Προς το περιεχόμενο

Bloodborne [PS4]


Orgios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Eμενα παντως ειναι απο τους ελαχιστους τιτλους που δεν με απασχολει το ποσα θα δωσω καθως πιστευω πως θα αξιζει μεχρι και το τελευταιο ευρω και ετσι θεωρω πως ενισχυω και την εταιρεια και τον δημιουργο που μας προσφερει τετοια διαμαντια .

 

Αυτό ακριβώς, άμα το BB είναι έστω και ένα 70% όσο καλο όσο τα δυο προηγούμενα παιχνίδια που ήταν επικεφαλής ο Miyazaki (Demon's/Dark Souls) ξέρω ότι θα παίζω για μήνες, μην πω χρονια.

 

Δεν με νοιάζει καθόλου η τιμή γιατί ξέρω ότι θα αξίζει, ένας λόγος που πάω retail αυτή τη φορα. Και ειδικά όταν έχουμε τόσο χαμηλή τιμή στην steelbook έκδοση που έχει και art book + το soundtrack (67-68 ευρώ).

 

 

Από την άλλη δεν έχω κανονίσει να πάρω τίποτα άλλο στο προσεχες μέλλον (το The Witcher 3 το έχω ήδη στο steam preordered).

 

Πιστεύω με αυτά τα δυο μπορώ να την βγάλω :D

και εγω BB, To the witcher thn εκδοση γιατο ps4 twn dark souls kai εκλεισα για φετος απο αγορες εκτος συγκλονιστικου απροοπτου που και παλι το βλεπω απιθανο να ψηθω για κατι αλλο τοσο πολυ .Sent from my ipad4 using Insomnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

LOL ρε σεις, τα ίδια έχει πάρει όλος ο κόσμος... ΒΒ/DkS2 για PS4 

εγώ πήρα και το W3 για PS4 , εχω Ι7/660ΤΙ και δεν το κόβω να τραβάει TBH... και τα 2 προηγούμενα τα έπαιξα όταν άλλαξα gpu και τώρα δεν παίζει να δώσω χρήμα στο pc. Καναπές, 30fps και λιώσιμο  :lol:

Πάντως περιμένω και Uncharted 4 , No Man's Sky, Wild...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτό ακριβώς, άμα το BB είναι έστω και ένα 70% όσο καλο όσο τα δυο προηγούμενα παιχνίδια που ήταν επικεφαλής ο Miyazaki (Demon's/Dark Souls) ξέρω ότι θα παίζω για μήνες, μην πω χρονια.
 
Δεν με νοιάζει καθόλου η τιμή γιατί ξέρω ότι θα αξίζει, ένας λόγος που πάω retail αυτή τη φορα. Και ειδικά όταν έχουμε τόσο χαμηλή τιμή στην steelbook έκδοση που έχει και art book + το soundtrack (67-68 ευρώ).
 
Από την άλλη δεν έχω κανονίσει να πάρω τίποτα άλλο στο προσεχες μέλλον (το The Witcher 3 το έχω ήδη στο steam preordered).
 
Πιστεύω με αυτά τα δυο μπορώ να την βγάλω :D

 

Το batman arkhan knight δεν θα το παρεις? :shifty:  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MGS V? :D

 

Κοίτα εγώ δεν μίλησα για όλο το χρόνο. Όταν λέω προσεχες μέλλον εννοω 3-4 μήνες. Πιστεύω ότι και ο πιο καμμένος gamer μπορεί να την βγάλει με το Bloodborne/The Witcher 3/Batman: ΑΚ τους επόμενους μήνες. Το MGSV αργεί ακόμα.
 
Πάντως θα ξαναπώ ότι είναι πολύ πιθανό να παίζω το Bloodborne και του χρόνου οποτε οποιαδήποτε τιμή έχει δεν με ενδιαφέρει πολύ. Αρκεί να είναι καλο το παιχνίδι.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερμ, νομίζω ότι δίνεται λάθος έμφαση από όποιον έγραψε τον τίτλο (well, they need clicks, don't they?), ούτως ή άλλως. Γιατί δεν είναι cross-gen λέει ο άνθρωπος. Το γιατί είναι Sony exclusive δε νομίζω ότι χρειάζεται ανάλυση :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Game director Hidetaka Miyazaki explains why Bloodborne isn't a cross-generation game"

 

Μια χαρά είναι possible και στο X1 και στο PC, με το ποσο μοιάζουν κονσόλες και PC αυτή τη γενιά όλα είναι θεωρητικά possible. Στην προηγουμενη γενιά να το καταλάβω που είχαν και τον cell και είχε διαφορετικού τύπου coding ειδικά για τον επεξεργαστή. Τώρα όλα είναι θέμα ποιος έχει πια studio και τι μπορούν να κάνουν με το μηχάνημα παρα το τι hardware έχει. Βεβαια το να κανεις target μονο ένα σύστημα είναι πάντοτε καλο, ακόμα και σε αυτή τη γενιά.

 

δεν θα βγει πουθενα αλλου γιατι το εχει πληρωσει η sony οπως και το demon souls (japan studio)

that explains why it's not coming out on Xbox One or PC ;)

Δεν είναι ακριβώς πληρωμή, συνεργασία είναι από ότι κατάλαβα από τα making of του IGN.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...