Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγώ δεν έχω νευρα/στενοχωρια αλλα μια βαρεμάρα την έχω και κανένας μπούστης διαθέσιμος για κάτι καλύτερο απο "πίνω καφέ και κοιτάζω το άπειρο."

αστα διάλα (#φάπες) αρκουδειδες λες κ ειμαστε 50 χρονών

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια μπαλίτσα ή στη χειρότερη καμια βόλτα 1-2 ώρες on foot που έχει δροσιά κ ειναι κομπλέ
άραγμα θάλασσα μετά κ έτσι αλλα @@. Να πάω να αράξω κάπου με ενα καφε δε γουστάρω , βαριέμαι κ δεν μπορώ να μένω έτσι χωρίς να κάνω τίποτα , μου τη δίνει .
Γενικά πάντως τρελή σαπίλα στον κόσμο κ βαρεμάρα , οτι κ να πεις σου λέει ο άλλος ε βαριέμαι , ας αράξουμε
ορχίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πολυ καιρο να παιξω φλιπερακι. Κανονικο μηχανημα ομως, που λιωνεις απο πανω του 3 ωρες  κ ταυτοχρονα συζητας με κολλητους χωρις να τους κοιτας και παιζετε εναλλαξ και στα διαλλειματα πινεις μπυρα/πατατακια και ιδρωνεις και σου τρωει μισο μισθο σε μονοευρα και οταν δε κοιταει ο σερβιτορος του τραβας κλωτσιδια επειδη εχασες. Και μετα πας και τσακιζεις κρεπες και μετα μπαινεις αμαξι και πας σε μερος για καμια βολτα με το πουδαρι σε ησυχο μερος για φιλοσοφια/χωνεψη, αλλα οχι και ΜΙΑ ΩΡΑ ρε ψηλε, web developer ειμαι, οχι αθλητης. Και ρακετες εχω φαγωθει να παιξω αυτες τις μερες και ολο κατι συμβαινει κ δε πλησιαζω καν παραλια. 

Για μπαλα ........................βαριεμαι ρε μαν  :-D

Σου κανουν αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί στεναχωριέστε ρε παλικάρια. Και εγώ σήμερα είμαι σε mood να κοιτάω το υπερπέραν. Φταίει ο καλός ύπνος που έριξα με την δροσία, πάμε τώρα να διαβάσουμε λίγο γιατί το έχουμε ξεχέσει το θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί στεναχωριέστε ρε παλικάρια. Και εγώ σήμερα είμαι σε mood να κοιτάω το υπερπέραν. Φταίει ο καλός ύπνος που έριξα με την δροσία, πάμε τώρα να διαβάσουμε λίγο γιατί το έχουμε ξεχέσει το θέμα.

γκομενικα ρε φιλε, να γιατι....

ναι ρε ,πλακα πλακα λιγη jquery θα απαλυνε το πονο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γκομενικα ρε φιλε, να γιατι....

ναι ρε ,πλακα πλακα λιγη jquery θα απαλυνε το πονο

jquery είναι το επόμενο tutorial που θα πάω. Τώρα είμαι σε CSS. Το διάβασμα παλούκι βέβαια είναι θεωρία λειτουργικών συστημάτων - 600 σελίδες από Tanebaun. Κάθε σελίδα και μια νέα περιπέτεια αυτό το βιβλίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πααααααααααααλι βρεχει....ετσι να ταιριαζει με τα νευρα/στενοχωρια μου

ρε γκρίνια, σε παίζει ένα γκομενάκι κι εσύ νευριάζεις και στεναχωριέσαι? πήγαινε δείξτης ποιός είναι ο άντρας, που στην τελική αυτό θέλει να κάνεις...

τι είστε εσείς ρε??

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...