Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Που λέτε παιδιά, η προσπάθεια να εξανθρωπιστώ συνεχίζεται, παρ' ο,τι η άδεια τελείωσε. Σήμερα το απόγευμα: 6.68km.

 

Έχω βάλει ξυπνητήρι στις 06:00 για να αρχίσω κι εδώ Θεσσαλονίκη το τρέξιμο πρωί+βράδυ. "Πάτημα snooze" τί απόδοση το δίνετε; ΕΛΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ!

Σηριουσλη τωρα;; Κουραστηκα μονο στην ιδεα. Αλλα το κόβω πολυυυυ χλωμο να γινει σορι μαν δεν ειναι πως δεν πιστεύω σε σένα αλλα μιλαμε για 6 η ώρα. Το ΠΡΩΙ..

 

Λεπον εγω σας αφηνω για zzzztime.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 5 σελίδες πίσω, ζόρρυ.

Βγαίνεις πρώτος και σου δίνουν χυμό καθώς περιμένεις να απογειωθείτε. Στην πτήση προς τους καταρράκτες της βικτώρια μας έδωσαν σαμπάνια... Θα προτιμούσα να μου έδιναν τη διαφορά του εισιτηρίου.

 

Και για μια αμίτα χρεώνουν τα διπλά, δεν πάμε καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθινή απαξίωση του ξυπνητηριού είναι όταν δεν το ακούς καν, όχι σνουζ να πατήσεις, ούτε βλέφαρο να κουνηθεί.

Εμένα αυτό που με ενοχλεί σε αυτήν την περίπτωση ειναι ο πονοκέφαλος στο μισάωρο που χτυπάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που λέτε παιδιά, η προσπάθεια να εξανθρωπιστώ συνεχίζεται, παρ' ο,τι η άδεια τελείωσε. Σήμερα το απόγευμα: 6.68km.

 

Έχω βάλει ξυπνητήρι στις 06:00 για να αρχίσω κι εδώ Θεσσαλονίκη το τρέξιμο πρωί+βράδυ. "Πάτημα snooze" τί απόδοση το δίνετε; ΕΛΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ!

Δε το είχες διευκρινίσει αυτο.

 

Στοιχημα οτι θα αργησεις στη δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια δουλειά; Με τέτοιο κορμί που φτιάχνει, θα δηλώνει σαν αλλη κα καρεμπέ, ότι απο το κρεββάτι θα σηκώνεται για ελάχιστο 5000 ευρά την ημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχιμοντ αφού θα ξυπνήσεις πρωί( δεν το βλέπω :-) ) μπορείς να πας σε μια κοντινή παραλία και να κάνεις το μπανάκι σου και καπάκι να περπατήσεις στην άμμο.Δεν φαντάζεσαι πόσες θερμιδες καις.Όπως και να χει ότι και αν κάνεις καλύτερα το πρώι με την δροσούλα.

Links

http://www.kasimistraining.gr/?section=aproduct&prod=510&cat=12600

Το περπάτημα στην άμμο, σύμφωνα με κάποιες μελέτες, απαιτεί 2,1-2,7 φορές περισσότερη ενέργεια από αυτήν που χρειάζεται αντίστοιχα σε μια σκληρή, σταθερή επιφάνεια.

http://www.vita.gr/fitness/article/9680/xtizontas-fysikh-katastash-sthn-ammo/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το check in τελικά δεν μου απάντησε κανείς τί είναι.

 

Αναλόγως του αν το κάνεις αυτοπροσώπως ή ηλεκτρονικά και αν έχεις παραδοτέες αποσκευές, είναι η διαδικασία επικύρωσης της παρουσίας σου στην πτήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

the big c και community πηραν το τσεκουρι lol ουτε τη πρωτη σεζον δεν αντεξαν να κλεισουν οι ξεφτιλες..αφου το ξερεις ρε φιλε οτι δεν θα αντεξεις ουτε παιζει νουμερα να πιασεις τ το ξεκινας?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...