Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως θέλουν κράξιμο. 

Έχουν δώσει rt στις κονσόλες και όχι στο pc. Ούτε και με το νέο patch το έδωσαν.

Grand Theft Auto 5 Update 1.64 released, full patch notes revealed

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/12/2022 στις 7:44 ΠΜ, comfuzio είπε

το ένα δεν αναιρεί το άλλο.

Δεν ειπα οτι το αναιρει, αλλα σιγουρα εχεις παρατηρησει οτι πριν την αφιξη του επομενου παιχνιδιου σε μια σειρα, το τωρινο δεν εχει παρει Update για καιρο (περα απο fixes κτλ). Οποτε, εχουμε ακομα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Δεν ειπα οτι το αναιρει, αλλα σιγουρα εχεις παρατηρησει οτι πριν την αφιξη του επομενου παιχνιδιου σε μια σειρα, το τωρινο δεν εχει παρει Update για καιρο (περα απο fixes κτλ). Οποτε, εχουμε ακομα....

ναι απλά όχι από τόσο μεγάλο studio όπως η R*, τα πιο μικρά ναι, σταματάνε να δίνουν νέα πράγματα και αν βγάλουν μόνο κάποιο bug fixing patch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 μήνες μετά...

Gta V online gamepass bug

Καλησπέρα κατεβάσα το gta v online τώρα που μπήκε στο gamepass και στο ξεκίνημα του αφου φτιάξεις τον χαρακτήρα μετά την πρώτη αποστολή οταν πας στο γραφείο σου αφου μπάινεις μετά κολάει άκουσα οτι συνέβη σε πολλούς αυτό έσβησα το παιχνίδι το ξανά κατέβασα αλλά τίποτα είδα για updates δεν έχει.

Αν υπάρχει κάποια άποψη δεκτή ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας, μετά απο 1,5 χρόνο και άπειρες προσπάθειες, πάλι έχω το ίδιο πρόβλημα μέχρι και PC άλλξα και πάλι τα ίδια κρασάρι το GTA V, και με κάνει εντύπωση που μονο αυτό το παιχνίδι κρασάρι και κανένα άλλο που έχω παίξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν δίνεις λεπτομέρειες σχετικά με το crash που λες, καλό θα είναι να το παίξεις χωρίς mods ή 3rd party tools.
Και ελπίζω να μιλάμε για παιχνίδι κανονικό και όχι από θείους κτλ
Σε μένα χωρίς mods και tools κτλ παίζει χωρίς κανένα crash σε αρκετά pc που το έχω δοκιμάσει, ίσως να είναι και από τα λίγα παιχνίδια που δεν έχω crashes

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, comfuzio είπε

ίσως να είναι και από τα λίγα παιχνίδια που δεν έχω crashes

Παιζει οντως να ειναι απο τα πιο stable games και χωρις bugs (αλλο τα glitches που οκ το κανουν fan το game

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...