Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Κάθησα και το έκανα compile για όποιον/α το θέλει εδώ αλλά δεν κατάλαβα πως το κάνουμε inject!
Έγινε compile με ms visual studio 2019, αν έχει κανά virus κτλ δεν μου το έβγαλε το a/v μου!
Με κάθε προσοχή λοιπόν!
Δοκίμασα με το Xenos_2.3.2 injector αλλά δεν είδα καμία διαφορά στο loading!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FiveM (https://fivem.net)

Καλησπέρα έχω ένα θέμα στην αρχή έπαιζα κανονικά μετά από καμιά εβδομάδα έμπαινα και μετά από λίγο με πετούσε τώρα με το που μπαίνω με πετάει κατευθείαν η κολλάει και λέει τα Windows δεν ανταποκρίνεται, ξερει κάνεις γιατι; 

AMD Ryzen 5 4650g 

16g ram 

Evo 980 pro 

MSI RX 570 4GB Armor OC 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/3/2021 στις 4:32 ΜΜ, comfuzio είπε

Κάθησα και το έκανα compile για όποιον/α το θέλει εδώ αλλά δεν κατάλαβα πως το κάνουμε inject!
Έγινε compile με ms visual studio 2019, αν έχει κανά virus κτλ δεν μου το έβγαλε το a/v μου!
Με κάθε προσοχή λοιπόν!
Δοκίμασα με το Xenos_2.3.2 injector αλλά δεν είδα καμία διαφορά στο loading!

Λοιπόν το αρχικό που θα παραμείνει up στον server μου ήταν μόνο για την steam έκδοση.
Ανέβασα ένα fork που είναι universal εδώ με κάθε επιφύλαξη πάντα! 
Το Bitdefender το έβγαλε καθαρό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω στο epic store την έκδοση 1.0.2245.0, πρόσφατα έκανε αναβάθμιση νομίζω, έκανε αναβάθμιση και στο Rockstar store. Έχω επίσης εγκατεστημένο το Redux 1.10 καθώς και το GTA 5 Replace Carpack v.1.1. Και τα δύο τα εγκατέστησα μπακάλικα, απλά ακολούθησα τις οδηγίες, χωρίς να γνωρίζω τι δουλεύει πώς και όλα έπαιζαν κανονικά.

Μετά τις τελευταίες δύο αναβαθμίσεις λοιπόν, το παιχνίδι δεν ξεκινάει, μου βγάζει ένα μήνυμα σχετικό με Scripthook V.  Υποπτεύτηκα ότι πρόκειται για αρχείο του Redux ή του Carpack, τα διέγραψα, διέγραψα και τον φάκελο mods και τώρα παίζει κανονικά.

Πώς δουλεύει το Redux; θα χρειαστεί τώρα να περιμένω καινούργια έκδοσή του; Γενικά ποια mods προτείνετε για γνήσια οχήματα; Το redux είναι όντως το καλύτερο του είδους του;

Επεξ/σία από Voodooman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά τι χρειαζετε να αγοράσω για να παίξω gta rp στον υπολογιστή και πως γίνετε αυτό ; . Γίνετε να παίξω και στο xbox η όχι ... ; Ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να παίξεις το gta rp χρειάζεται

1) να έχεις το gta V είτε από steam, είτε από epic store, είτε από την ίδια τη rockstar. Αλλά, αν δεν το αγοράσεις από steam, θα πρέπει να έχεις ανοιχτό και συνδεμένο το steam app.

2) Να κατεβάσεις το fivem από fivem.net (το pc πρέπει να έχει τουλάχιστον 16 gb ram)

Τρέχεις το fivem, διαλέγεις το server που θες να παίξεις από τη λίστα κι αυτό ήταν.

Σε xbox δεν παίζει, από ό,τι ξέρω τουλάχιστον.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εχω τερματίσει το GTA5, τις βασικές αποστολές και μερικές δευτερεύουσες.

Τι άλλο υπάρχει να κάνω μετά από τον τερματισμό;

Δοκίμασα να παίξω μια δευτερεύουσα αποστολή αλλά την βαρέθηκα γιατί μου φάνηκε ανούσια, έπρεπε να ψάχνω για να καταστρέψω 10 πινακίδες :-(

Με τα χρήματα που έχουμε τι μπορούμε να κάνουμε; Κάτι αναφέρει μέσα στο παιχνίδια για επενδύσεις κλπ αλλά δεν ασχολήθηκα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 02/04/2021 at 13:58, The_Judas said:

Εχω τερματίσει το GTA5, τις βασικές αποστολές και μερικές δευτερεύουσες.

Τι άλλο υπάρχει να κάνω μετά από τον τερματισμό;

Δοκίμασα να παίξω μια δευτερεύουσα αποστολή αλλά την βαρέθηκα γιατί μου φάνηκε ανούσια, έπρεπε να ψάχνω για να καταστρέψω 10 πινακίδες :-(

Με τα χρήματα που έχουμε τι μπορούμε να κάνουμε; Κάτι αναφέρει μέσα στο παιχνίδια για επενδύσεις κλπ αλλά δεν ασχολήθηκα.

 

 

Εάν βρεις παρέα και παίξεις τα "Hastes", θα το διασκεδάσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/4/2021 στις 1:58 ΜΜ, The_Judas είπε

Εχω τερματίσει το GTA5, τις βασικές αποστολές και μερικές δευτερεύουσες.

Τι άλλο υπάρχει να κάνω μετά από τον τερματισμό;

Δοκίμασα να παίξω μια δευτερεύουσα αποστολή αλλά την βαρέθηκα γιατί μου φάνηκε ανούσια, έπρεπε να ψάχνω για να καταστρέψω 10 πινακίδες :-(

Με τα χρήματα που έχουμε τι μπορούμε να κάνουμε; Κάτι αναφέρει μέσα στο παιχνίδια για επενδύσεις κλπ αλλά δεν ασχολήθηκα.

 

 

Ξεκίνα το online, και εγώ το βαρέθηκα το story mode και έπιασα το Online. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Kαλημερα, εχω το εξης προβλημα: μετα απο φορματ που εκανα οταν ξεκιναω το gta v στο story mode κρασσαρει μονο του στο loading screen χωρις να βγαζει καποιο μηνυμα error. Επισης κρασσαρεει αντιστοιχα και οταν θελω να τρεξω και το fiveM κρασσαρει λιγο πριν μπει στο game. Γνωριζει κανεις τι μπορει να φταιει ?

specs: intel i5 10400, intel graphics 630, 16gb RAM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...