Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είμαι με σορτσάκι στη βεράντα, αλλά κρυώνω τόσο πολύ που έβαλα κάλτσες ενώ φοράω παντόφλα και είμαι σα γερμανό τουρίστα. :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι καριολάκια, δεν θα γίνουμε εμείς νεάτερνταλ να το παίζουμε βαριοί και ασήκωτοι επειδή εσείς δεν ξέρετε τι θέλετε. Θα μάθετε να γουστάρετε και τα σοβαρά παιδία με το στανιό (aka ψηλέ γράψτην στο πουτσοκλανίδι σου, πολύ σημασία της δίνεις, σε έκανε μια φορά να στεναχωρηθείς πριν καν τα φτιάξετε, φαντάσου στο μέλλον τι χουνέρια θα σε κάνει, μπούλοσετην όπως είναι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε μαν μην μπλεκεις σε νορμες. Αμα γουσταρεις τρελα κυνηγα το ανεξαρτητως. Αν οχι αραξε και περιμενε. Και οι δυο προσεγγίσεις καλες ειναι αρκει να ειναι πηγαιες μην μπλεκεις σε τεχνικες, οχι γιατι δεν μπορει να κερδίσεις κι ετσι αλλα γιατι να ζοριζεσαι;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαν μην μπλεκεις σε νορμες. Αμα γουσταρεις τρελα κυνηγα το ανεξαρτητως. Αν οχι αραξε και περιμενε. Και οι δυο προσεγγίσεις καλες ειναι αρκει να ειναι πηγαιες μην μπλεκεις σε τεχνικες, οχι γιατι δεν μπορει να κερδίσεις κι ετσι αλλα γιατι να ζοριζεσαι;

αν δεν τον έτρωγε να την έγραφε και καλά θα κανε, αλλά αφού λέει οτι στεναχωριέται κτλ να μην κάνει κοκοκο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψιτ καιτουλα, επειδη παραγνωριστηκαμε αγαπουλινι, αμα δε ξερεις τι ΑΚΡΙΒΩΣ παιζει μη μου κανεις κυρηγμα γκεγκε? same to u whodatinsomniaK... και στη τελικη  μπορει να χω νευρα επειδη παιζουν κ αλλα πραγματα, οχι μονο μια γκομενα. ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ

 

ρε βοζινιωτη μη βριζεις ρε

 

πουθενα δε μπλεκω, ουτε σε νορμες ουτε πουθενα. απλα η τυπισσα δε γουσταρει προφανως -κ τσουζει παραπανω γτ εγω γουσταρα τρελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιτ ψηλε , μας έχεις τεντωσει στην κλάψα με τα δήθεν γκομενακια που σε ταλαιπωρουν , άμα δε γουστάρεις κριτικές κάτσε με το τσιγαράκι σου και βάλε κανά ντιβιντί και κανε τουμπεκι...εδω ειναι φόρουμ , αιντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αν δεν τον έτρωγε να την έγραφε και καλά θα κανε, αλλά αφού λέει οτι στεναχωριέται κτλ να μην κάνει κοκοκο

Ναι ρε παιδι το ιδιο λεμε ;)

 

Slevin αφορμηθηκα κυριως απο το ποστ του Βοζινιωτη δεν δεν εχω παρακολουθησει πληρως το στορι. Αν δε γουσταρει οπως λες τοτε it is what is.

Ψιτ ψηλε , μας έχεις τεντωσει στην κλάψα με τα δήθεν γκομενακια που σε ταλαιπωρουν , άμα δε γουστάρεις κριτικές κάτσε με το τσιγαράκι σου και βάλε κανά ντιβιντί και κανε τουμπεκι...εδω ειναι φόρουμ , αιντα.

Ελα μωρε ασε τον ανθρωπο στο κατω κάτω τι ειναι το ΟΟΤ; Το τασακι του ινσομνια, ολοι εχουμε σβησει τα τσιγαρα μας εδω ανα διαστηματα :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρε ασε τον ανθρωπο στο κατω κάτω τι ειναι το ΟΟΤ; Το τασακι του ινσομνια, ολοι εχουμε σβησει τα τσιγαρα μας εδω ανα διαστηματα :)

Ναι σωστά , αλλά το συγκεκριμένο τασάκι ειναι σε τραπέζι που κάθονται και άλλοι άνθρωποι, οποίος δεν γουστάρει κόσμο ας παει στο τραπεζάκι της γωνίας , δεν πλήρωσε την θέση του πουθενά...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψιτ καιτουλα, επειδη παραγνωριστηκαμε αγαπουλινι, αμα δε ξερεις τι ΑΚΡΙΒΩΣ παιζει μη μου κανεις κυρηγμα γκεγκε? same to u whodatinsomniaK... και στη τελικη  μπορει να χω νευρα επειδη παιζουν κ αλλα πραγματα, οχι μονο μια γκομενα. ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ

 

ρε βοζινιωτη μη βριζεις ρε

 

πουθενα δε μπλεκω, ουτε σε νορμες ουτε πουθενα. απλα η τυπισσα δε γουσταρει προφανως -κ τσουζει παραπανω γτ εγω γουσταρα τρελα

μα σε ρωτάμε γιατί έχεις νεύρα κτλ και λες γκομενικά, θα μας τρελάνεις;;; ώχου δε φτάνει που σου λέμε κι ένα πράγμα παραπάνω βγάζεις και γλώσσα κι αν θες να έχω πλήρη γνώμη να μου δώσεις το πήρες στόρυ. και στην τελική μαλακία θα κανες θα πες κάτι απ τις πίπες που λεγες το μεσημέρι και θα ξενέρωσε. γιατί αν στην αρχή παίρνουμε τηλ και μετά το κόβουμε 90% ξενερώσαμε και 10% βρήκαμε άλλον. αλλά και για να βρούμε άλλον κάτι δε μας πήγαινε καλά εξ αρχής οπότε άσε τα θιγμένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...