Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες διάβαζα στο reddit προειδοποίηση να μην αγοράσει κανείς απο CJS και ότι είναι scammers.

...εγω εχω αγορασει ουκ και ολιγα από το http://www.allkeyshop.com/blog/ ...ποτε μα ποτε δεν ειχα πρόβλημα...ακομη και στα preorders..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 'γω έχω αγοράσει κάμποσα από G2A κλπ χωρίς πρόβλημα, απλά επειδή για το GTA V δεν μπορείς να είσαι σίγουρος αν είναι Steam version ή R* Club, είναι ρίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εγω εχω αγορασει ουκ και ολιγα από το http://www.allkeyshop.com/blog/ ...ποτε μα ποτε δεν ειχα πρόβλημα...ακομη και στα preorders..

Αυτό δεν είναι μαγαζί. Κάτι σαν skroutz είναι, που βρίσκει τις χαμηλότερες τιμές στα κανονικά κλειδάδικα

 

Έχουν πει αν οι retail εκδόσεις θα ενεργοποιούνται στο Steam;

Δεν έχουν πει αλλά κατα 99% δεν θα ενεργοποιούνται

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κλειδιά πάντως όπως τα δίνουν τα περισσότερα, είναι ότι να 'ναι. Θα πρέπει να κατεβάσεις την πειρατική έκδοση του παιχνιδιού και να βάλεις το key που αγόρασες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κλειδιά πάντως όπως τα δίνουν τα περισσότερα, είναι ότι να 'ναι. Θα πρέπει να κατεβάσεις την πειρατική έκδοση του παιχνιδιού και να βάλεις το key που αγόρασες.

Νομίζω οτι δεν τα δίνουν ακόμα. Preorder κάνεις. Και ναι πρέπει να κατεβάσεις την πειρατική έκδοση εφόσον στην ουσία το κλειδί που θα σου δώσουν θα το ξηλώσουν απο την κανονικές κουτάτες έκδοσεις του παιχνιδιού το οποίο εφόσον δεν θα είναι steam θα εγκαθιστάται απο το DVD  :-D

Για steam εκτός επίσημου steam store, μόνο με gift/trade

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμείς που αγοράσαμε από το steam το GtaV,θα μας δώσει κλειδί? Χρειάζεται?

Όχι βέβαια. Μιλάμε για τα κλειδάδικα

 

Και με το Nuuvem τότε τι παίζει? Υποτίθεται πως δεν είναι κλειδάδικο...

Κλειδάδικο είναι το Nuuvem, τι είναι;  :blink:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βέβαια. Μιλάμε για τα κλειδάδικα

 

Κλειδάδικο είναι το Nuuvem, τι είναι;  :blink:

 

Δεν είναι τύπου amazon, greenmangaming? Αυτά δεν είναι κλειδάδικα με την έννοια του Kinguin και το G2A.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κλειδιά πάντως όπως τα δίνουν τα περισσότερα, είναι ότι να 'ναι. Θα πρέπει να κατεβάσεις την πειρατική έκδοση του παιχνιδιού και να βάλεις το key που αγόρασες.

 

 

Νομίζω οτι δεν τα δίνουν ακόμα. Preorder κάνεις. Και ναι πρέπει να κατεβάσεις την πειρατική έκδοση εφόσον στην ουσία το κλειδί που θα σου δώσουν θα το ξηλώσουν απο την κανονικές κουτάτες έκδοσεις του παιχνιδιού το οποίο εφόσον δεν θα είναι steam θα εγκαθιστάται απο το DVD  :-D

Για steam εκτός επίσημου steam store, μόνο με gift/trade

......τη λετε..????Τα κλειδιά ενεργοποιουντε ΜΟΝΟ σε Steam/Origin/Uplay .....και δεν κατεβάζεις καμια πειρατικη εκδοση.....το κλειδι είναι για τις digital εκδοσεις....μολις το ενεργοποιήσεις αυτοματος μπανει το παιχνιδι στην βιβλιοθήκη σου και το κανεις download....στο allkeyshop το 100% των κλειδαδικων είναι αξιοπιστα...και ισχυουν τα παρακατω όταν αγορασει καποιος κλειδακι....  

 

QUESTIONS ABOUT CD KEYS

...........

 

3. What platform can I activate the CD keys with?

Depending on the game, you can either use your CD key to activate it on online platforms such as Steam, Origin, etc. It is indicated on the game’s description on our Catalog.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ggramenos όχι ρε bro δεν είναι έτσι με το gta v! Δες μια σε όλα τα sites στο DRM λέει rockstar drm που πάει να πει ότι πάει στον client-launcher της rockstar. 

Αυτά που αγοράζεις μόνο στο steam κάνουν activate στο steam και όλα τα άλλα δεν θα το κάνουν! Βέβαια και του steam λογικά θα σου δίνει ένα KEY που θα βάζεις στον launcher της rockstar απλά το παιχνίδι θα είναι στο steam library με ότι καλό αυτό μπορεί να έχει


Μακάρι και οι retail εκδόσεις να κάνουν activate στο steam αλλά δεν το βλέπω! Κατά 99% θα πάνε σε Rockstar Social Club Launcher

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

......τη λετε..????Τα κλειδιά ενεργοποιουντε ΜΟΝΟ σε Steam/Origin/Uplay .....και δεν κατεβάζεις καμια πειρατικη εκδοση.....το κλειδι είναι για τις digital εκδοσεις....μολις το ενεργοποιήσεις αυτοματος μπανει το παιχνιδι στην βιβλιοθήκη σου και το κανεις download....στο allkeyshop το 100% των κλειδαδικων είναι αξιοπιστα...και ισχυουν τα παρακατω όταν αγορασει καποιος κλειδακι....  

 

QUESTIONS ABOUT CD KEYS

...........

 

3. What platform can I activate the CD keys with?

Depending on the game, you can either use your CD key to activate it on online platforms such as Steam, Origin, etc. It is indicated on the game’s description on our Catalog.

 

Προσοχή τα πρώτα πρώτα κλειδιά που έχει στο allkeyshop είναι με Ρώσικα VPN και κόσμος έχει φάι BAN θέλει προσοχή !

Στην Ρωσία το GTA το πουλάνε πιο φθηνά οπότε μπορούνε να το αγοράσουν και να στο κάνουν gift.

Αλλά δεν επιτρέπετε να κάνουν gift έξω από Ρωσία οπότε πρέπει να μπείς απο ένα Ρώσικο VPN (φυσικά όχι αυτό που σου δίνουν αυτοί) για να στο κάνουν gift. Σημαντικό είναι να αφήσεις μερικές ώρες-μέρες να περάσουν απο την στιγμή που θα κάνεις login-logout από την Ρωσία γιατί αλλίως μπορει να φάς BAN.

Το game όμως επιτρέπεται να το χρησιμοποιήσεις και σε άλλες γλώσσες και σε άλλη χώρα.

 

Επίσης κάποια από τα κλειδιά που είναι μέχρι τα 39 ευρό είναι day-one που σημαίνει δεν παίρνεις το pre-order!

 

Η αποψή μου είναι να τα πάρετε απο αυτόν εδώ.... παραθέτω άρθρο...

https://www.reddit.com/r/SteamGameSwap/comments/2swu55/h_grand_theft_auto_v_gtav_region_free_steam_gifts/

Παρόμοια κατάσταση, αρκετά έμπιστος, χρησιμοποιεί paypal φυσικά δεν χρειάζεται πουθενά account.

Όλα αυτά για το steam εννοείτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...