Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

H GTX 660 που θεωρείται recommended, σε τι settings υπολογίζεται ως τέτοια;

Και αν αυτή είναι recommended, γιατί τόσο άγχος και κουβέντα με γρηγορότερες κάρτες;

 

Με Pc 7ετίας παρακαλώ (με εξαίρεση την gpu), αν αληθεύουν οι επίσημες απαιτήσεις, πιθανόν να το παίξω χωρίς σοβαρές παραχωρήσεις.

O Q9650 δεν νομίζω πως είναι πολύ χαμηλότερα από τον i5 3470, 8GB ram έχω, GTX 660 check, υπολογίζω medium high σε 1920x1200.

yeeeeeeeeeshh!!

άρα θα εγώ θα παίζω σε 4k και όλα ultra B) στο pc 2ετίας :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε και την ώρα κυκλοφορίας επίσημα.

 

12 τα μεσάνυχτα BST (ώρα Αγγλίας)

Που σημαίνει ότι σε εμάς θα είναι διαθέσιμο 14 Απριλίου, 2:00 τα ξημερώματα :)

 

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/202423276-Grand-Theft-Auto-V-PC-Release-Date-And-Time

 

Ναι, για εμας 2:00 ξημερωματα Δευτερας. Εχει ανοιξει και το countdown στο Steam. Ακριβως σε 48 ωρες  :)

http://store.steampowered.com/app/271590/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παω για 16k imax climax

http://www.insomnia.gr/_/articles/hardware/lg/%CF%83%CF%8D%CE%BC%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%B7%CE%BD-lg-%CE%B7-apple-%CE%B8%CE%B1-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%B9%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9-imac-r8958

 

νομίζω μετά θέλουμε αυτό! :P

πώς γίνεται να μην θέλουμε 8k στις 24άρες μας οθόνες,γίνεται;Δεν γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο λετε να τους πληρωσε η microsoft και η sony για να το καθυστερησουν στο pc. Αναμενεται με μεγαλο ενδιαφερον αυριο να δουμε τα νουμερα πωλησεων στο steam spy για να μαθουμε κατα ποσο ο κοσμος συνεχιζει να υποστηριζει τετοιες ταχτικες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας είπαν κάτι που το συζητάγε από το 2013 όλος ο κόσμος. Προώθηση και πωλήσεις όσο πάει με τις κονσόλες last και next gen και μετά το PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτο ο κοσμος πρεπει να τους τιμωρησει αλλα το οτι απο την ημερα που ξεκινησαν οι παραγγελεις στο steam ειναι συνεχεια στα tpo 10 sellers δειχνει οτι τους περισσοτερους δεν τους νοιαζει. Βεβαια αλλο να βλεπεις απλα μια λιστα με top sellers χωρις να ξερεις ακριβως ποσο εχει πουλησει το καθε παιχνδιι και αλλο τωρα με το steam spy που ανα πασα στιγμη μπορεις να δεις τις πωλησεις καθε παιχνιδιου. Αλλα και παλι κανονικα δεν θα επρεπε ουτε 1 μερα να ειναι στα topsellers μετα απο 1 χρονο και 7 μηνες καθυστερηση,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτο ο κοσμος πρεπει να τους τιμωρησει αλλα το οτι απο την ημερα που ξεκινησαν οι παραγγελεις στο steam ειναι συνεχεια στα tpo 10 sellers δειχνει οτι τους περισσοτερους δεν τους νοιαζει. Βεβαια αλλο να βλεπεις απλα μια λιστα με top sellers χωρις να ξερεις ακριβως ποσο εχει πουλησει το καθε παιχνδιι και αλλο τωρα με το steam spy που ανα πασα στιγμη μπορεις να δεις τις πωλησεις καθε παιχνιδιου. Αλλα και παλι κανονικα δεν θα επρεπε ουτε 1 μερα να ειναι στα topsellers μετα απο 1 χρονο και 7 μηνες καθυστερηση,

Σιγα μην ανοιξουμε και βεντετα με την rockstar ρε φιλε,να παιξουμε το παιχνιδι θελουμε.
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...