Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 2 [Xbox 360][Xbox One]


p3tran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ καλό αν και δεν καταλαβαίνω αυτό το next gen,δηλαδή οι δρόμοι να μοιάζουν βρεγμένοι .. λελ

 

ειναι επειδη καποιοι γκρινιαζανε πολυ οτι αυτες οι βλακιες ειναι σημαντικες... :)

τελος παντων, το καλο με το forza horizon, ειναι οτι μαλλον για πρωτη φορα υπαρχει το ενδεχομενο η βροχη να μην ειναι απλα διακοσμητικη, αλλα να επηρεαζει αληθοφανως και υπολογισμενα την συμπεριφορα του αυτοκινητου.

τα μεγαλα νεα για το horizon2, ειναι οτι απο κατω του εχει ολοκληρη τη νεα μηχανη forza5.

 

απο δηλωσεις λοιπον, παμε πολυ καλα. το θεμα ειναι να δουμε και το παραδοτεο...!!

 

 

επιστροφη σε youtube ποιοτητα, ενας αγωνας σε κλειστο δρομο, χωρις νερα και σουρουπο,αν ειδα καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πετραν την εκδοση για το 360 την εδειξαν καθολου?εχω μεγαλο ενδιαφερον να δω τι δουλεια θα εχει κανει η σουμο ντιτζιταλ.

μπα, μεχρι στιγμης αφαντη. παντως μην περιμενεις θαυματα, ξεκαθαρα ειναι το engine του horizon 1 με οτι μπορουνε να στριμωξουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μπα, μεχρι στιγμης αφαντη. παντως μην περιμενεις θαυματα, ξεκαθαρα ειναι το engine του horizon 1 με οτι μπορουνε να στριμωξουνε.

Το ξερω!!αλλα δεν με χαλαει καθολου η συγκεκριμενη μηχανη(ειχε ωραια γραφικα )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανασταζιο, και 'γω το driveclub περιμενω, για να πω πως ναι, αγορασα ps4.

η αληθεια ομως ειναι οτι δεν το βλεπω να φτουραει απεναντι στο horizon..

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=LO3fspwLyi0&list=UUjBp_7RuDBUYbd1LegWEJ8g

 

Δες τα gifakia στο θρεντ του ps4 αν αυτο που βλεπεις δεν φτουραει εγω τι να πω μαν...quality>quantity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δες τα gifakia στο θρεντ του ps4 αν αυτο που βλεπεις δεν φτουραει εγω τι να πω μαν...quality>quantity

 

Ας υποθέσουμε ότι OK υστερεί στον τεχνικό τομέα. Και τι έγινε; Ότι φτιάχνει αυτή η ομάδα πλέον είναι εγγύηση. Δεν λέω και δεν ξέρω αν θα είναι καλύτερο από το driveclub Θα είναι σίγουρα ΠΟΛΥ καλό παιχνίδι. Α ρε καταραμένη κρίση τι μας κάνεις! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας υποθέσουμε ότι OK υστερεί στον τεχνικό τομέα. Και τι έγινε; Ότι φτιάχνει αυτή η ομάδα πλέον είναι εγγύηση. Δεν λέω και δεν ξέρω αν θα είναι καλύτερο από το driveclub Θα είναι σίγουρα ΠΟΛΥ καλό παιχνίδι. Α ρε καταραμένη κρίση τι μας κάνεις! ;)

 

 

Man Δεν ειπα επουδενι οτι θα ειναι κακο!Αγορασα το δευτερο μου 360 οταν βγηκε το horizon 1,συν οτι δεν αντεχα αλλο χωρις τη ντοπα απο το forza,απλα περιμενα οπτικα κατι καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Man Δεν ειπα επουδενι οτι θα ειναι κακο!Αγορασα το δευτερο μου 360 οταν βγηκε το horizon 1,συν οτι δεν αντεχα αλλο χωρις τη ντοπα απο το forza,απλα περιμενα οπτικα κατι καλυτερο.

πατα εδω και δες το direct feed που εχω κατω-κατω. αυτα ειναι τα γραφικα του παιχνιδιου.

http://www.insomnia.gr/topic/530583-forza-horizon-2-xbox-360xbox-one/page-8?do=findComment&comment=53389132

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα νεα! Τουλαχιστον ..στα μενου, κρατησαν την υποσχεση τους και βλεπουμε την υπαρξη ολων των επιλογων του forza 5

 

Fhs78vU.jpg

 

- Sim steering

- No drive assists

- Physical damage / mechanical damage

- tire wear

φαινονται οτι υπαρχουν σε φoυλ αναπτυξη, και δεν ειναι "απλοποιημενα" οπως στο horizon 1.

 

υποθετουμε λοιπον πως και το αλλο που υποσχεθηκαν ισχυει, οτι δηλ. υπαρχουν σε πληρη αναπτυξη και τα tuning settings, και οχι μονο τα bolt-ons οπως και παλι ηταν απλοποιημενα στο 1.

edit: ακυρη η υποθεση, στο βιντεο-συνεντευξη που εχω απο κατω, επιβεβαιωνει ο φουλτον τα πληρη tuning settings,στο 22ο λεπτο

;)

 

 

 

και ενα δευτερο (αποθηκευμενο) twitch stream με τον fulton να μιλαει για το παιχνιδι, με 40 λεπτα footage :)

 

>>>>  http://www.twitch.tv/xbox/b/558073865

 

 

iqULjYXnzL76j.gif

 

 

irUcIG1Ky4cyQ.gif

 

 

 

iTxUJW5DPYx7y.gif

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...