Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλό βόλι τέκνα μου.

Έφτιαξα το μεσημέρι ένα χοιρινό μούρλια.

Μαρινάδα(λεμόνι,αλατοπίπερο,λίγη κανέλα,ρίγανη,λίγο λάδι,1 σκελίδα σκόρδο) για 2 ώρες και μετά τηγάνι με λίγο λάδι και κρασί.

Ευτυχώς έμεινε και για βράδυ :)

Και το δεντρολίβανο ταιριάζει με το χοιρινό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν ήμουν Ελλάδα τοτενες, δεν ξέρω αλλά εμπιστεύομαι την εμπειρία σου*.

 

* αυτήν την ατάκα τη χρησιμοποιώ όταν θέλω να πω στο διευθυντή μου ότι λέει μαλακίες**, αντιγράψτε ελεύθερα.

 

 

Ρε σεις, κάποιος απο τους χθεσινοβραδινούς ας μου επιβεβαιώσει πως είχα γράψει πως δεν εννοώ τον Adonis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια θεία μου που ψήφιζε πριν από μένα:

 

-Να σας πω, μου δώσατε το ψηφοδέλτιο και το λευκό. Το άκυρο πού είναι;

-Θεία άμα θες μπορώ να σου δείξω πώς γίνεται.

 

Διασκεδαζουμε την εφορευτική επιτροπή κάθε φορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι οσοι μου αρεσουν ειναι gay πρεπει να το κοιταξω.

Ίσως σε ελκύει αυτό που δεν μπορείς να έχεις.Αν θα μπορούσες να το έχεις τότε πιθανόν να το αγνοούσες γιατί θα το θεωρούσες δεδομένο,εστω υποσυνείδητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παλικάρι δεν ήταν επουδενί ξεφωνημένη, ήταν πολύ μέτριων τόνων, νορμάλ θα τον χαρακτήριζα. 
Το ότι με ελκύει αυτό που δεν μπορώ να έχω νομίζω δεν στέκει. Γιατί πάντα -ακόμα και στα 20 μου- με ελκύουν οι άνω των 30 και δεν μπορώ να πω ότι "δεν τους είχα" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, κάποιος απο τους χθεσινοβραδινούς ας μου επιβεβαιώσει πως είχα γράψει πως δεν εννοώ τον Adonis.

Τον γνωστό Άδωνι εννοούσε.

Να φάει ban.  :shock:

 

Δεντρολίβανο και πάπρικα δεν είχα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που λέει για τον λαό, δεν ειναι λαθος.

 

In other news

 

Έριξα μια σιέστα και ακομα κουτουλαω. Καφέ τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παλικάρι δεν ήταν επουδενί ξεφωνημένη, ήταν πολύ μέτριων τόνων, νορμάλ θα τον χαρακτήριζα. 

Το ότι με ελκύει αυτό που δεν μπορώ να έχω νομίζω δεν στέκει. Γιατί πάντα -ακόμα και στα 20 μου- με ελκύουν οι άνω των 30 και δεν μπορώ να πω ότι "δεν τους είχα" 

 

Αν δεν πηγαίνει με γυναίκες δεν μπορείς να τον έχεις.Αυτό εννοώ.

 

Εγω με την τελευταία γυναίκα που γνώρισα εχω μείνει λίγο "μαλάκας" με αυτά που μου έχει πεί και με τρελαίνει ακόμα πιο πολύ,είναι πολύ προκλητική.Μπορώ να κάνω κάτι μαζί της αλλά δεν είναι σωστό γιατί είναι με άλλον που τον γνωρίζω.Δεν μπορώ να του κάνω πουστιά.Κάνουμε παρέα αλλα δεν "τραβάει".Δεν υπάρχει φιλία μεταξύ άντρα και γυναίκας.Εχω ξενερώσει.

 

Η συγκεκριμένη δέν κάνει για σχέση με τίποτα.Θα είχα τρελαθεί αν είχα σχέση μαζί της.Εχει σχέση και μου λέει ειδα εκεί τον τάδε,κούκλος είναι,την άλλη μέρα για άλλον.Κατα τα άλλα λέει οτι είναι ερωτευμένη με αυτόν που είναι.Παραδέχτηκε οτι τον έχει δεδομένο.Αυτή μιλάει με άλλους για να επιβεβαιώνεται.Κρατιέται να μήν τον κερατώσει λέει.Αυτή θα τον ζήλευε αν αυτός μιλούσε με άλλες αλλά δέν το παραδέχεται σε αυτόν.

 

Τρελά πράγματα μιλάμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που το λες, μάλλον λογοκρίθηκε για να μη με μπαναρουν.

Μια της κλέφτρας......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αν δεν πηγαίνει με γυναίκες δεν μπορείς να τον έχεις.Αυτό εννοώ.

 

Εγω με την τελευταία γυναίκα που γνώρισα εχω μείνει λίγο "μαλάκας" με αυτά που μου έχει πεί και με τρελαίνει ακόμα πιο πολύ,είναι πολύ προκλητική.Μπορώ να κάνω κάτι μαζί της αλλά δεν είναι σωστό γιατί είναι με άλλον που τον γνωρίζω.Δεν μπορώ να του κάνω πουστιά.Κάνουμε παρέα αλλα δεν "τραβάει".Δεν υπάρχει φιλία μεταξύ άντρα και γυναίκας.Εχω ξενερώσει.

 

Η συγκεκριμένη δέν κάνει για σχέση με τίποτα.Θα είχα τρελαθεί αν είχα σχέση μαζί της.Εχει σχέση και μου λέει ειδα εκεί τον τάδε,κούκλος είναι,την άλλη μέρα για άλλον.Κατα τα άλλα λέει οτι είναι ερωτευμένη με αυτόν που είναι.Παραδέχτηκε οτι τον έχει δεδομένο.Αυτή μιλάει με άλλους για να επιβεβαιώνεται.Κρατιέται να μήν τον κερατώσει λέει.Αυτή θα τον ζήλευε αν αυτός μιλούσε με άλλες αλλά δέν το παραδέχεται σε αυτόν.

 

Τρελά πράγματα μιλάμε...

Really? Μπορεί για εσένα. Δεν νομίζω ότι ισχύει για όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10πμ. Ξυπνητήρι για να πάω by car και με την δροσά για την ψήφο.

Με το ζόρι πάτημα των πλήκτρων για τελεφούνκεν: "φύγετε, θα πάω μετά, ξημερώθηκα και παραπαίω, ούτε γερανός...".

Φάε τώρα λιοπύρι που και στις 6.30 [7 δεν κλείνουν;] να πας, δεν θα έχει πέσει. Οy vay, facepalm μικρή κι ανόητη :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν πηγαίνει με γυναίκες δεν μπορείς να τον έχεις.Αυτό εννοώ.

 

Εγω με την τελευταία γυναίκα που γνώρισα εχω μείνει λίγο "μαλάκας" με αυτά που μου έχει πεί και με τρελαίνει ακόμα πιο πολύ,είναι πολύ προκλητική.Μπορώ να κάνω κάτι μαζί της αλλά δεν είναι σωστό γιατί είναι με άλλον που τον γνωρίζω.Δεν μπορώ να του κάνω πουστιά.Κάνουμε παρέα αλλα δεν "τραβάει".Δεν υπάρχει φιλία μεταξύ άντρα και γυναίκας.Εχω ξενερώσει.

 

Η συγκεκριμένη δέν κάνει για σχέση με τίποτα.Θα είχα τρελαθεί αν είχα σχέση μαζί της.Εχει σχέση και μου λέει ειδα εκεί τον τάδε,κούκλος είναι,την άλλη μέρα για άλλον.Κατα τα άλλα λέει οτι είναι ερωτευμένη με αυτόν που είναι.Παραδέχτηκε οτι τον έχει δεδομένο.Αυτή μιλάει με άλλους για να επιβεβαιώνεται.Κρατιέται να μήν τον κερατώσει λέει.Αυτή θα τον ζήλευε αν αυτός μιλούσε με άλλες αλλά δέν το παραδέχεται σε αυτόν.

 

Τρελά πράγματα μιλάμε...

Και σου άρεσε αυτό το πράγμα; να τον ανοίγει αβέρτα και να δηλώνει "αλλού";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...