Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ περιμένω port report για να αποφασίσω. Δεν έχω παίξει GTA ποτέ (ξέρω, περιμένω το εκτελεστικό απόσπασμα) αλλά με τα τραγικά port των προηγούμενων δεν το ρισκάρω. Τρομάζω διαβάζοντας για το καθένα το report στο pcgamingwiki.com

 

Το GTA V στο PC δεν ειναι port..

Επισης η ομαδα που υλοποιησε την PC εκδoση ειναι αυτοι που εφτιαξαν και την PC εκδοση του Max Payne 3, δεν εχουν καποια σχεση με τους προηγουμενους τιτλους της σειρας GTA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως τέτοιο μπάχαλο με τον χώρο που χρειάζεται κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης -αφού έχει γίνει προφόρτωση από το steam-, δεν τον περίμενα! Σε όποιο φόρουμ και αν δεις, όσα posts υπάρχουν, τόσες είναι και οι απόψεις! Τί να πει κανείς;

 

Εγώ κατέβασα 60gb από χθες και έχω ελεύθερα περίπου 20gb... Αν ισχύει τελικά ότι θα χρειαστεί ο διπλός χώρος για να γίνει η εξαγωγή των αρχείων και η εγκατάσταση, τότε με βλέπω την ώρα που οι άλλοι "χαζοχαίρονται" τα πρώτα λεπτά ενασχόλησής τους με το παιχνίδι, εγώ να αρχίζω ξανά το κατέβασμα... Καλό μεσημέρι δηλαδή -και αισιόδοξος είμαι-...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω εάν έχει απαντηθεί προηγουμένος αλλά επειδή δεν έχω κανένα παιχνίδι στο Rockstar social club η υποστήριξή του είναι καλή;

Σε σχέση με το Steam πάντα. Σκέφτομαι να το πάρω απο το nuuvem γιατί με την διαφορά στην τιμή, σε σχέση με το Steam, παίρνω και το Witcher 3.

Απο updates, patch κτλ είναι κομπλέ ή έχει θεματάκια; Δυστυχώς δεν βρήκα κάτι στο google.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανά guide πως να αγοράσουμε απο Nuveem αν έχετε την ευχαρίστηση.

 

Ευχαριστώ

 

 

1. Μπαινεις στο http://www.nuuvem.com.br/και κανεις εγγραφη στο Acesse sua conta πανω δεξια.

2. Ενεργοποιεις τον λογαριασμο σου απο το mail που τους εδωσες.

3. Κανεις log in.

4. Κατεβαζεις και εγκαθιστας το Hola.

5. Επιλεγεις την χωρα σου ως Βραζιλια.

6. Ψαχνεις και βρισκεις το παιχνιδι.

7. Πατας πανω στο Adicionar ao carrinho.

8. Επιλεγεις απο δεξια την Paypal.

9. Βαζεις τα στοιχεια σου και κανεις την αγορα.

10. Περιμενεις να σου ερθει ο κωδικος στα παιχνιδια που υπαρχουν στο προφιλ σου.

11. Μολις σου ερθει πατας δεξια που σου λεει Activate your Code on Rockstar Social Club

12. Download and Hurrayyyyyy!!!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...