Προς το περιεχόμενο

Rainbow Six Siege [PC]


SlackulatoR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορά από το humble bundle πριν 2 εβδομάδες. Το ενεργοποίησα με κωδικό και από την πρώτη μέρα το εχω στο account. Εχω δηλώσει και με την nvidia αλλα δεν βλεπω μελλον.

Σήμερα ενεργοποιήθηκε το download

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μέσα απ το νεο Uplay είναι αυτό;

εγω περιμένω να δω τι θα γίνει,και αναλόγως θα πράξω

το πολύ πολύ το δίνω σε κάποιον απο εδω πέρα εαν προλάβει.

Δοκιμές για 1-2 ώρες και οσο προλάβεις εαν κατέβει κλπ να μου λειπει,δεν τους εχουμε ανάγκη,ΜΑΣ εχουν ανάγκη.κλασσική ubi

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, ενα update εκανε αλλα οτι και να κανει το steam δεν το φτανει.

Θα το δωσω και εγω αν μου στειλουν ποτε.

Δεν νομιζω να το πανε ετσι, πιστευω μεχρι καποιες μερες πριν βγει το παιχνιδι κανονικα, τουλαχιστον οσοι το ειχαν μεσα σαν pre ordered πιστευω θα το εχουν για 1-2 μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ο μοναδικός που το βρίσκω λίγο βαρετό; Μετά από καμιά ώρα... απλά βαρέθηκα. Βασικά βαρέθηκα στο μισάωρο αλλά είπα να το συνεχίσω :P

Αντικαταστάτης του CS και βλακείες. To CS ήταν, είναι και θα είναι το 1ο σε αυτή τη κατηγορία.

Ubi failed one more time.

Too bad, γιατί είχα υψηλές προσδοκίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περίμενα να δω την ταχύτητα και τελικά όπως πάντα απέχει πολύ από ρεαλιστικό tactical movement κάπως φάση Swat και Raven Shield...oh well δεν περιμένω και τίποτα ιδιαίτερο από ubi πια so its ok...οποιος θέλει key για την beta ας μου πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορά από το humble bundle πριν 2 εβδομάδες. Το ενεργοποίησα με κωδικό και από την πρώτη μέρα το εχω στο account. Εχω δηλώσει και με την nvidia αλλα δεν βλεπω μελλον.

 

Σήμερα ενεργοποιήθηκε το download

 

attachicon.gifΚαταγραφή.PNG

έχω και γω από το humble bundle,αυτόν τον κωδικό τον κάνεις redeem μέσα στο uplay?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα options αναφέρει ''Ultra'' επιλογή για τα textures όπου θα θέλουν 6GB Vram, θα το δούμε κι' αυτό..Πάντως τα γραφικά στην BETA δεν λένε απολύτως τίποτα. Στα του παιχνιδιού τώρα, δεν μ' αρέσει καθόλου ο τρόπος που τρέχει ο παίχτης, πολύ νωχελικό τρέξιμο και τελειώνει και πολύ γρήγορα το match, πιο πολύ βλέπεις το loading παρά παίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ultra το εχω με την HD7970 3GB και παιζει στα 65 fps απο οτι λεει πανω δεξια,

 

το τρεξιμο εξαρτάται απο τον παικτη που θα παρεις. Οταν επιλεγεις παικτη αν δεις λεει την ταχυτητα σε [LOW-MED-HIGH]

εγω το βλεπω μια χαρα παιχνιδι και ισως το αγορασω οταν κυκλοφορήσει. Ωρεος αντικαταστάτης του BF3 που παιζω 2 χρονια.

Καλο θα ηταν παντως ο χρονος του ματς να παει τουλαχιστον 5 λεπτα και να μπει επιλογη 10vs10 και 8-10 λεπτο ματς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...