Προς το περιεχόμενο

Bloodborne [PS4]


Orgios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λες ε? Δευτερα και Τριτη πεφτει ,μακαρι γιατι θα ειναι ξενερα να τα παρουμε στις 26...

Ε λογικά ναί. τα preorders έρχονται 2 μέρες πιο νωρίς απο την επίσημη κυκλοφορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Παιζει πουθενά κάτω απο 50€?

 

Prospector δεν ειναι νεος στον χωρο.Ξερεις πως πανε τα exclusives της Sony απο τιμες.Η απο αγγελιες ή αν το αγορασεις αργοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eμενα παντως ειναι απο τους ελαχιστους τιτλους που δεν με απασχολει το ποσα θα δωσω  καθως πιστευω πως θα αξιζει μεχρι και το τελευταιο ευρω και  ετσι θεωρω  πως ενισχυω και την εταιρεια και τον δημιουργο που μας προσφερει τετοια διαμαντια .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα παντως ειναι απο τους ελαχιστους τιτλους που δεν με απασχολει το ποσα θα δωσω  καθως πιστευω πως θα αξιζει μεχρι και το τελευταιο ευρω και  ετσι πιστευω πως ενισχυω και την εταιρεια και τον δημιουργο που μας προσφερει τετοια διαμαντια .

Αυτες οι παραπανω χαζομαρες καποια στιγμη πρεπει να σταματησουν ειδικα μιας και δεν μιλαμε για Indie studio.Τι παει να πει στηριζω τον δημιουργο???Ενα παιχνιδι βγαζει και το χρεωνει και 60ευρω δεν ειναι να πεις οτι ειναι νεα εταιρια στον χωρο και βγαζει ενα μικρο παιχνιδι τυπου,Bastion,Bindings of Issac,Journey κλπ.

 

Εχει προιστορια η εταιρια με παιχνιδια τυπου Dark souls και Demons Souls δεν ειναι το πρωτο παιχνιδι του ειδους που βλεπουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες οι παραπανω χαζομαρες καποια στιγμη πρεπει να σταματησουν ειδικα μιας και δεν μιλαμε για Indie studio.Τι παει να πει στηριζω τον δημιουργο???Ενα παιχνιδι βγαζει και το χρεωνει και 60ευρω δεν ειναι να πεις οτι ειναι νεα εταιρια στον χωρο και βγαζει ενα μικρο παιχνιδι τυπου,Bastion,Bindings of Issac,Journey κλπ.

 

Εχει προιστορια η εταιρια με παιχνιδια τυπου Dark souls και Demons Souls δεν ειναι το πρωτο παιχνιδι του ειδους που βλεπουμε.

Aκριβως αυτο λεω  ,επικροτω με τα  λεφτα μου τετοιες δημιουργιες και 100 να εκανε θα τα εδινα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα τι; Αμα καταξιωθεί ένας δημιουργός δεν έχει ανάγκη από στήριξη πια; 

Μα δεν ειπα να μην αγορασει καποιος το παιχνιδι.Απλα ειπα οτι εχω ψιλο βαρεθει να διαβαζω(να αγορασω το παιχνιδι Day One να στηριξω τον Developer)λες και αν το αγορασεις αργοτερα εχει μεγαλη διαφορα.

Αν θελει να στηριξει καποιος τον δημιουργο εκτος της αγορας παιχνιδιου,υπαρχει και το Donate που μπορει να κανει αυτο εννοω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν ειπα να μην αγορασει καποιος το παιχνιδι.Απλα ειπα οτι εχω ψιλο βαρεθει να διαβαζω(να αγορασω το παιχνιδι Day One να στηριξω τον Developer)λες και αν το αγορασεις αργοτερα εχει μεγαλη διαφορα.

Αν θελει να στηριξει καποιος τον δημιουργο εκτος της αγορας παιχνιδιου,υπαρχει και το Donate που μπορει να κανει αυτο εννοω.

Μετράνε πολύ περισσότερο οι πωλήσεις τον πρώτο μήνα-τρίμηνο, όμως, αυτό είναι γεγονός. Φυσικά, δε λέω να ξηλωθούμε όλοι άμα μας αρέσει κάτι, αλλά έχει κάποια σημασία κι αυτό. 

 

Αν μιλάμε για pre-orders, βέβαια, εκεί είμαι αντίθετος, εκτός αν είσαι 100% σίγουρος ότι θα σου αρέσει το παιχνίδι ή αν θες κάποια συλλεκτική έκδοση. Περισσότερη ζημιά κάνουν παρά καλό (βλέπε pre-order exclusives και λοιπές βλακείες). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα παντως ειναι απο τους ελαχιστους τιτλους που δεν με απασχολει το ποσα θα δωσω  καθως πιστευω πως θα αξιζει μεχρι και το τελευταιο ευρω και  ετσι θεωρω  πως ενισχυω και την εταιρεια και τον δημιουργο που μας προσφερει τετοια διαμαντια .

 

Αυτό ακριβώς, άμα το BB είναι έστω και ένα 70% όσο καλο όσο τα δυο προηγούμενα παιχνίδια που ήταν επικεφαλής ο Miyazaki (Demon's/Dark Souls) ξέρω ότι θα παίζω για μήνες, μην πω χρονια.
 
Δεν με νοιάζει καθόλου η τιμή γιατί ξέρω ότι θα αξίζει, ένας λόγος που πάω retail αυτή τη φορα. Και ειδικά όταν έχουμε τόσο χαμηλή τιμή στην steelbook έκδοση που έχει και art book + το soundtrack (67-68 ευρώ).
 
Από την άλλη δεν έχω κανονίσει να πάρω τίποτα άλλο στο προσεχες μέλλον (το The Witcher 3 το έχω ήδη στο steam preordered).
 
Πιστεύω με αυτά τα δυο μπορώ να την βγάλω :D
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...