Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 2 [Xbox 360][Xbox One]


p3tran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 229
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει θεματακια.

 

Προχθες σε εναν αγωνα εκανα Miss ενα checkpoint και πατησα να κανει restart, σκαλωσε το παιχνιδι και με εβγαζε συνεχεια στο χαμενο checkpoint. Το αφηνα και μου εδειχνε μετα απο λιγο οτι κερδισα τον αγωνα και μου εδινε XP και λεφτα.

 

E το σκισα στο φαρμαρισμα και γω και μαζεψα λεφτα και για το FH10.

 

Εκλεισα το μηχανημα και εστρωσε, ta κερδοι εμειναν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καποια φαση εγω εσκασα σε με πολλα σε ενα σπιτι και καρφωθηκε το αμαξι και δεν εβγαινε με τιποτα.Αναγκαστηκα να το κλεισω γιατι δε ξεκολαγε και δε σκεφτηκα απο την αρχη να πατησω το y να με ξαναπαει πισω.Επισης σε καποιες φασεις ειχε stutering αν και πολυ σπανια.Παντως το ελιωσα και το καταευχαριστηθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εγινα και εγω Horizon Champion,

 

Ενταξει.....το παιχνιδι απλα δεν υπαρχει!!!

 

Ενας από τους λογους για να προτιμήσει καποιος το ΟΝΕ από το 4!!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Εχω καιρό να ανατριχιάσω τόσο με intro παιχνιδιού. Ειδικά όταν συνεχίζει αλλάζοντας την μουσική και σε βάζει στο πρώτο event του παιχνιδιού. Για το παιχνίδι δεν έχω λόγια... ο ορισμός της διασκέδασης και του εθιστικού gameplay. Ειναι εντυπωσιακό να βλέπεις πως αλλάζει η συμπεριφορά του αυτοκινήτου όταν από τους αγρους πατάει άσφαλτο. Και ειναι ακόμα πιο εντυπωσιακό το γεγονός ότι η φυσική και η συμπεριφορά των αυτοκινήτων στην άσφαλτο ειναι κοντά σε αυτή του forza Motorsport. Οι ποιοτικοί τίτλοι κρίνονται στις λεπτομέρειες και η turn 10 δεν έχει αφήσει τίποτα unpolished. Σε fan factor πρόκειται για ότι πιο διασκεδαστικό έχω παίξει σε racing ever.

 

Στο 2.30 είναι το intro.

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι τούμπανο! εχω φτάσει Level 66 και πάω για το 2ο grand finale για Horizon Champion.

σε όλα του βάζω 10/10 με εξαίρεση τους αγώνες εκτός δρόμου, που τους θεωρώ απαράδεκτους(ευτυχώς δεν ειναι πολλοί). και δεν χαλάνε την συνολική εικόνα του παιχνιδιού

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^με την καμία όμως! αν ήταν σε δρόμους με ασφαλτο θα το σκεφτόμουνα.

 

 

btw μετα το grand finale, εχει προταθλήματα ξεκάρφωτα χωρίς να σου δίνει κάποιο απώτερο στόχο... μαλακία τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλή χρονιά παιδιά, σκέφτομαι να τσιμπήσω το storm island αξίζει? το έχει παίξει κανείς? από ότι είδα έχει δικά του championships και achievements, για 20 ευρώ πάντως δεν ξέρω αν προσφέρει μεγάλη διάρκεια ίσως να αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε για πλακα με τοσα λεφτα....μην ξεχναμε οτι μιλαμε για ενα παιχνιδι που ηταν ελλειπες απο την αρχη και που επρεπε να αγορασεις σχεδον τα παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε μαν ελλειπες το παιχνίδι ? μια χαρά είναι ίσα ίσα έχεις μπόλικα αυτοκίνητα-διάφορα challenges, ένα κάρο championships ανάλογα με τα γούστα σου.Ολόκληρο online μέρος που είναι μια χαρά τι άλλο δλδ? έδωσαν και διάφορα cars free.Πάντως για το storm island ακούω καλά λόγια, θα διαβάσω και κανένα review και θα τσιμπήσω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακυρο φιλε πανω στη βιασυνη δεν προσεξα οτι εδω μιλαμε για το horizon και νομιζα οτι μιλαγαμε για το Motorsport....και παλι βεβαια 20 ευρω νομιζω οτι ειναι πολλα για ενα μικρο expansion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...