Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ πρόσβαση σε ps4 απέκτησα σχετικά πρόσφατα (και πάλι θα έπρεπε να το δανειστώ από φίλο που είναι λίγο περιοριστικό..) και αφού φάγαμε το γάιδαρο δε θα κολλούσα στην ουρά, αλλιώς μπορεί να το έκανα όπως κι εσύ 

 

στις παλιές κονσόλες όμως που έχω και γω ο ίδιος δεν υπήρχε καμιά περίπτωση να το έπαιζα, έχω αποκλείσει τα crossplatform σε αυτες εδώ και πολύ καιρό 

 

βέβαια μέχρι ένα σημείο δε ξέραμε καν αν θα βγει σε pc (από επίσημα χείλη, γιατί κατά βάθος όλοι το ξέραμε)

 

πάντως μετά από τις πωλήσεις που θα κάνουν τώρα (βέβαια σε αυτή τη περίπτωση το hype έχει χτυπήσει κόκκινο με τόσες αναβολές) ελπίζω να μη μας ξαναμπιφτεκώσουν έτσι σε μελλοντικά τους παιχνίδια, ήταν λίγο μαλακία προς τους pc gamers ο τρόπος που χειρίστηκαν τη κατάσταση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως μετά από τις πωλήσεις που θα κάνουν τώρα (βέβαια σε αυτή τη περίπτωση το hype έχει χτυπήσει κόκκινο με τόσες αναβολές) ελπίζω να μη μας ξαναμπιφτεκώσουν έτσι σε μελλοντικά τους παιχνίδια, ήταν λίγο μαλακία προς τους pc gamers ο τρόπος που χειρίστηκαν τη κατάσταση 

Γενικά εδώ και χρόνια έχουν σαν τα *κατά τους τους pc gamers. Βλέπε red dead redemption, το gta iv και πως έπαιζε τότε στο pc. Πούλησε παντού το gta v, τελικά αποφάσισαν να πάρουν τα χρήματα και από τους pc gamers. Αφού ξέρουν ότι όποτε και να τα βγάλουν ο κόσμος θα τα αγοράζει ακόμα και αν τους μπινελικώνει για αυτά που του κάνουν. Κάνουν καλά games οι άτιμοι... Και τώρα να έβγαιναν και να ανακοίνωναν το rdr (game του 2010) στο pc ή το remastered (πφφφ) στο ps4 θα γινόταν πανικός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκανα ινστολ απο steam αλλα δεν μου ζητησε πουθενα social club,λογικα οταν ξεκλειδωθει?

Αυτο ειναι αναλογα που εχεις αγορασει το παιχνιδι.ή στο Steam θα παιξεις ή στο Social club :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι απλα το λεω γιατι σε προηγουμενες σελιδες ελεγαν οτι το social club χρειαζεται ακομα και αν το αγορασεις απο steam.Εγω απο steam το πηρα

θα δούμε μόλις το τρέξουμε (κι εγώ απο steam το τσίμπησα τελικά) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ξέρουν ότι όποτε και να τα βγάλουν ο κόσμος θα τα αγοράζει ακόμα και αν τους μπινελικώνει για αυτά που του κάνουν.

 

Νope.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι αναλογα που εχεις αγορασει το παιχνιδι.ή στο Steam θα παιξεις ή στο Social club :P

μη γράφετε @@,άμα δεν ξέρετε :mellow: ..Που θα έπρεπε να ξέρετε,γιατί εδώ και 20 μέρες δεν λέμε τίποτα άλλο! :-(

Δηλαδή ήμαρτον πια :mad:

Αλλά ας το ξαναπούμε μια φορά ακόμη,είπαμε τόσοι μας έχουν γραμμένους:

 

Other requirements: Installation and online play requires log-in to Rockstar Games Social Club (13+) network; internet connection required for activation, online play, and periodic entitlement verification; software installations required including Rockstar Games Social Club platform,

http://store.steampowered.com/app/271590/

 

 

SINGLE USE SERIAL CODE REGISTRATION VIA INTERNET REQUIRED; REGISTRATION IS LIMITED TO ONE ROCKSTAR GAMES SOCIAL CLUB ACCOUNT (13+) PER SERIAL CODE; ONLY ONE PC LOG-IN ALLOWED PER SOCIAL CLUB ACCOUNT AT ANY TIME; SERIAL CODE(S) ARE NON-TRANSFERABLE ONCE USED; SOCIAL CLUB ACCOUNTS ARE NON-TRANSFERABLE.

 

 

Στο social club θα συνδεόμαστε όλοι.Είτε το έχουμε στο steam,ειτε στο rockstar client!

Αυτό θα χρεισημοποιήσουν όσοι έρθουν από τις κονσόλες,για να μεταφέρουν τους χαρακτήρες τους κτλ

Αυτό είναι και το DRM του..

 

 

και μιας και είναι τόσο δύσκολο,θα σας το κάνω ακόμα πιο εύκολο

https://support.rockstargames.com/hc/en-us

 

 

 

Το εκανα ινστολ απο steam αλλα δεν μου ζητησε πουθενα social club,λογικα οταν ξεκλειδωθει?

σε κανέναν μας από το steam,όταν θα πάμε να συνδεθούμε 1η φορά λογικά θα γίνει η δουλειά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να  φτιάξανε κάτι με το Nuuvem? Μου ρίχνει άκυρο στο τελευταίο βήμα.

 

Τι εννοεις ακριβως?? εγω εκανα χθες την παραγγελεια και ολα πηγαν μια χαρα... περιμενω το κλειδακι τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του εχουν τελειώσει τα κλειδιά παρεμπιπτόντως. Ελπίζει οτι θα τα εχει μεσα στις επόμενες 3 μερες

 

Υπάρχει περίπτωση να φτιάξανε κάτι με το Nuuvem? Μου ρίχνει άκυρο στο τελευταίο βήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη γράφετε @@,άμα δεν ξέρετε :mellow: ..Που θα έπρεπε να ξέρετε,γιατί εδώ και 20 μέρες δεν λέμε τίποτα άλλο! :-(

Δηλαδή ήμαρτον πια :mad:

Αλλά ας το ξαναπούμε μια φορά ακόμη,είπαμε τόσοι μας έχουν γραμμένους:

 

 

 

Στο social club θα συνδεόμαστε όλοι.Είτε το έχουμε στο steam,ειτε στο rockstar client!

Αυτό θα χρεισημοποιήσουν όσοι έρθουν από τις κονσόλες,για να μεταφέρουν τους χαρακτήρες τους κτλ

Αυτό είναι και το DRM του..

 

 

και μιας και είναι τόσο δύσκολο,θα σας το κάνω ακόμα πιο εύκολο

https://support.rockstargames.com/hc/en-us

 

 

 

σε κανέναν μας από το steam,όταν θα πάμε να συνδεθούμε 1η φορά λογικά θα γίνει η δουλειά.

Ποιους εκπροσωπεις εσυ για να καταλαβω δηλαδη..... ΕΠισης τα νευρακια σε τι οφειλονται????Δεν πας καμια βολτα να ηρεμισεις λεω εγω. Δεν φταιμε εμεις που εχουν μπερδεψει οι εταιριες τα μπουτια τους,που μας εχουν γεμισει με Client και χαζομαρες και υπαρχει τετοιο μπερδεμα..

Εδω τοσα και τοσα ασχετα εχουν γραφτει σε 110 σελιδες αυτο σε πειραξε και μαρεσει που γραφεις και ημαρτον κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...