Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το GTA V έχει πολύ ωραίες αποστολές! 

Έχει και κάτι βαρετά για το 100% πχ sub-marine parts, spaceship parts κτλ αλλά αυτά είναι side missions! Τα κανονικά missions ήταν πολύ ωραία και έχει και συχνά check points οπότε δεν παίζει να τα κάνεις fail! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το GTA V έχει πολύ ωραίες αποστολές!

Έχει και κάτι βαρετά για το 100% πχ sub-marine parts, spaceship parts κτλ αλλά αυτά είναι side missions! Τα κανονικά missions ήταν πολύ ωραία και έχει και συχνά check points οπότε δεν παίζει να τα κάνεις fail!

Δεν θα διαφωνήσω αλλά μου αρέσει χωρίς να γυρνάω σαν ρεμαλι χα χα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλω να το πάρω για steam που το βρίσκω πιο φθηνά; 

Δεν με πειράζει να είναι trade στο steam αρκεί να είναι legal και να μην είναι τίποτα GTA V_Asia/Russia/Mars κτλ. (έχω στο uplay κάτι παιχνίδια από g2a έτσι και δεν μου αρέσει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλω να το πάρω για steam που το βρίσκω πιο φθηνά; 

Δεν με πειράζει να είναι trade στο steam αρκεί να είναι legal και να μην είναι τίποτα GTA V_Asia/Russia/Mars κτλ. (έχω στο uplay κάτι παιχνίδια από g2a έτσι και δεν μου αρέσει).

 

Για steam από ότι φαίνεται η μοναδική λύση είναι η αγορά μέσω steam...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό βλέπω και γω κοιτώντας ένα προς ένα τα διάφορα ηλεκτρονικά μαγαζιά (gmg, gamesplanet κτλ). Όλα λένε rockstar drm ή other drm (aka rockstar drm) και όχι steam.

Ίσως από την μια να είναι πιο καλά να είναι έξω από το steam αλλά το βρίσκω πολύ πιο βολικό να έχω όλα μου τα games σε αυτό πάντα updated και πιο εύκολο να κάνω Multiplayer με την παρέα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό βλέπω και γω κοιτώντας ένα προς ένα τα διάφορα ηλεκτρονικά μαγαζιά (gmg, gamesplanet κτλ). Όλα λένε rockstar drm ή other drm (aka rockstar drm) και όχι steam.

Ίσως από την μια να είναι πιο καλά να είναι έξω από το steam αλλά το βρίσκω πολύ πιο βολικό να έχω όλα μου τα games σε αυτό πάντα updated και πιο εύκολο να κάνω Multiplayer με την παρέα μου!

 

Και εγώ θέλω να τα έχω όλα στο steam. Για ιστορικό, συμμαζεμένα και την ευκολία που σου παρέχει. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάθε εταιρία θέλει να έχει την δική της υπηρεσία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαπα το txaa.Ζαλαδα σε ποιανει...

Που ειναι ο oroku να πει οτι ευτυχως εχει dsr το παιχνιδι :D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαπα το txaa.Ζαλαδα σε ποιανει...

Που ειναι ο oroku να πει οτι ευτυχως εχει dsr το παιχνιδι :D

Έχει πρόβλημα στο να τρέξει το Apotheon 2D στο imba σύστημα του! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι τιμές παίζουν εδω και καιρό. Όπου δεν βλέπεις Steam Gift, δεν θα μπαίνει το παιχνιδι στο Steam. Και όπου βλέπεις Steam Gift VPN θα θέλει να ρισκάρεις με Ρωσικο VPN για να ενεργοποιήσεις το παιχνίδι. Μ'αυτα και μ'αυτα το πιο φθηνο Gift (για Steam παντα) βγαίνει στα 44€. Τα ωραία ήταν με το που άνοιξε το preorder οταν τα ρωσικα gift δεν θελαν VPN λογω glitch και ηταν ROW! Τοτε όποιος προλαβε το έπαιρνε gift με trade για Steam πολυ φθηνα. Εγω το πήρα 29€. Αλλα το πανυγυρι κράτησε 2 μέρες...μετα κλείδωσαν και τα ρωσσικα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι τιμές παίζουν εδω και καιρό. Όπου δεν βλέπεις Steam Gift, δεν θα μπαίνει το παιχνιδι στο Steam. Και όπου βλέπεις Steam Gift VPN θα θέλει να ρισκάρεις με Ρωσικο VPN για να ενεργοποιήσεις το παιχνίδι. Μ'αυτα και μ'αυτα το πιο φθηνο Gift (για Steam παντα) βγαίνει στα 44€. Τα ωραία ήταν με το που άνοιξε το preorder οταν τα ρωσικα gift δεν θελαν VPN λογω glitch και ηταν ROW! Τοτε όποιος προλαβε το έπαιρνε gift με trade για Steam πολυ φθηνα. Εγω το πήρα 29€. Αλλα το πανυγυρι κράτησε 2 μέρες...μετα κλείδωσαν και τα ρωσσικα...

Κινεζικα πρεπει να εννοεις που επαιζαν <20 κλειδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τελείως αδιάφορο χαρακτηριστικό μόνο θολούρα προσθέτει . Τουλάχιστον αυτή είναι η δική μου εμπειρία 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...