Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 2 [Xbox 360][Xbox One]


p3tran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 229
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το εβαλα και εγω εχθες το βραδυ, αρκετα εντυπωσιασμενος μπορω να πω αν και δεν ειναι το καλυτερο μου αυτο το driving sub genre με missions/tournaments free roam style..

Δεν ειχα παιξει το 1 οποτε δεν εχω αποψη, αλλα βλεποντας το 2 πραγματικα καταλαβαινω γιατι εχει γινει τετοιος ντορος. Δεν ξερω λογω των πολλων releases (τελος μηνα και αρχες του επομενου) αν θα το παρω day1, αλλα θα το παρω καποια στιγμη σιγουρα. 

Προσωπικα το forza 5 με τραβαει πιο πολυ αλλα φυσικα για τους λατρεις του ειδους ειναι ενα must οπως το ειδα λιγο..

Πολυ καλα γραφικα, αν διαβασα καλα εχει την engine του FM5 απο πισω οποτε ειναι εγγυηση αν θες και αξιοπρεπη οδηγηση και οχι ενα arcade παιχνιδι τυπου nfs απλα, οποτε σιγουρα η Turn10 εβγαλε ενα πολυ καλο τιτλο παλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταστικο φαινεται το μαμιμενο και δεν υπαρχουν φραγκα αυτη την εποχη για one
θα το δοκιμασω στο 360 να δουμε τι πουλια πιανει και εκει αλλα δεν περιμενω πολλα για την version του 360..βγηκε και εκει demo η μονο για one?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν έχει βγει το demo για το 360 :( .

Πραγματικά το πρώτο Horizon ήταν από τα αγαπημένα μου παιχνίδια και το περιμένω πως και πως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μονο που μπορω να πω για το παιχνιδι ειναι, οτι το Retail ειναι τρελα βελτιωμενο σε σχεση με το Demo.

Και στο γραφικο κομματι επιπλεον???????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο γραφικο κομματι επιπλεον???????????

 

ojh25x.png

 

1ylim8.png

 

Καλυτερη λεπτομερεια στη βροχη, ο χειρισμος ειναι πιο κοντα στο FM5 με λιγο παραπανω ελαστικοτητα και τα απονερα πισω απο τα λαστιχα πλεον ειναι οκ και δε μοιαζουν με καπνο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκεντρωμένα review

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...