Προς το περιεχόμενο

Bloodborne [PS4]


Orgios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν ξέρω αν θέλω να το δω το νέο video  :lol:

και του DkS2 Scholar of the First Sin δεν έχω δει ούτε έχω παίξει τα έξτρα, αν και είναι το κουτσό της σειράς θα το πάρω στο ps4 για "remastered playthrough"  :rolleyes:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν ξέρω αν θέλω να το δω το νέο video  :lol:

και του DkS2 Scholar of the First Sin δεν έχω δει ούτε έχω παίξει τα έξτρα, αν και είναι το κουτσό της σειράς θα το πάρω στο ps4 για "remastered playthrough"  :rolleyes:

Οπα ρε ποτε βγηκε αυτο ?Που ζω ?

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι, όσοι έχουμε ήδη το 2 και τα dlcs δεν μας έχει γίνει ήδη update; Εμένα στο steam τουλάχιστον έγινε. Αυτό που βγαίνει Απρίλη τι ακριβώς είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ ναι αυτό είναι το "free update" , το "νέο" του Απρίλη έχει αναβαθμισμένα γραφικά , εώς 6 άτομα online στον ίδιο κόσμο και έχει και αλλαγές και προσθήκες στις θέσεις και τον αριθμό των εχθρών.

 

Όντως λίγο fail , έπρεπε να βγει αυτό το μήνα το DkS2 "remastered"... βέβαια θα πάει καλά πιστεύω σε X1/pc , εκεί δεν έχει ΒΒ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "free update" το έχεις ήδη , έχει καλύτερες περιγραφές αντικειμένων και έχει και έναν έξτρα NPC .

 

 

 

  • Additional NPCs added for an enhanced story experience. 
  • Parameter adjustments for improved game balance.
  • Expanded item descriptions.
  • Improved online matchmaking functionality.

 

Τώρα αν θέλεις τα καλύτερα γραφικά/εχθρούς/6 άτομα κτλ τότε πρέπει να το αγοράσεις πάλι, θεωρείται διαφορετικό παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εννοείται, 3 summons και 3 invaders , αρένα κανονική!

Να μην είχε και τη βλακεία το Soul Memory ή τουλάχιστον να είχε κάποια περιοχή σαν το Darkroot Forest το παιχνίδι θα έσπερνε για online....  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως θεωρω πως  το online  ειναι το αδυνατο  του σημειο και γενικα της σειρας.Αν και λατρευω την σειρα και  στο παρελθον εχω καει σε mmorpg   δεν θεωρω πως  ταιριαζει σε αυτους τους τιτλους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντιθέτως εγώ θα έλεγα είναι από τα ισχυρότερα σημεία της σειράς αφού τα Invades και γενικά ο τρόπος που "πλασάρεται" το multi,δεν το βρίσκεις πουθενά αλλού...είτε από μεριάς co-op είτε pvp

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...