Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιους εκπροσωπεις εσυ για να καταλαβω δηλαδη..... ΕΠισης τα νευρακια σε τι οφειλονται????Δεν πας καμια βολτα να ηρεμισεις λεω εγω. Δεν φταιμε εμεις που εχουν μπερδεψει οι εταιριες τα μπουτια τους,που μας εχουν γεμισει με Client και χαζομαρες και υπαρχει τετοιο μπερδεμα..

Εδω τοσα και τοσα ασχετα εχουν γραφτει σε 110 σελιδες αυτο σε πειραξε και μαρεσει που γραφεις και ημαρτον κιολας.

 

Προς υπερασπιση του xtrmsnpr δες το επομενο ποστ απο το δικο σου και πες μου αν δεν εχει απαντηθει σε καθε σελιδα απο τις τελευταιες 20

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιους εκπροσωπεις εσυ για να καταλαβω δηλαδη..... ΕΠισης τα νευρακια σε τι οφειλονται????Δεν πας καμια βολτα να ηρεμισεις λεω εγω. Δεν φταιμε εμεις που εχουν μπερδεψει οι εταιριες τα μπουτια τους,που μας εχουν γεμισει με Client και χαζομαρες και υπαρχει τετοιο μπερδεμα..

Εδω τοσα και τοσα ασχετα εχουν γραφτει σε 110 σελιδες αυτο σε πειραξε και μαρεσει που γραφεις και ημαρτον κιολας.

βολτίτσα μπορείς να πας εαν θέλεις εσύ μες το κρύο,να καταλάβεις και αυτά που λέμε λίγο.

 

καμία εταιρία δεν έχει μπερδέψει τίποτα,όλα ξεκάθαρα είναι,αναρτημένα και πολύ απλά γραμμένα.Και μεις τα τονίζουμε κάθε μέρα.

Μόνο τα πρόβατα έχουν μπερδευτεί και αυτοί που δεν δίνουν σημασία στο τί γράφουμε.

 

εκπροσωπώ τον εαυτό μου,γιατί δεν μπορώ να βλέπω άλλο πρόβατα να γράφουν ότι να ναι,χωρίς καν να κάνουν τον κόπο είτε να σκεφτούν είτε να ψάξουν.

τα νεύρα μου οφείλονται ότι έχετε γραμμένους όσους εδώ μέσα γράφουν 5 πράγματα,και δεν νιώθετε να τα διαβάσετε,και άντε δεν νιώθετε να τα διαβάσετε,το google δεν το δουλεύετε;Και αν όχι αυτό,λογική δεν έχετε;

Γιατί αν είχες κάνει τον κόπο είτε να διαβάσεις τα δικά μου posts ή και άλλων όσων έχουμε δώσει χρήσιμες πληροφορίες θα ήξερες τί γίνεται.

Γιατί αν είχες διαβάσει μέσα στο steampage θα ήξερες τί γίνεται.

Γιατί αν είχες googlαρει θα ήξερες.

Γιατί αν είχες μπει στο rockstar support θα ήξερες.

Γιατί αν κοίταζες fb/twitter θα ήξερες.

Γιατί αν το έβαζες να σκεφτεί λίγο,πάλι θα ήξερες!

Αλλά ελληνάρας,που να παραδεχτεί το λάθος του.Γίνεται;Δεν γίνεται.

Φυσικά και ήμαρτον,κάθε μέρα λέμε 3-4 φορές τα ίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στη θέση σου δεν θα ασχολούμουν άλλο με το συγκεκριμένο θέμα(αυτό των φτηνών keys εννοώ). Εσύ το "καθήκον" σου το έκανες , ενημέρωσες δηλαδή από που μπορούν να το βρουν πιο φτηνά , αν είναι για steam κλπ. και αν είναι region locked ή όχι. Από κει και πέρα όποιος θέλει πραγματικά να το ψαξει λίγο το θέμα , θα βρει το ποστ σου και θα ενημερωθεί.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και εγω τα περιμενω ακομα... μεσα στο σκ λογικα θα το εχω...

 

Τελικά ήθελε απλά διαφορετικό τρόπο προσέγγισης με το hola και όλα έγιναν μια χαρά.

Κλειδί πήρα απευθείας (είναι μέσα στο nuuvem library) και σχεδόν έχει κατέβει και το game ετοιμοπόλεμο στον ssd.

Όλα μια χαρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βολτίτσα μπορείς να πας εαν θέλεις εσύ μες το κρύο,να καταλάβεις και αυτά που λέμε λίγο.

 

καμία εταιρία δεν έχει μπερδέψει τίποτα,όλα ξεκάθαρα είναι,αναρτημένα και πολύ απλά γραμμένα.Και μεις τα τονίζουμε κάθε μέρα.

Μόνο τα πρόβατα έχουν μπερδευτεί και αυτοί που δεν δίνουν σημασία στο τί γράφουμε.

 

εκπροσωπώ τον εαυτό μου,γιατί δεν μπορώ να βλέπω άλλο πρόβατα να γράφουν ότι να ναι,χωρίς καν να κάνουν τον κόπο είτε να σκεφτούν είτε να ψάξουν.

τα νεύρα μου οφείλονται ότι έχετε γραμμένους όσους εδώ μέσα γράφουν 5 πράγματα,και δεν νιώθετε να τα διαβάσετε,και άντε δεν νιώθετε να τα διαβάσετε,το google δεν το δουλεύετε;Και αν όχι αυτό,λογική δεν έχετε;

Γιατί αν είχες κάνει τον κόπο είτε να διαβάσεις τα δικά μου posts ή και άλλων όσων έχουμε δώσει χρήσιμες πληροφορίες θα ήξερες τί γίνεται.

Γιατί αν είχες διαβάσει μέσα στο steampage θα ήξερες τί γίνεται.

Γιατί αν είχες googlαρει θα ήξερες.

Γιατί αν είχες μπει στο rockstar support θα ήξερες.

Γιατί αν κοίταζες fb/twitter θα ήξερες.

Γιατί αν το έβαζες να σκεφτεί λίγο,πάλι θα ήξερες!

Αλλά ελληνάρας,που να παραδεχτεί το λάθος του.Γίνεται;Δεν γίνεται.

Φυσικά και ήμαρτον,κάθε μέρα λέμε 3-4 φορές τα ίδια.

Και ολα τα παραπανω φυσικα για ενα παιχνιδι.Τελος ευχαριστω για την ειρωνια και τους ομορφους χαρακτηρισμους(ειδικα το ελληναρας εγραψε)επειδη ετυχε να πεσω στην περιπτωση του να μην εχω διαβασει τα προηγουμενα post. Δεν θα το συνεχισω αλλο γιατι δεν υπαρχει και νοημα κιολας,ειδικα αν νομιζεις οτι δεν εχω τιποτα καλυτερο να κανω απο το να ασχολουμαι τοσο με το GTA V λίγες μερες πριν βγει(αν κοιταζα το Facebook/twitter λεει καλο αστειο).

 

Αν οφειλω σε καποιος συγνωμη ειναι στο Aekopouli επειδη δεν ισχυαν αυτα που εγραφα.

 

Προς υπερασπιση του xtrmsnpr δες το επομενο ποστ απο το δικο σου και πες μου αν δεν εχει απαντηθει σε καθε σελιδα απο τις τελευταιες 20

Γιαυτο ειναι ομως το Internet,σε οποιον δεν αρεσει να γραφονται συνεχεια τα ιδια και τα ιδια ας μην ασχολειται καθολου.Ουτε το πρωτο topic ειναι ουτε το τελευταιο για να υπαρχει τετοια αντιμετωπιση,ουτε ειναι και σωστος ο τροπος να μιλαει ο παραπανω σε καποιον ειδικα αν δεν τον ξερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

...χωρις social club δεν παίζει το παιχνίδι και το πρώτο αρχείο που κατέβηκε οταν μπήκα στην Rockstar για να κεταβασω το GTA V ήταν το social club (50mb),τωρα τη στην αρχή τη στο τέλος του download συμβαίνει   το ιδιο και στο  steam.......ειλικρινά,δεν θέλω και εγώ με την σειρα μου να μείωσω την νοημοσύνη κανενος,προς θεου....αλλα ήμαρτον σε τελευταία ανάλυση...δεν ξέρω αν ήμουν ο πρώτος που το αγόρασε από nuuvem και εγραψα οσα μπορουσα με καθε λεπτομερια τη και πως το κατεβαζει κάποιος από τη Rockstar και κάποιοι εδω  συνεχίζουν  Η να μην καταλαβαίνουν Η δεν θέλουν να καταλάβουν Η δεν έχουν κάτι να κάνουν και αναλωνουν τον χρονο των άλλων  ... όλα αυτά με μια απλή αναζήτηση στο Google τα βρίσκει...οπως και εγώ...τα γράφω εντελώς φιλικά....επίσης ακουω διάφορα περί πειρατείας....δεν θα βγάλω τον εαυτό μου απέξω,μιας και ουδείς αναμάρτητος.... η αλήθεια είναι ότι δεν μου περισσεύουν,όπως και σε πολλούς εδω μεσα,αλλά μηλαμε για ένα παιχνίδι σταθμο στον χώρο του gaming και αν μια φορα θα εχει κάποιος την ευκαιρία να το παίξει στη ζωή του ,ας το παίξει σωστά και ολοκληρωμενα....εγω το τιμησα και το τιμώ τοσο στο PS4 και άλλο τοσο θα το τιμήσω  και στο PC απο καρδιάς...γιατι πολύ απλά αξίζει και το τελευταίο ευρο μιας και η δουλειά που εχει γίνει στο συγκεκριμένο παιχνίδι...απο την εποχή που είχα   Amstrad 6128 μέχρι και σημερα..........εν έτει  2015 δεν εχουν ξαναδει τα ματια μου....και πάλι φιλικά....

Επεξ/σία από ggramenos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεμπουκωσαν οι servers του Steam απ'οτι φαινεται.

Κανω preload στο PC στο χωριο με full speed :D

 

Untitled2.png

 

 

Είναι κυριολεκτικά αυτό που λένε "είχες και στο χωριό σου VDSL"? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην κωμόπολη (ουσιαστικά χωριό είναι όμως) δίπλα στο χωριό μου έχουν κανονικα και με τον νόμο vdsl με πολύ καλές ταχύτητες και εγώ σε περιοχή του Πειραιά που μένω τώρα δεν έχει έρθει ακόμα.

 

Οπότε μια χαρά το χωριό ενώ εγώ είμαι με την ψευτο24αρα της forthnet..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν τα 16Gb(νομιζω τόσα ήταν) του Rage τότε μας φαίνονταν πολλά.

 

Το 2014 βέβαια άρχισε το πραγματικό κακό με τα 40 περίπου gb του Wolfenstein.

 

Θα θέλουμε κάθε μήνα μήνα καινούριο hhd αν δεν θέλουμε να σβήνουμε όλη τη ώρα games.

 

Καλά για ssd έχει πέσει ήδη πολύ κλάμα.

 

Λέω να πάω για έναν 500αρι και δεν βλέπω να με φτάνει..

 

Mια καλή λύση αν έχεις πραγματικά πολύ digital παιχνίδι, είναι να βρεις τα ξεκλείδωτα αρχεία του game (παντού υπάρχουν) και να τα αποθηκεύσεις σε κανένα εξωτερικό δίσκο ώστε να μην ξανακατεβάζεις όλο το game από την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...