Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικά για τιμονιέρα υπάρχει το παρακάτω mod:

https://www.gta5-mods.com/scripts/manual-transmission-ikt

Επίσης έχει και εδώ οδηγίες να δοκιμάσεις με το x360ce που στην ουσιά εξομοιώνει gamepad:

https://steamcommunity.com/app/271590/discussions/0/616198900645556966/?ctp=2#c611703999964621861

https://github.com/x360ce/x360ce

Επεξ/σία από Despotas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/7/2022 στις 10:14 ΜΜ, dalan2007 είπε

οσο τους δινει λεφτακια....

 

Τι εννοεις "οσο τους δινει λεφτακια"? Θεωρεις οτι δεν αξιζει να αγορασει καποιος, ακομα και σημερα, το GTAV? Θεωρεις οτι ειναι αδικα σε καποιες περιοχες πρωτο σε πωλησεις? Εχεις στον νου σου αλλο παιχνιδι με τετοια υποστηριξη?

Απο περιεργεια, τι περιμενεις με το GTA6? Φανταζομαι καλυτερα γραφικα. Οκ, μαζι σου. Στο online κομματι? Υπαρχει κατι απο αποστολες, vip, clubs, δουλειες, οχηματα κτλ που να λειπει?

Προσωπικα το online του μου αρεσει παρα πολυ. Θα αγοραζα το 6 ακομα και αν δεν αλλαζε τπτ στο online και ειχα το ιδιο progress με καλυτερα γραφικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κρατήσουμε άραγε στο Online του 6 ότι έχουμε στο Online του 5;
Έχω αποκτήσει πολύ πράγμα χωρίς να δώσω φράγκο -να'ναι καλά το amazon prime & Cayo Perico-, θα μου ήταν πολύ δύσκολο να αρχίσω πάλι από το 0 ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, comfuzio είπε

Θα κρατήσουμε άραγε στο Online του 6 ότι έχουμε στο Online του 5;
Έχω αποκτήσει πολύ πράγμα χωρίς να δώσω φράγκο -να'ναι καλά το amazon prime & Cayo Perico-, θα μου ήταν πολύ δύσκολο να αρχίσω πάλι από το 0 ^^

Οχι, αφου πλεον αλλαζουμε και τοποθεσια. Ισως να δωσουν κανα bonus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.gameworld.gr/news/action/49324-gta-6-characters-cities

 

Φήμη: Το Grand Theft Auto 6 επρόκειτο να έχει τέσσερις πρωταγωνιστές και τρεις πόλεις

Ποιος θα κάνει το τόπικ με το VI;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, comfuzio είπε

https://www.gameworld.gr/news/action/49324-gta-6-characters-cities

 

Φήμη: Το Grand Theft Auto 6 επρόκειτο να έχει τέσσερις πρωταγωνιστές και τρεις πόλεις

Ποιος θα κάνει το τόπικ με το VI;

Τι topic να κάνεις αφού για PC θα βγει 2-3 χρόνια αργότερα κλασικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Τι topic να κάνεις αφού για PC θα βγει 2-3 χρόνια αργότερα κλασικά.

ε πόσα τόπικ είναι έτσι; για παιχνίδια που ΘΑ βγούνε....γκούχου γκούχου star citizen γκούχου γκούχου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς, μετά τις φήμες για αλλαγής πλεύσης της R* στο θέμα των σχολιασμων κτλ, πιστευω ότι θα λεμε GTA V και θα κλαίμε. 

ήδη έγινε η αρχή με την αφαίρεση διαλόγων στα remaster των PS5/Xbox Series, οπότε πιστεύω ότι θα φάμε sjw με το κουτάλι.

ίσως μετά την επιτυχία του The Last Of Us 2 να προσλάβουν κι αυτοί την Ανίτα. :p 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, MariaLog είπε

δεν εχω παιξει ποτε το online, μονο το story ..να το τολμησω ?

Εξαρτάται από το τί ψάχνεις, το online έχει άπειρα πράγματα να κάνεις.

Προσωπικά, έχω περάσει πολύ ωραίες στιγμές και είχα γνωρίσει άτομα από Ιταλία και Πορτογαλία και περνούσαμε ατελείωτες ώρες κάνοντας glitches σε αποστολές για να πάρουμε χρήματα. 

Αν είναι η πρώτη σου φορά, τόλμησέ το να τις παίξεις γιατί είναι σαν εξτρά ιστορίες όπως έπαιζες στο story - αλλά θα πρέπει να παίξεις άλλα πράγματα για να μαζεψεις λεφτά για να πάρεις σπίτι και να σου τις εμφανίζει.

Αν θες, μπορούμε να πάιξουμε μαζί (αν τρέχει GTAV το σαπάκι μου)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, MariaLog είπε

δεν εχω παιξει ποτε το online, μονο το story ..να το τολμησω ?

Αν έχεις παρέα και παίξεις σε private lobby είναι ωραία, το public είναι καρκίνος από τους λίγους και δεν αναφέρομαι στον απλό κόσμο που θα έρθει να παίξει αλλά στους moders με τα χίλια μύρια cheats/mods που λόγο του p2p network αν σε βάλουν στο μάτι, κρατάνε την IP σου και θα μπαίνουν σε κάθε session που θα είσαι.

Παρ'όλα αυτά αν θες να μπεις στο online και να βγάλεις λίγο easy money μου λες να σε πάρω Cayo Perico 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβλεπα κατι βιντεο με gta rp και κολλησα με το online σαν ιδεα και θα ηθελα να του ριξω μια ματια. βεβαια αυτα με τους cheaters που μου ειπες.. λιγο με ξενερωσες, δε τους μπαναρουν αυτους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...