Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ήδη έχει αρχίσει να εξαπλώνεται το κακό ,στην αρχή τα δαχτυλιάσματα μετά θα μας ζητάνε στραπόνιασμα

που πάμε ρε που πάμεεεε

τουλάχιστον θα μας κοιτάνε ρε ... τώρα κοιτάνε δασύτριχα στήθη ....  :cry: 

μα να πει στον αδερφό μου "πόσο έχεις ομορφύνει;"... αρνούμαι να το δεχτώ  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τουλάχιστον θα μας κοιτάνε ρε ... τώρα κοιτάνε δασύτριχα στήθη ....  :cry: 

μα να πει στον αδερφό μου "πόσο έχεις ομορφύνει;"... αρνούμαι να το δεχτώ  :cry:

όχι φίλη,

από το να στραπονιάσω καλύτερα να κοιτάει μόνο άντρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγαζουν ματια αυτα τα νουμερα μιας και ο περισσοτερος κοσμος την βγαζει με καπνο.  

εγώ δεν μιλάω για τον περισσότερο κόσμο μιλάω για συγκεκριμένους και το λεω , τέτοιους κράζω γιατι ειναι πχ του πακέτου κ του ακριβού μάλιστα κ απ την αλλη δεν έχουν για άλλα σημαντικότερα και βρίσκουν σαν δικαιολογία το οικονομικό. Καλά όχι οτι και με τον καπνό θα πήγαιναν πίσω και πάλι φθηνότερο ειναι το γυμναστήριο ή κάποιο άθλημα.

 

όσο γιαυτό που λες χαίρω πολύ το έχω πει αμέτρητες φορές πως δεν είμαι πρότυπο ,ούτε κολλημένος να θεωρώ οτι όλοι πρέπει να κάνουν ότι κάνω εγώ,  αντιθέτως γνωρίζω πως το καλύτερο θα ήταν να μην κάνουν άλλοι ότι κάνω γιατι πρώτος γνώμονας σε ότι κάνω ειναι η εμπειρία και η διασκέδαση , όχι η υγεία και το μέλλον, αλλα δεν μπορώ να ακούω τον άλλο να μου λέει κατάμουτρα μαλακίες , βαριέται ? δε γουστάρει στην τελική να έχεις ενα χ τρόπο ζωής ? ας το παραδεχθεί απλά κ όμορφα και ας μην προσπαθεί να μας φλομώσει στις παπάρες , γιατι μιλάμε για άτομα που σου λένε οτι θέλω αλλα δεν μπορώ γιατι γιατι γιατι 

 

αν ο άλλος δε γουστάρει για δικούς του λόγους μαγκιά του κ λόγος δεν μας πέφτει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό βόλι τέκνα μου.

Έφτιαξα το μεσημέρι ένα χοιρινό μούρλια.

Μαρινάδα(λεμόνι,αλατοπίπερο,λίγη κανέλα,ρίγανη,λίγο λάδι,1 σκελίδα σκόρδο) για 2 ώρες και μετά τηγάνι με λίγο λάδι και κρασί.

Ευτυχώς έμεινε και για βράδυ :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...