fylatos οχι το ipad mini και γενικότερα τις συσκευές με μικρό πλαίσιο. εγώ λευκό το πήρα και είναι πανέμορφο.

ΤΟ λευκό σε ipad 1-2-3-4 είναι σαν κορνίζα εκεί θα συμφωνήσω γιατι έχει πολύ χοντρό πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια,στην περιπτωση που το αγορασουμε αφαιρουν τα χρηματα απο την καρτα μας ετσι? Αν ερθει λοιπον,και πιαστει στο τελωνειο,εχεις την δυνατοτητα να ακυρωσεις την παραγγελια και να επιστραφουν τα χρηματα σου πισω? Οπως εννοειται να επιστραφει και η συσκευη πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Θα χάσεις τα μεταφορικά για πίσω συν 10%.

10% ως προς ποιο ποσο?
Λογικά του κανονικού ποσού... Αυτό δεν το ήξερα και εγω ότι γίνεται...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...