Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ναι σωστά , αλλά το συγκεκριμένο τασάκι ειναι σε τραπέζι που κάθονται και άλλοι άνθρωποι, οποίος δεν γουστάρει κόσμο ας παει στο τραπεζάκι της γωνίας , δεν πλήρωσε την θέση του πουθενά...

Τι επαθες εσυ και εισαι touchy? Σε ειχα πιο φρησταηλ. Πασο βεβαια για την αποψη :)

μα σε ρωτάμε γιατί έχεις νεύρα κτλ και λες γκομενικά, θα μας τρελάνεις;;; ώχου δε φτάνει που σου λέμε κι ένα πράγμα παραπάνω βγάζεις και γλώσσα κι αν θες να έχω πλήρη γνώμη να μου δώσεις το πήρες στόρυ. και στην τελική μαλακία θα κανες θα πες κάτι απ τις πίπες που λεγες το μεσημέρι και θα ξενέρωσε. γιατί αν στην αρχή παίρνουμε τηλ και μετά το κόβουμε 90% ξενερώσαμε και 10% βρήκαμε άλλον. αλλά και για να βρούμε άλλον κάτι δε μας πήγαινε καλά εξ αρχής οπότε άσε τα θιγμένος

Το κραταω αυτο for future reference κοπελια να το ξερεις ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Νταξ ρε μαγκες, δε καταλαβα, off topic ειναι εδω, δεν εκατσα να γραψω το πονο μου σε topic για iphone.

Κριτικες οταν με ξερεις. Συμβουλες οταν δε με ξερεις. Και με ηρεμο υφος. Και στη προκειμενη δε με ξερεις, τον Harnet βλεπεις

K αλλοι μπαινουν δω μεσα και λενε το μακρυκοντο τους (και πιο καημενες λεπτομεριες) επι βδομαδες αλλα δε τους τη πεσατε

Συγνωμη που σας χαλασα τη σουπερ παρεα, δε θα επαναληφθει

 

Αιντε καληνυχτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τι επαθες εσυ και εισαι touchy? Σε ειχα πιο φρησταηλ. Πασο βεβαια για την αποψη :)Το κραταω αυτο for future reference κοπελια να το ξερεις ;)

Ειναι που μου είχε βγάλει τη στικουδαρα σκύλοφατσα και άσχημη ... =p
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειναι που μου είχε βγάλει τη στικουδαρα σκύλοφατσα και άσχημη ... =p

Νταξ κατι το σκυλε το χει αλλα με την γκαλη εννοια βεβαιως βεβαιως. :lol:

 

Slevin αραξε ρε συ και μην τσιτωνεις, παρτο χαβαλε φαση μην τρελαίνεσαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλα είσαι φάουλ εδώ ψηλέ. Μην θίγεσαι από οποιοδήποτε ποστ πόσο μάλλον από την στιγμή που δίνεις κάποιες λεπτομέρειες. Δίκιο έχεις, δεν πρέπει να κρίνουμε αλλά κλάιν στην τελική, παντού και όλη την ώρα γίνεται αυτό.

 

Υ.Γ. Τι αυτό ήταν; Ρε μην με ξενερώνετε τώρα να πούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τεσπα αλλο θεμα. Πηγα που λετε επιδαυρο το σαββατο. Γαματη η φαση κλπ αλλα η παρασταση μαλλον προς το μετριο εφερνε...

 

Και τωρα θα πεταχτει ο ζακναφειν και θα υπονοησει πως δεν την κατάλαβα. Και θα με πει και απολιτιστο ή κατι τέτοιο. Και εγω θα πω πριν το κανει πως εχω καιρο να κανω μοαν καποιον ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα αλλο θεμα. Πηγα που λετε επιδαυρο το σαββατο. Γαματη η φαση κλπ αλλα η παρασταση μαλλον προς το μετριο εφερνε...

 

Και τωρα θα πεταχτει ο ζακναφειν και θα υπονοησει πως δεν την κατάλαβα. Και θα με πει και απολιτιστο ή κατι τέτοιο. Και εγω θα πω πριν το κανει πως εχω καιρο να κανω μοαν καποιον ;)

... καλά ρε είπαμε έχεις free pass για κάποιο διάστημα, ξεχνάς τώρα τελευταία, να το κοιτάξεις  B)

(Θα τα ακούσεις από κοντά don't worry)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ποια παρασταση ειδες ;

Προμηθέα Δεσμωτη..

 

@ζακ ναι το θυμαμαι αλλα ημουν σιγουρος πως δε θα αντεχες τoν πειρασμο :lol:

Δεν αγγίζω καν το θεμα της υπογραφης σου ε.

 

Ωωωω ρε τι εχω να ακουυυυσω live...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο κατω κάτω τι ειναι το ΟΟΤ; Το τασακι του ινσομνια, ολοι εχουμε σβησει τα τσιγαρα μας εδω ανα διαστηματα :)

Ποίηση. Ο Μαγιακόφσκι πρώτα θα έσκιζε και μετά θα έτρωγε αμάσητο το "Σύννεφο με Παντελόνια".

 

Είσαι ο μάστερ κομάντο των ηρώων μου.

Αλλά είμαστε και μεις που δεν καπνίζουμε :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...