Προς το περιεχόμενο

Bloodborne [PS4]


Orgios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπα , χλωμό.... τυχαίο θα είναι πάλι

Αν όντος είναι leak απο την Alpha, δεν βλέπω το λόγο να το αφαιρέσουν η το λόγο να μήν το βάλουν, είναι κάτι που το λέμε απο το Dark Souls

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως τα chalice dungeons είναι game changer. Άμα μοιάζουν  έστω και λίγο με τα rift του Diablo 3 μιλάμε για replayability factor μέχρι αηδίας. Θέλω να δω πως ακριβώς θα δουλέψουν αυτά. Άμα δεν έχετε δεί αυτο το βίντεο απο την alpha με agile build δείτε το

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως σαν να γίνεται ψιλοχαμός με leaks και gameplay videos..

 

Παιδιά εγώ πάντως έχω αντισταθεί στον πειρασμό και δεν έχω δει κανένα απολύτως βίντεο πλην του story trailer που βγήκε πρόσφατα! 

Προτιμώ να διαβάζω μόνο τα σχόλια αυτού του θέματος.

Δεν έχω την πάσα ιδέα τι με περιμένει και αυτό ανεβάζει την αγωνία κατακόρυφα!  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ένα παιχνίδι δεν θα φέρει την άνοιξη στην εικόνα του πς4, και δεν αναφέρομαι σε επίπεδο πωλήσεων που είναι το νέο wii, αλλά στο επίπεδο των games. Αν και δεν είμαι φαν των παιχνιδιών Dark Souls, μόνο το πρώτο έχω τερματίσει(και είναι το μοναδικό που έπαιξα), παρ όλα αυτά το Bloodborne φαίνεται εντυπωσιακότατο και σοβαρός λόγος αγοράς της κονσόλας. Ελπίζω να βγουν και άλλοι τέτοιοι τίτλοι για να μας κάνουν και εμάς τους πιο δύσπιστους να πάρουμε την κονσόλα και να σταματήσει επιτέλους αυτό το τροπάριο με τα κινηματογραφικά παιχνίδια που όσο πάνε έχουν όλο και λιγότερο gameplay. Κατά τα άλλα για την σειρά DS τα έχω ξανά πει, ελπίζω να μην γίνουν τα ίδια παιχνίδια εντυπωσιασμού όσον αφορά την δυσκολία, θέλω σωστότερο σχεδιασμό διάφορων περιοχών και σωστότερη τοποθέτηση εχθρών σε αυτές κι όχι εκείνο το πανηγύρι του πρώτου DS που αντί για trial and error ήταν error and trial και πολλές φορές error, τύχη, άγιος ο θεός and trial. Επίσης, θα ήθελα να δω τι ψάρια θα έπιανε αυτή η σειρά παιχνιδιών αν είχε και easy mode και τώρα που το σκέφτομαι θα ήθελα πολύ να δω κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παντως μετραω τις μερες αντιστροφα  για μενα ειναι ο τιτλος της χρονιας .Ειναι αλλωστε και  η  αγαπημενη μου κατηγορια παιχνιδιων  και φυσικα εχω προπαραγγειλει την collector's.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φώτη ψήσου να λιώσουμε co op man. 

 

Πάντως that akward moment την ώρα που μπαίνεις στο Boss Lair και ξέρεις εκ των προτέρων ότι θα σε κατουρήσει...

 

01d56b60a9860c4fe2a826dddefc293c20150209

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα είναι ότι για την έκδοση με το steelbook και artbook έχουμε την χαμηλότερη τιμή στην ευρώπη από όσο έψαξα. Έλεγα να το αγοράσω Digital για να το παίξω νωρίτερα αλλα με αυτή την τιμή δύσκολα το προσπερνάς. Είδα και την nightmare αλλα για τα διπλάσια λεφτά από την stellbook έκδοση δεν αξίζει imo.

 

Τα λεφτά που θα έδινα στην collectors τα κράτησα και παρήγγειλα αυτό: http://www.amazon.co.uk/Bloodborne-Future-Press/dp/3869930691

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φώτη ψήσου να λιώσουμε co op man. 

 

Πάντως that akward moment την ώρα που μπαίνεις στο Boss Lair και ξέρεις εκ των προτέρων ότι θα σε κατουρήσει...

 

01d56b60a9860c4fe2a826dddefc293c20150209

xaxaxa σοβαρός λόγος για να μην το πάρεις το παιχνιδάκι..

 

Spartan πόσο δίκιο έχεις. Έχω κάνει pre-order απο public, έχω και μια δωροεπιταγή των 5 ευρώ.. 60 μου βγαίνει :-D

 

Μπορεί να δώσω και το smash bros που δεν έκατσε καλά ούτε σε εμένα, ούτε στην παρέα οπότε GG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έπαιξα πλαίσιο preorder που το έχω και δοκιμασμένο...

το τοπικό public την έφερε ΠΟΛΥ άσχημα σε κολλητό που είχε προπαραγγείλει το DkS2 για το ps3: του δώσανε απλή έκδοση με τη δικαιολογία ότι παραλάβανε λίγα κομμάτια και φύγανε αλλού. Δικαιολογία το κ*λου με το συμπάθειο και παράδοση σχεδόν 2 μέρες μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ένα παιχνίδι δεν θα φέρει την άνοιξη στην εικόνα του πς4, και δεν αναφέρομαι σε επίπεδο πωλήσεων που είναι το νέο wii, αλλά στο επίπεδο των games. Αν και δεν είμαι φαν των παιχνιδιών Dark Souls, μόνο το πρώτο έχω τερματίσει(και είναι το μοναδικό που έπαιξα), παρ όλα αυτά το Bloodborne φαίνεται εντυπωσιακότατο και σοβαρός λόγος αγοράς της κονσόλας. Ελπίζω να βγουν και άλλοι τέτοιοι τίτλοι για να μας κάνουν και εμάς τους πιο δύσπιστους να πάρουμε την κονσόλα και να σταματήσει επιτέλους αυτό το τροπάριο με τα κινηματογραφικά παιχνίδια που όσο πάνε έχουν όλο και λιγότερο gameplay. Κατά τα άλλα για την σειρά DS τα έχω ξανά πει, ελπίζω να μην γίνουν τα ίδια παιχνίδια εντυπωσιασμού όσον αφορά την δυσκολία, θέλω σωστότερο σχεδιασμό διάφορων περιοχών και σωστότερη τοποθέτηση εχθρών σε αυτές κι όχι εκείνο το πανηγύρι του πρώτου DS που αντί για trial and error ήταν error and trial και πολλές φορές error, τύχη, άγιος ο θεός and trial. Επίσης, θα ήθελα να δω τι ψάρια θα έπιανε αυτή η σειρά παιχνιδιών αν είχε και easy mode και τώρα που το σκέφτομαι θα ήθελα πολύ να δω κάτι τέτοιο.

Nope αλλο παιχνιδι ψαχνεις η τυχη δεν παιζει ρολο ειδικα στο dark souls.Προτεινω lords of the fallen εχω ακουσει καλα λογια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ένα παιχνίδι δεν θα φέρει την άνοιξη στην εικόνα του πς4, και δεν αναφέρομαι σε επίπεδο πωλήσεων που είναι το νέο wii, αλλά στο επίπεδο των games. Αν και δεν είμαι φαν των παιχνιδιών Dark Souls, μόνο το πρώτο έχω τερματίσει(και είναι το μοναδικό που έπαιξα), παρ όλα αυτά το Bloodborne φαίνεται εντυπωσιακότατο και σοβαρός λόγος αγοράς της κονσόλας. 

 

Λίγο περίεργο πάντως που έφτασες στο σημείο να τερματίσεις το πρώτο χωρίς να είσαι φαν ή τουλάχιστον να έγεινες στην πορεία.

Το DS δεν είναι ο τίτλος που θα έφτανε κάποιος μέχρι το τέλος χωρίς να του αρέσει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...