Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν παίζει να κατέβουν τα 65GB σε 24 ώρες με 24άρα..

Είναι λίγο μαλακούληδες εκεί στην R* ή ιδέα μου; Και 3 μέρες να το αφήνω 65GB δεν βγάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λίγο μαλακούληδες εκεί στην R* ή ιδέα μου; Και 3 μέρες να το αφήνω 65GB δεν βγάζει.

....αν δεν κανεις τιποτα εκεινη τη μερα στο internet βγαινει σε μια μερα....tested ;) ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ξέρετε τι θα γίνει με το online τις πρώτες μέρες οποτε τι βιάζεστε? Τζάμπα θα εκνευριστείτε imo.

Ποιο online, το κανονικό παιχνίδι θέλω να παίξω πρώτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει να κατέβουν τα 65GB σε 24 ώρες με 24άρα..

Μια χαρά κατεβαίνουν.. και στα 10mbps να κλειδώνεις με download 1mb/s σε 16-17 ώρες θα έχει κατέβει..

 

Ε δεν είναι..Χάθηκε ο κόσμος να 'ναι το preload 3-4 μέρες πριν ;

Ναι γιατί είναι το release της χρονιάς στο PC και προφανώς δεν θέλουν να δώσουν το χρόνο στους πειρατές να το σπάσουν πριν καν κυκλοφορήσει..

Έχει θέματα η R* με τη πειρατεία.. κάποιοι λένε πως αυτός ήταν και ένας από τους λόγους που ανέβαλλαν τη κυκλοφορία, για να βελτιώσουν το DRM τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει θέματα η Rockstar με την πειρατεία...just fuckin lol, link us να πεθάνω στα γέλια για τρεις μέρες και ας μην έχω ένα ταπεινό δις δολάρια μέχρι τότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει θέματα η Rockstar με την πειρατεία...just fuckin lol, link us να πεθάνω στα γέλια για τρεις μέρες και ας μην έχω ένα ταπεινό δις δολάρια μέχρι τότε...

Φυσικά και αυτό δεν είναι επίσημη δήλωση της Rockstar, κάθε φορά που καθυστερούσαν το στο PC έλεγαν ότι θέλουν περισσότερο χρόνο για "development" και "polishing"... :)

 

Σοβαρά όμως, πρώτη φορά το ακούς αυτό?

Το "drunk camera" στο GTA 4 τι ήταν?

Τα 3 DRM του Max Payne 3?

To 3o "layer" DRM που θα έχει το GTA V? (ελπίζω τελικά να μην χρησιμοποιήσουν το Denuvo)

 

Bonus: Πήγαινε στη σελίδα του GTA V στο Steam και διάβασε με προσοχή το κατεβατό που έχουν γράψει στο "additional notes" κάτω από τα system requirements. Το έχεις δει σε πολλά παιχνίδια?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήθελε να καταπολεμήσει την πειρατεία, ας το βγάζανε 19 Μαϊου, γιατί τότε μέχρι και οι πειρατές θα λιώνουν το release της χρονιάς στο PC και σιγά μην ασχολιόντουσαν με το GTA V :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λίγο μαλακούληδες εκεί στην R* ή ιδέα μου; Και 3 μέρες να το αφήνω 65GB δεν βγάζει.

 

κατω απο 200 kb/s down πιανεις δηλαδη? :P

Αν ειναι ετσι παρε retail... τι σου φταιει η Rockstar.

 

Με 30αρα vdsl υπολογιζω να μου παρει ~5 ωρες. Αλλα και 12-15mbps να πιανεις με adsl σε ~10 ωρες θα το εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω αλλες πληροφορειες οσον αφορα το ποτε θα γινει το preload...
Πηγη μου το Rockstar Support.Ελπιζω να ισχυει για 7 Απριλιου.

 

"Yes, pre-loads via Rockstar Warehouse and Steam will be available on April 7th. We will update this page with an exact time as soon as that information is available."

 

Και twitter status!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...