Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πιστεύω πως μιλάμε για κακό port. Ακόμη ότι και να πούμε βέβαια θεωρίες θα είναι αλλά νομίζω ότι θα τρέχει τουλάχιστον αξιοπρεπώς στα PCs. Μένει να κυκλοφορήσει για να δούμε.

 

Από τα φετινά παιχνίδια, αυτό και το Phantom Pain με ψήνουν άγρια για day one αγορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακούσει οτι θα υπάρχουν κοινοί servers κι έτσι κάποιος με PC θα μπορεί να παίζει με κάποιον που έχει xbox ή play station. Ισχύει κάτι τέτοιο;

 

Πολύ αμφιβάλλω. Δεν συνηθίζεται κάτι τέτοιο γενικά. Υπάρχουν μόνο κάτι πολύ λίγες εξαιρέσεις στον κανόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αμφιβάλλω. Δεν συνηθίζεται κάτι τέτοιο γενικά. Υπάρχουν μόνο κάτι πολύ λίγες εξαιρέσεις στον κανόνα.

 

Μου το είπε ένας φίλος μου που λέει το διάβασε απο την rockstar, αλλά ούτε κι εγώ το πολυπιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το είπε ένας φίλος μου που λέει το διάβασε απο την rockstar, αλλά ούτε κι εγώ το πολυπιστεύω.

 

Και εγω το ακουσα απο ενα φιλο μου που ο θειος του δουλευει στη Rockstar Games, αλλα και εγω αμφιβαλλω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το ακουσα απο ενα φιλο μου που ο θειος του δουλευει στη Rockstar Games, αλλα και εγω αμφιβαλλω.

Όπως λέμε θείο στην δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος :-P.Όλοι έχουμε έναν :-P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακούσει οτι θα υπάρχουν κοινοί servers κι έτσι κάποιος με PC θα μπορεί να παίζει με κάποιον που έχει xbox ή play station. Ισχύει κάτι τέτοιο;

σε εναν τελειο κοσμο οπου οι ΑΑΑ τιτλοι ειναι crossplatform multiplayer :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι γνωριζω απλα μπορεις να μεταφερεις τον παιχτη σου απο το ps3/xbox 360 στο ps4. Αυτο το ειπαν και στην e3 της Sony. Απο εκει και περα δεν νομιζω να γινεται να παιζουν μαζι online απο διαφορετικες κονσολες.

 

Θα ηταν γαματο αλλα δεν νομιζω να ειναι εφικτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι γνωριζω απλα μπορεις να μεταφερεις τον παιχτη σου απο το ps3/xbox 360 στο ps4. Αυτο το ειπαν και στην e3 της Sony. Απο εκει και περα δεν νομιζω να γινεται να παιζουν μαζι online απο διαφορετικες κονσολες.

 

 

Ακριβώς αυτό είπαν. Και αν δεν κάνω λάθος όχι μόνο από ps3/xbox 360  σε ps4 αλλά και σε One και PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι ιδιαίτερα φίλος των GTA. Παίζω και μετά από λίγο τα βαριέμαι. Για το GTA V όμως έχω ακούσει ότι άρεσε ακόμα και σε εκείνους που δεν άρεσε η σειρά.
Σκέφτομαι να το παίξω στο PS3 μιας και μου το δίνει ένας φίλος. Μου είπαν ότι το Frame Rate είναι χαμηλό και ζαλίζει όμως. Στο PS4 δεν δίνω 40άρι (το είχε σε προσφορά), πόσο μάλλον 50άρι. Στο PC αν το παίξω θα το πάρω μετά από ένα χρόνο να έχει στρώσει η κατάσταση τόσο με Patches όσο και με Drivers και φυσικά η τιμή να πέσει κάτω από 20€.

Δεν το έχω δει από κοντά στο PS4, ένα Screenshot από έναν φίλο στο Facebook με απογοήτευσε αρκετά. Αυτά δεν είναι nextgen graphics όπως και να το κάνουμε. Οι σκιές είναι κακές και τα μοντέλα, ειδικά η Labo και ακόμα περισσότερο η Harley είναι σαν να μπήκαν με Copy Paste στο χώρο.

post-115429-0-80414200-1420557835_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...