Προς το περιεχόμενο

Rainbow Six Siege [PC]


SlackulatoR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει φροντίσει ο θείος και υπάρχει preload το παιχνίδι για όποιον δεν έχει γρήγορη σύνδεση, όπως κι εγώ....

 

Χαμός γίνεται στο reddit από το πρωί που διαβάζω

 

EDIT: 05:40 πμ

 

ο κωδικός ακόμα " αχνοφαίνεται " :P :P 

Επεξ/σία από SpirosKerkyra
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Will Not Feature A Single-Player Campaign
  άμα το βρω μέχρι 15€ ίσως το πάρω,γιατί δε θέλω άλλο ένα cs
btw κωδικός δεν μου έχει έρθει ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεθαυριο (αντε πες 1 οκτωβρη) ληγει η beta. Εχω γραφτει πριν κανα μηνα. Κωδικος γιοκ. Τωρα και να'ρθει , δε θα εχω χρονο για να παιξω. Φοβεροι εκει στην nUbi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεθαυριο (αντε πες 1 οκτωβρη) ληγει η beta. Εχω γραφτει πριν κανα μηνα. Κωδικος γιοκ. Τωρα και να'ρθει , δε θα εχω χρονο για να παιξω. Φοβεροι εκει στην nUbi

σκέφτομαι να κάνω νέα εγγραφή με το κλειδί από το humble bundle..έστω να δω τί φτιάξαν τα παιδιά,να δικαιωθώ άλλη μια φορά και να το παρατήσω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέφτομαι να κάνω νέα εγγραφή με το κλειδί από το humble bundle..έστω να δω τί φτιάξαν τα παιδιά,να δικαιωθώ άλλη μια φορά και να το παρατήσω

 

Δεν χρειάζεται, άπλα ενεργοπoιησετο από το κανονικό σου account. Το ότι έχεις μπει στην λίστα της nvidia δεν επηρεάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζοντας την beta μπορω να πω οτι το  game  ειναι αρκετα ωραιο .

Τα δυο modes που εχει   ειναι πολυ ωραια ,ειδικα το terrorist hunt,η ποικιλια οπων   ειναι μεγαλη   οπως και των gadget.

Το αρνητικο    επειδη ειναι beta ειναι πως   εχουμε 2 πιστες ολες και ολες  ,οποτε πολλοι   θα το βαρεθουν μετα απο μερικα game.

Επισης  σε συστημα με 4gb ram,5770 1gb, amd 9950@2,6 ,αναλυση 1400χ1050 παιζει  στα low κολλημενο 60(για οσους αναρωτιουνται αν θα το παιξει το συστημα τους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως δεν κρινω κανενα παιχνιδι μετα απο 2-3 παρτιδες. Εδω θα κανω μια εξαιρεση: Τι το δοκιμασετε τι οχι δεν χανετε απολυτως τιποτα. Πλακα εχει αλλα δεν προσφερει τιποτα καινουριο ουτε σε γραφικα ουτε σε gameplay. Προτεινετε μονο για τους λατρεις του ειδους. Οι αλλοι ξοδεψτε το χρονο σας αλλου ;). Μου πηρε 2 ωριτσες για να το βαρεθω και να το κανω uninstall :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...