Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοιταω τα comments πριν το trailer, και βλεπω αυτον τον τυπο (gulwawant) να απανταει ΣΕ ΟΛΑ τα posts σε οσους ρωτανε αν μπορουν να το παιξουν. Mod ή troll ειναι? Γιατι αυτο εδω δε βγαζει νοημα...

 

CHaW6hr.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν είναι mod. Υπάρχουν πολλοί "ειδικοί" που απαντάνε σε τέτοιες ερωτήσεις.....

Άλλα δε φταίνε αυτοί.. Φταίνε εκείνοι που πάνε κ ανοίγουν 8000 threads παντού και ρωτάνε αν μπορούν να το τρέξουν η όχι..

 

- Τα επίσημα requirements του παιχνιδιού έχουν βγει..

- Η έκδοση PC έχει αναπτυχθεί ξεχωριστά και δεν θα είναι port. (υπήρχαν logs για το developement progress του παιχνιδιού στο bluray του PS3) άρα θα τρέχει μια χαρά με αυτά τα requirements..

 

Αν τώρα κάποιος δεν είναι σε θέση να συγκρίνει το σύστημα του με τα αντίστοιχα προτεινόμενα specs.. τι να πω.. ας αγοράσει καμιά κονσόλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω να τον ρωτησω και εγω ετσι για πλακα αν θα μπορω να το παιξω 4κ 60 fps η 1440p 60 fps να δω τι θα μου πει!! :devil: :devil: :devil:  Τωρα παω να γραψω!!!!!

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52410/grand-theft-auto-v-pc-at-60-frames-per-second-official

gta5in_zpsyvd5dec6.jpg~original

και γω ρώτησα

 

__-_------

 

επίσης ξεσκονήστε τα account σας

http://socialclub.rockstargames.com/member/xtrmsnpr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο social club που ειχα συνδεσει το max payne 3 (εκδοση steam + social club) βλεπω οτι ειχα ξεκλειδωσει achievements οποτε δεν βρισκω τον λογο να μην εχει και αυτο σε οποιαδηποτε πλατφορμα

 

Kαι το gta iv έχει achievements αλλα είναι "Εσωτερικά" στο game και φαντάζομαι εμφανίζονται και στο gfwl. Για το steam ούτε λόγος. 

Το gta v λέει στο page οτι θα υποστηρίζει κανονικά steam achievements αλλα δεν είδα κάπου για cloud save (φαντάζομαι θα έχει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδι δεν ανοιγει του απο πανω το λινκ ,οριστε Direct video :P

 

http://videos.rockstargames.com/v2/V-pc60fps-en_us-1080p60.mp4

 

14/4 confirmed at last!!!

Αν πεσανε οι σερβερς του site τους για ενα trailer....φανταστειται τι θα γινει οταν βγει το παιχνιδι. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα το παιξω μονο και μονο επειδη ο σκυλος στα 60fps δειχνει πιο ρεαλιστικος  :-D  :-D  :-D

 

Λεω να τον ρωτησω και εγω ετσι για πλακα αν θα μπορω να το παιξω 4κ 60 fps η 1440p 60 fps να δω τι θα μου πει!! :devil: :devil: :devil:  Τωρα παω να γραψω!!!!!

Γραψε και το Monitor που εχεις να σου πουν οτι ''θες και 4κ στις 21.5ιντσες τρομαρα σου'' :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...