Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φικι φικι μπορείς να κάνεις στο GTA5?

Εννοείται πως μπορείς. Το κλασσικό, ή πας στο στριπτιζαδικο και μετά την πας σπίτι της ή με τον γνωστό τρόπο των gta με το αμάξι όπου την ξεμοναχιάζεις κάπου κάνεις ότι κάνεις (έχει και δυο με τρεις επιλογές) και μετά, αν θέλεις, τις παίρνεις τα χρήματα πίσω με τον γνωστό επίσης τρόπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο skroutz ξεκιναει η κουτατη εκδοση απο τα 48.25ευρω. Ξερουμε τελικα αν θα ειναι για steam ή κατευθειαν για το social club? 

 

Αν ειναι για steam, συμφερει καλυτερα απο πουθενα αλλου. Η ισοτιμια ευρω/δολλαριου ειναι αθλια και δεν συμφερει ουτε απο το αμαζον

 

Αν ειναι για social club, δεν συμφερει γιατι υπαρχει στο nuuvem με 25 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο skroutz ξεκιναει η κουτατη εκδοση απο τα 48.25ευρω. Ξερουμε τελικα αν θα ειναι για steam ή κατευθειαν για το social club? 

 

Αν ειναι για steam, συμφερει καλυτερα απο πουθενα αλλου. Η ισοτιμια ευρω/δολλαριου ειναι αθλια και δεν συμφερει ουτε απο το αμαζον

 

Αν ειναι για social club, δεν συμφερει γιατι υπαρχει στο nuuvem με 25 ευρω

 

Για social club είναι φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπα.. δηλαδη εγω που εχω κανει pre order απο public ή πλαισιο, αρα την κουτατι εκδοση, εκανα χαζομαρα? συμφερει να αγορασω μεσω ιντερνετ καποιο και θα ειναι ακριβως το ιδιο? 

και γενικα ολοι βλεπω σχολιαζετε για steam και social club, μερικοι λετε οτι θα παρετε για να εχετε οπωσδηποτε steam και αλλοι οτι δεν εχει και καμια διαφορα να μην εχει steam... 

στην τελικη να ακυρωσω παραγγελια και να βρω κατι online ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται πως μπορείς. Το κλασσικό, ή πας στο στριπτιζαδικο και μετά την πας σπίτι της ή με τον γνωστό τρόπο των gta με το αμάξι όπου την ξεμοναχιάζεις κάπου κάνεις ότι κάνεις (έχει και δυο με τρεις επιλογές) και μετά, αν θέλεις, τις παίρνεις τα χρήματα πίσω με τον γνωστό επίσης τρόπο.

δεν πάω με εκδιδόμενες,και δεν εκμεταλλεύομαι τις γυναίκες!

 

Ωραία όμως!Μπορείς και να παντρευτείς και να αφήσεις έγγυο καμία κοπέλα;

-

Returning Players:Character Transfer

για όσους θα μας έρθουν από τις κονσόλες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Nuuvem τι σημαίνει το R$ 89,99 τιμή;

Είναι το Βραζιλιάνικο νόμισμα που άμα το μετατρέψεις βγαίνει γύρω στα 30 (δεν είμαι σίγουρος και βαριέμαι να ψάξω) €. Πολλοί μπαίνουν στο site αυτό με προξυ για να το πάρουν φτηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές πληροφορίες σχετικά με το GTA V στο Nuuvem:

 

-Δεν είναι για Steam

-Για την αγορά του θέλει VPN. Αρχικά το αγόραζες κανονικά όμως η ίδια η Rockstar επικοινώνησε μαζί τους και τους είπε να περιορίσουν τη δυνατότητα αγοράς στη Νότια Αμερική, όπως και έγινε.

-Πολλοί υποστηρίζουν ότι δεν θα υπάρχει region lock στα Rockstar Club keys, ωστόσο κανείς δεν είναι 100% σίγουρος.

 

Η γνώμη μου είναι, αν σκέφτεστε αγορά από Nuuvem, περιμένετε να κυκλοφορήσει το παιχνίδι πρώτα..

Είναι preorder και κανείς δεν μπορεί να ξέρει τι θα γίνει με τα κλειδιά.

Καλύτερα να χάσετε το preorder bonus παρά τα λεφτά σας..

Γιατί στη περίπτωση που όντως είναι region locked τα κλειδιά, δε νομίζω το nuuvem να κάνει refund αν έχει χρησιμοποιηθεί VPN...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πάω με εκδιδόμενες,και δεν εκμεταλλεύομαι τις γυναίκες!

 

Ωραία όμως!Μπορείς και να παντρευτείς και να αφήσεις έγγυο καμία κοπέλα;

- Returning Players:Character Transfer

για όσους θα μας έρθουν από τις κονσόλες!

Εγω παω με εκδιδόμενες και τις εκμεταλλεύομαι πλήρως. Στο gta πάντα αναφέρομαι.:P

 

 

Στο συγκεκριμένο gta οι χαρακτήρες είναι προκαθορισμένοι και δεν μπορείς ουσιαστικά να τους αλλάξεις την ζωή τους. Λίγο εμφανισιακά μπορείς να τους αλλάξεις αλλά χωρίς να ξεφύγεις Πχ κάποια hairstyles, beards κτλ. Ούτε παχύδερμα ούτε τούμπανα όπως γινόταν στο San Andreas. Από γυναίκες μόνο ο ένας από τους τρεις χαρακτήρες του game έχει οικογένεια. Αρα μόνο με εκδιδόμενες κυρίες μπορείς να κάνεις κάτι. Στην ιστορία. Στο online δεν γνωρίζω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παω με εκδιδόμενες και τις εκμεταλλεύομαι πλήρως. Στο gta πάντα αναφέρομαι. :P

 

 

Στο συγκεκριμένο gta οι χαρακτήρες είναι προκαθορισμένοι και δεν μπορείς ουσιαστικά να τους αλλάξεις την ζωή τους. Λίγο εμφανισιακά μπορείς να τους αλλάξεις αλλά χωρίς να ξεφύγεις Πχ κάποια hairstyles, beards κτλ. Ούτε παχύδερμα ούτε τούμπανα όπως γινόταν στο San Andreas. Από γυναίκες μόνο ο ένας από τους τρεις χαρακτήρες του game έχει οικογένεια. Αρα μόνο με εκδιδόμενες κυρίες μπορείς να κάνεις κάτι. Στην ιστορία. Στο online δεν γνωρίζω.

 

αχα!

Ναι για online έλεγα,άμα ήταν να έβρισκα μια κοπέλα :-D

.Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...