Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδες, υπαρχει κανεις που να εκανε preorder physical copy? Απ οπου κ αν εχω δοκιμασει να παραγγειλω μ λενε για παραλαβη Τεταρτη. Επιπλεον, εχουμε κανενα crew να καω join?

Η εταιρια που ειναι υπευθυνη να φερει το gta στα ελληνικα καταστηματα θα το φερει σε αυτα στις 15απριλιου.Αρα σωστα σου λενε ολα τα καταστηματα για τεταρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια απο nuuvem χρειαζεται τπτ βραζιλιανικη ip για να εξαργυρωσεις το κλειδι? Μεσω paysafe μπορει να γινει η αγορα ? Επισης θα ειναι στην αγγλικη γλωσσα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχίζω και ανησυχώ για το άμα θα μπορέσω να το τρέξω μιας και είδα το τρέιλερ για το Editor. Όπως και να έχει, μαζεύω για την 780ti.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχίζω και ανησυχώ για το άμα θα μπορέσω να το τρέξω μιας και είδα το τρέιλερ για το Editor. Όπως και να έχει, μαζεύω για την 780ti.

Τι εννοεις αν θα μπορεις να το τρεξεις ,γιατι τι συστημα εχεις τωρα???? Επισης δεν αξιζει πια η 780ti :)

Προς κατοχους Nvidia μολις μου ηρθε ειδοποιηση για Driver συγκεκριμενα για το GTA V,αρα να εχετε το νου σας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω τα recomended specs (περιπου)

i5 750 OC @ 3.2GHZ , 8gb ram , gtx 660 2gb

πιστευω σε 1080p θα παιζει medium- high .Αν αξιζει το multiplayer και μου αρεσει οταν βγει αν το βρω σε καμια προσφορα κοντα στα 20 ευρω  ισως να το αγορασω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βραζιλιάνικη ip για να αγοράσεις με το paypal χρησιμοποίησε το hola,ελληνική για να κάνεις sign up

Done φιλε μου σ ευχαριστω. Αντε και σε 3 ωριτσες downloaded με το καλο ☺
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ περιμένω port report για να αποφασίσω. Δεν έχω παίξει GTA ποτέ (ξέρω, περιμένω το εκτελεστικό απόσπασμα) αλλά με τα τραγικά port των προηγούμενων δεν το ρισκάρω. Τρομάζω διαβάζοντας για το καθένα το report στο pcgamingwiki.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...