Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τεσπα αλλο θεμα. Πηγα που λετε επιδαυρο το σαββατο. Γαματη η φαση κλπ αλλα η παρασταση μαλλον προς το μετριο εφερνε...

 

Και τωρα θα πεταχτει ο ζακναφειν και θα υπονοησει πως δεν την κατάλαβα. Και θα με πει και απολιτιστο ή κατι τέτοιο. Και εγω θα πω πριν το κανει πως εχω καιρο να κανω μοαν καποιον ;)

Άιντε, έφυγε και άλλη αναφορά. Οχι, να μην απειλείτε μετα και τη τρώει άλλος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Ποίηση. Ο Μαγιακόφσκι πρώτα θα έσκιζε και μετά θα έτρωγε αμάσητο το "Σύννεφο με Παντελόνια".

 

Είσαι ο μάστερ κομάντο των ηρώων μου.

Αλλά είμαστε και μεις που δεν καπνίζουμε :P

XAXAXXAXA ιεροσυλιαααα ρεεεε

 

 

Αλλα οχι, οχι αγαπητε, για εσας που δεν καπνιζετε το τσιγαρο ειναι μια εγκεφαλικη καθαρα δραση σε πνευματικο επιπεδο. Φαντασου δηλαδη την εννοια ως σκεπτομορφη του σβησιματος ενος νοητικου τσιγαρου.. :lol:

 

Μαιρη μολις μου εκανες αναφορα ή ειναι η ιδεα μου :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@στορμ Τπτ κακό με την υπογραφή μου, ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε. Και αντί να ανησυχείς για τα ράμματα που σου ετοιμάζω, πάρε καμιά παρουσία για την συνάντηση, να δικαιολογήσεις λίγο και το μισθό σου ως μοντ :P

 

@μαίρη1 ο.Ο Bad karma η αναφορά στον στορμ. Εγώ δεν θα το ρίσκαρα :P

 

Και μιας που είπε ο ανήλικος για κάπνισμα, 11 μέρες άνευ πρέζας νικοτίνης :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@στορμ Τπτ κακό με την υπογραφή μου, ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε. Και αντί να ανησυχείς για τα ράμματα που σου ετοιμάζω, πάρε καμιά παρουσία για την συνάντηση, να δικαιολογήσεις λίγο και το μισθό σου ως μοντ :P

 

Meh fair enough :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@στορμ Τπτ κακό με την υπογραφή μου, ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε. Και αντί να ανησυχείς για τα ράμματα που σου ετοιμάζω, πάρε καμιά παρουσία για την συνάντηση, να δικαιολογήσεις λίγο και το μισθό σου ως μοντ :P

 

@μαίρη1 ο.Ο Bad karma η αναφορά στον στορμ. Εγώ δεν θα το ρίσκαρα :P

 

Και μιας που είπε ο ανήλικος για κάπνισμα, 11 μέρες άνευ πρέζας νικοτίνης :D

κλαίω με την υπογραφήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη <3 <3 <3

στορμ μην τον ακούς, σ'αγαπάμε!!

και τώρα που το θυμήθηκα για οργανώστε το μίτινγκ εσείς οι 3 και αφήστε τα σάπια... με συνοπτικές διαδικασίες!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

κλαίω με την υπογραφήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη <3 <3 <3

 

Αυτος να δεις πως θα κλαψει το Σαββατο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω πάντως ότι η προσέγγιση της δυτικής κουλτούρας στο ζήτημα γκομενάκι είναι τραγικά ατυχής και εσφαλμένη. Ο συνάδελφος συμφορουμίτης έπρεπε ήδη να την αρπάξει και να την κλειδώσει στην κουζίνα του ΣΠΙΤΙΟΥ ΤΟΥ, χωρίς δεύτερη κουβέντα. ΟΥΤΕ ΚΙΧ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ. Κηρύσσω τον συμφορουμίτη αδύναμο να αντεπεξέλθει στις απαιτήσεις του ανδρικού γένους. Μία λέξη μόνο με εκφράζει.

 

Απογοήτευση.

 

 

Και ΤΙ εννοείς ότι μπορείτε και ξενερώνετε κειτιπαι, ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ; ΞΕΝΕΡΩΝΕΤΕ; ΜΕ ΜΑΣ; ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ; ΚΑΙ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ; "insert here ΤΗΝ ατάκα τσάκωνα αλλά σιωπηλά για αναπάντεχο ελιγμό όσων δεν μπορούν να κάνουν το κονέξιο και παρεξηγηθούνε"

 

Δεν υπάρχουν αυτά που λες.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπλα μπλα=χαβαλές....άλλο αν κάποιοι το λαμβάνουν στα σοβαρά.

Καλμ γιορ τιτς που λέει και ο Nicoλάτσης.

Σήμερα ξεχάστηκα και έκανα κάτι παραπάνω από το συνηθισμένο. 16 km

Αύριο θα είμαι τουλάχιστον στο κρεβάτι.

Περαστικά μου :P :fear:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφιερωμένη στο φίλο σλεβιν η υπογραφή του/της/του ριβόλβερ. Τέτοια σου λέγε ρε και τρελαίνεσαι;

Τώρα κατάλαβα πως είναι δυνατόν το οοτ να σου φάνηκε πιθανή διέξοδος για παρηγοριά. Χεχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που λέτε παιδιά, η προσπάθεια να εξανθρωπιστώ συνεχίζεται, παρ' ο,τι η άδεια τελείωσε. Σήμερα το απόγευμα: 6.68km.

 

Έχω βάλει ξυπνητήρι στις 06:00 για να αρχίσω κι εδώ Θεσσαλονίκη το τρέξιμο πρωί+βράδυ. "Πάτημα snooze" τί απόδοση το δίνετε; ΕΛΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 5 σελίδες πίσω, ζόρρυ.

Το check in στις πτήσεις είναι η επιλογή θέσης;

Η business class τί διαφορά έχει απο την κανονική, καλύτερα καθίσματα;

Βγαίνεις πρώτος και σου δίνουν χυμό καθώς περιμένεις να απογειωθείτε. Στην πτήση προς τους καταρράκτες της βικτώρια μας έδωσαν σαμπάνια... Θα προτιμούσα να μου έδιναν τη διαφορά του εισιτηρίου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που λέτε παιδιά, η προσπάθεια να εξανθρωπιστώ συνεχίζεται, παρ' ο,τι η άδεια τελείωσε. Σήμερα το απόγευμα: 6.68km.

 

Έχω βάλει ξυπνητήρι στις 06:00 για να αρχίσω κι εδώ Θεσσαλονίκη το τρέξιμο πρωί+βράδυ. "Πάτημα snooze" τί απόδοση το δίνετε; ΕΛΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ!

Η αληθινή απαξίωση του ξυπνητηριού είναι όταν δεν το ακούς καν, όχι σνουζ να πατήσεις, ούτε βλέφαρο να κουνηθεί.

 

Οπότε άμα είναι να πατήσεις σνουζ, πετάξου πάνω μονομιάς και ξεκίνα τα τριπλούν, δεν υπάρχουν δικαιολογίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...