Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 2 [Xbox 360][Xbox One]


p3tran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το storm island εχει πολυ καλη διαμορφωση στις χωματινες πιστες, πολυ περισσοτερο απο οτι ειχε το αντιστοιχο expansion του horizon 1.

 

τρελες διαδρομες με μεγαλα αλματα, με συνεπεια πολλες κωλοτουμπες (και διασκεδαση) στους online αγωνες.

επισης, για ολα τα αυτοκινητα προστεθηκαν off road επιλογες σε αναρτησεις - λαστιχα - σαζμαν, ενω τα αυτοκινητα με τα off road ανταλλακτικα μπορουν να τρεχουν ετσι και στο νησι αλλα και στη στερια.

το storm island εχει δικο του, νεο πρωταθλημα στο νησακι αυτο, καθως και τα λοιπα που εχει και η στερια.

 

για την τιμη, ειναι $10 εαν τυχον εχετε κορωνιτσα διπλα στο ονομα σας στο horizon (vip) αλλιως ειναι 20.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 229
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραίος πετραν αυτό ήθελα να μάθω, θα πάει για τσίμπημα σίγουρα γουστάρω πολύ off road καταστάσεις ειδικά με βροχή :)

 

@Hellraiser το κατάλαβα φίλε... είπα και εγώ θα μπερδεύτηκε με το forza 5 μάλλον χεχεχε :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκε το G-Shock Car Pack

τρεηλερ

 

 

 

"sounds of"

 

 

 

 

και το ιδιο για τo storm island (μικρη δοκιμη για ηχους για τα εξτρα αυτοκινητα που περιεχει το storm island expansion)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για να μη βαζω ολο κλιπακια αλλωνων, να ενα replay

 

http://xboxclips.com/P3tRaN/6e19e701-df3a-41d3-8681-e25b502889d2

 

υ/γ

πλακα εχει το στροφομετρο, που δειχνει μεχρι 8.000 στροφες.

ομως το αμαξι φοραει βαλβιδες ελατηρια εκκεντροφορους συμπιεσεις κλπ κλπ, και στροφαρει 3-4 χιλιαδες στροφες παραπανω, για αυτο και το στροφομετρο ειναι μονιμως ..τελικιασμενο :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος. Με τιμονιέρα παίζεις ή μοχλο?

απ'ολα τα καλα εχω

με τιμονι και sim settings το παιχνιδι ειναι πολυ πιο δυσκολο απο οσο φανταζεται κανεις. ακομα και το να πας ευθεια με τερμα γκαζι, ειναι ενα θεμα....

 

edit:

αλλο video, εκτος αγωνα και με καλο καιρο για αλλαγη

http://xboxclips.com/P3tRaN/2fea63b7-d251-4bcb-b3b7-4247a21f7509

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το listing του ως pc release απο το amazon,καθως και η leaked εικονα απο τα windows 10 ξέρουμε αν ισχύει και θα βγει οντως για pc?

Κραταω μικρό καλαθι γιατί θα έριχνε κι αλλο τις πωλησεις του xbox που ηδη δεν παει καλα.
Επεξα σε ενα φιλο μου με thrustmaster 458 italia σε Nissan GT-R tuned και το παιχνιδι ηταν εξαιρετικο κ πολυ διασκεδαστικο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το listing του ως pc release απο το amazon,καθως και η leaked εικονα απο τα windows 10 ξέρουμε αν ισχύει και θα βγει οντως για pc?

Κραταω μικρό καλαθι γιατί θα έριχνε κι αλλο τις πωλησεις του xbox που ηδη δεν παει καλα.

Επεξα σε ενα φιλο μου με thrustmaster 458 italia σε Nissan GT-R tuned και το παιχνιδι ηταν εξαιρετικο κ πολυ διασκεδαστικο....

το amazon καποια στιγμη δηλωσε ΤΑ ΠΑΝΤΑ για pc.

αυτο δε σημαινει οτι σαν εξυπνος ανθρωπος, θα κατσεις να τα περιμενεις κιολας. ;)

 

περα απο αυτο, το xbox πουλαει αρκετα καλυτερα απο οτι το προηγουμενο xbox, το 360 στο ιδιο ακριβως χρονικο διαστημα,

οποτε δεν θα ελεγα (ουτε και η microsoft σιγουρα) οτι δεν παει καλα.

 

ΚΑΑΑΑΑΠΟΙΑ στιγμη, στο αποτερο μελλον, σιγουρα θα υπαχει καποια ενοποιηση windows 10 - xbox.

ομως αυτο δεν ειναι κατι το οποιο ειναι αμεσο ή ιδιεταιρα κοντινο, και σιγουρα δεν ειναι κατι που θα ειναι συνετο να το βαλεις σαν milestone για τις κοντινες αγορες σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ'ολα τα καλα εχω

με τιμονι και sim settings το παιχνιδι ειναι πολυ πιο δυσκολο απο οσο φανταζεται κανεις. ακομα και το να πας ευθεια με τερμα γκαζι, ειναι ενα θεμα....

 

edit:

αλλο video, εκτος αγωνα και με καλο καιρο για αλλαγη

http://xboxclips.com/P3tRaN/2fea63b7-d251-4bcb-b3b7-4247a21f7509

Το χτυπησα και εγω το παιχνιδι(για opem world που ειναι)εχει μακραν τα καλυτερα γραφικα.

Υ.Γ Το draw distance του παιχνιδιου, ειναι πραγματικα στον θεο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι ο ορισμός της διασκέδασης Spartan.Θα το λιωσεις και θα θες κι άλλο.

βασικα επειδη ακριβως ειναι open world sandbox, δεν τελειωνει ποτε.

 

η συνηθισμενη ασχολια απο ενα σημειο και μετα, ειναι να λεμε πχ

 

- "παρασκευη βραδυ, 500hp meeting"

παει ο καθενας, αγοραζει οποιο αμαξι γουσταρει να παρουσιασει, το τιουναρει στα 500hp, το βαφει, το μαθαινει, και το βραδακι σκαει στο online free roam meeting, οπου εκει το προγραμμα εχει cruising, ρολλες, σταση, παντιλικια,  κλπ κλπ

 

πχ (παλι ξενα βιντεα)

κλπ κλπ κλπ

 

τα club στο horizon 2 ειναι μεχρι και ....χιλια μελη εκαστο, οποτε οπως καταλαβαινεις ειναι πολυ δυσκολο για καποιον που ασχολειται να βρεθει χωρις κατι να κανει.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να γράψω "αν και είναι ατελείωτο" αλλά δε το έκανα για να μη φανώ υπερβολικός αν και η αλήθεια είναι οτι μπορείς να το παίζεις για χρόνια.Εγω λόγω του οτι είχαν μαζευτεί πολλά παιχνιδια να παίξω απλά βγήκα Horizon Champion και το παράτησα μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γαμω τα βιντεάκια που βλέπω. Για underground 2 της εποχής μου κάνει. Φοβερό!

 

Θα το αγόραζα στο 360 (νέο το μωρό!) αλλα δεν.. Έχει μεγάλες διαφορές. Το έπαιξα σε ένα φίλο βέβαια μπορεί οταν το παρατήσει να του το πάρω δανεικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα club στο horizon 2 ειναι μεχρι και ....χιλια μελη εκαστο, οποτε οπως καταλαβαινεις ειναι πολυ δυσκολο για καποιον που ασχολειται να βρεθει χωρις κατι να κανει.. ;)

 

όνομα του club?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...