Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, MariaLog είπε

εβλεπα κατι βιντεο με gta rp και κολλησα με το online σαν ιδεα και θα ηθελα να του ριξω μια ματια. βεβαια αυτα με τους cheaters που μου ειπες.. λιγο με ξενερωσες, δε τους μπαναρουν αυτους?

Καμία σχέση gta online με gta rp(fivem) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, MariaLog είπε

εβλεπα κατι βιντεο με gta rp και κολλησα με το online σαν ιδεα και θα ηθελα να του ριξω μια ματια. βεβαια αυτα με τους cheaters που μου ειπες.. λιγο με ξενερωσες, δε τους μπαναρουν αυτους?

Έλεγα για το online του κανονικού παιχνιδιού. Λογικά τρώνε ban μετά από λίγο αλλά όλοι έχουν από 10 accounts με το epic που το έδινε δωρεάν οπότε και να χάσει μερικά δεν τον νοιάζει.

40 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

Καμία σχέση gta online με gta rp(fivem) 

Αυτό, το Fivem είναι άλλο πράγμα, σε private servers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, comfuzio είπε

Έλεγα για το online του κανονικού παιχνιδιού. Λογικά τρώνε ban μετά από λίγο αλλά όλοι έχουν από 10 accounts με το epic που το έδινε δωρεάν οπότε και να χάσει μερικά δεν τον νοιάζει.

Αυτό, το Fivem είναι άλλο πράγμα, σε private servers.

Ούτε καν τρώνε ban 😂εκτός και αν κάνουν τα εξωφρενικά που κάνουν spawn objects πάνω σε players 

Πάντως @MariaLog αν είσαι γυναίκα (έτσι φαίνεται απτο όνομα) σε gta rp five m θα πάρεις πολλά τσάμπα πράγματα ( ισότητα πάνω από όλα) 😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

Ούτε καν τρώνε ban 😂εκτός και αν κάνουν τα εξωφρενικά που κάνουν spawn objects πάνω σε players 

Πάντως @MariaLog αν είσαι γυναίκα (έτσι φαίνεται απτο όνομα) σε gta rp five m θα πάρεις πολλά τσάμπα πράγματα ( ισότητα πάνω από όλα) 😂 

Μια χαρά ban τρώνε, εδώ έφαγε ο κολλητός μου που τον σκότωσαν και εκεί που έκανε spawn είχε κάτω λεφτά και τα πήρε χωρίς καν να δει τον char, το τραβάγαμε video και πάλι άκρη δεν βγάλαμε.

Βέβαια μπορεί οι moders να μην φάγανε ban, ο τυχαίος (κολλητός μου) έφαγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Μια χαρά ban τρώνε, εδώ έφαγε ο κολλητός μου που τον σκότωσαν και εκεί που έκανε spawn είχε κάτω λεφτά και τα πήρε χωρίς καν να δει τον char, το τραβάγαμε video και πάλι άκρη δεν βγάλαμε.

Βέβαια μπορεί οι moders να μην φάγανε ban, ο τυχαίος (κολλητός μου) έφαγε

Κακό,καλά άκρη δεν θα βγει ποτέ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, MariaLog είπε

δλδ ο τυχαιοσ ο φιλος σου, γιατι εφαγε μπαν ??

Επειδή κάποιος cheater έκανε drop κανα μυριο και το σήκωσε και το σύστημα anticheat νόμιζε ότι εκείνος είχε το χακ παρόλα αυτά με τα mods/cheats δεν εφαγε κανένας μπαν στο online gta το fivem από την άλλη δύσκολα πλέον να πετύχει κάποιος cheater πιο πιθανό κάποιον admin να κάνει abuse. Αλλά εκεί θα περάσεις καλά έχουν πλάκα αρκετοί σερβερ θεωρητικά στο five m roleplay κάνεις έναν χαρακτήρα και το παιχνίδι βασίζεται σε ρεαλιστικό επίπεδο δεν παίρνεις όπλο κ του κοπανας κεφάλι χωρίς λόγο δες κανένα βίντεο στο youtube να μπεις στο κλίμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν βαλει εδω και καιρο protection για τις τσαντες που σηκωνεις. Και εγω τελευταια οταν επαιξα, σηκωνα αργα αργα και δεν βιαζομουν. Νομιζω πιο safe πλεον ειναι με glitches και sales.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/8/2022 στις 11:58 ΠΜ, LIGHT1NG είπε

Επειδή κάποιος cheater έκανε drop κανα μυριο και το σήκωσε και το σύστημα anticheat νόμιζε ότι εκείνος είχε το χακ παρόλα αυτά με τα mods/cheats δεν εφαγε κανένας μπαν στο online gta το fivem από την άλλη δύσκολα πλέον να πετύχει κάποιος cheater πιο πιθανό κάποιον admin να κάνει abuse. Αλλά εκεί θα περάσεις καλά έχουν πλάκα αρκετοί σερβερ θεωρητικά στο five m roleplay κάνεις έναν χαρακτήρα και το παιχνίδι βασίζεται σε ρεαλιστικό επίπεδο δεν παίρνεις όπλο κ του κοπανας κεφάλι χωρίς λόγο δες κανένα βίντεο στο youtube να μπεις στο κλίμα 

 

Στις 2/8/2022 στις 11:58 ΠΜ, LIGHT1NG είπε

Επειδή κάποιος cheater έκανε drop κανα μυριο και το σήκωσε και το σύστημα anticheat νόμιζε ότι εκείνος είχε το χακ παρόλα αυτά με τα mods/cheats δεν εφαγε κανένας μπαν στο online gta το fivem από την άλλη δύσκολα πλέον να πετύχει κάποιος cheater πιο πιθανό κάποιον admin να κάνει abuse. Αλλά εκεί θα περάσεις καλά έχουν πλάκα αρκετοί σερβερ θεωρητικά στο five m roleplay κάνεις έναν χαρακτήρα και το παιχνίδι βασίζεται σε ρεαλιστικό επίπεδο δεν παίρνεις όπλο κ του κοπανας κεφάλι χωρίς λόγο δες κανένα βίντεο στο youtube να μπεις στο κλίμα 

Περίεργο όλα τα πληρωμένα mode μενού έχουν σταματήσει το money Drop εδώ και ενάμιση χρόνο. Δεν ξέρω όμως τι γίνεται με τα Free mod menu

Στις 2/8/2022 στις 9:51 ΠΜ, LIGHT1NG είπε

Ούτε καν τρώνε ban 😂εκτός και αν κάνουν τα εξωφρενικά που κάνουν spawn objects πάνω σε players 

Πάντως @MariaLog αν είσαι γυναίκα (έτσι φαίνεται απτο όνομα) σε gta rp five m θα πάρεις πολλά τσάμπα πράγματα ( ισότητα πάνω από όλα) 😂 

Παλιά η Rockstar τα free mod menu τα μπαναρε στο δευτερόλεπτο. Τώρα τα έχει αφήσει όλα ελεύθερα. Αλλά με έναν όρο Μη δώσεις ποτέ λεφτά σε κανέναν τότε το ΒΑΝ είναι σίγουρο

Στις 28/7/2022 στις 7:04 ΜΜ, comfuzio είπε

Θα κρατήσουμε άραγε στο Online του 6 ότι έχουμε στο Online του 5;
Έχω αποκτήσει πολύ πράγμα χωρίς να δώσω φράγκο -να'ναι καλά το amazon prime & Cayo Perico-, θα μου ήταν πολύ δύσκολο να αρχίσω πάλι από το 0 ^^

Λογικά θα αρχίσουμε πάλι από την αρχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, litmane είπε

 

Περίεργο όλα τα πληρωμένα mode μενού έχουν σταματήσει το money Drop εδώ και ενάμιση χρόνο. Δεν ξέρω όμως τι γίνεται με τα Free mod menu

Παλιά η Rockstar τα free mod menu τα μπαναρε στο δευτερόλεπτο. Τώρα τα έχει αφήσει όλα ελεύθερα. Αλλά με έναν όρο Μη δώσεις ποτέ λεφτά σε κανέναν τότε το ΒΑΝ είναι σίγουρο

Λογικά θα αρχίσουμε πάλι από την αρχή

Εγώ πάντως το mod που είχα όταν έπαιζα το online δεν είχα ποτέ πρόβλημα 😅 το καλύτερο κιόλας ήταν στο protection που είχε anti object stack οπότε κανένας cheater δεν μπορούσε να σου βάλει τρένα,κλουβια κλπ πάνω σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό που δεν μπορούσα ποτέ να καταλαβω με το gta online είναι η μανία με λεφτά.

Μια περίοδο έκανα glitches γιατί ήθελα να αποκτήσω κάποια αμαξια όπως το batmobile και τον KITT και μόλις τα πήρα, δεν είχα κάποιο λόγο να βρίσκω "τρύπες" για να βγάλω κι άλλα. Προτιμούσα να παίζω τις αποστολές του παιχνιδιού, από τα heist μέχρι τις απλές του madrazo - στις περισσότερες έδινα όλο το cut στους άλλους κι όταν βαρέθηκα, το άφησα τελείως. 

απορώ μ'αυτούς που δίνουν και για shark cards κι έχουν ένα σωρο πράγματα στο freemode. 

Επεξ/σία από ParafronGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ομάδα. Θέλω να κατεβάσω το gta 5 για τα παιδιά μου αλλά επειδή δεν γνωρίζω ποιο ακριβώς να κατεβάσω γιατί στο eneba βρήκα ένα σωρό . Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει. Μου είπαν ότι θέλουν το gta 5 rp ώστε να παίζουν σε ελληνικούς σέρβερ . Επίσης αγοράζω το κλειδί και μετά κατεβάζω το rockstar launcher και βάζω το κλειδί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαλημέρα, θα ήθελα να ρωτήσω αν αντιμετωπίζει κάποιος άλλος το εξής πρόβλημα:
τρέχω το gtav με mods και trainer menu, πράγμα που σημαίνει ο,τι το παιχνίδι τρέχει με script hook,

σε ορισμένα update του παιχνιδιού απαιτείται να κατεβάζω νέο script hook, ώστε να τρέξει,

ορισμένες φορές, μετά το update, με το που πατάω story mode  το παιχνίδι έκλεινε, αυτό το διόρθωνα κάνοντας ενημέρωση το αρχείο update.rpf μέσω το openIV, τώρα αυτή η δυνατότητα δεν υπάρχει με αποτέλεσμα να μη μπορώ να τρέξω το παιχνίδι μεχρι να βγει η επόμενη έκδοση του script hook,

υπάρχει κάποια άλλη λύση ώστε να μη μπω στη διαδικασία του downgrade;

Επεξ/σία από DJJordan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Κυκλοφορία της Single Player Beta του NaturalVision Evolved mod για το GTA V. Το mod είναι ακόμα υπό ανάπτυξη. 

Site: https://www.razedmods.com/gta-v

Άρθρο: https://www.eurogamer.net/grand-theft-auto-5-naturalvision-evolved-mod-now-available-to-download

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...