Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Really? Μπορεί για εσένα. Δεν νομίζω ότι ισχύει για όλους.

 

Really...

 

Ετσι νόμιζα και εγώ.

 

Δεν υπάρχει γιατί πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού και των 2 θα υπάρχει το ερωτικό κομμάτι.Ακόμα και αν γνωρίζονται χρόνια.

 

Εκτός αν ο άντρας είναι gay η η γυναίκα είναι άσχημη η καθόλου ελκυστική.

 

Η συγκεκριμένη έχει την ίδια γνώμη.

 

Ας μας πούν την γνώμη τους οι γυναίκες του φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

υπαρχει φιλια αντρα και γυναικα αρκει να εχει εστω και κατι που σε απωθει ειτε αυτο ειναι φωνη(προσωπικη εμπειρια) ειτε συμπεριφορα ειτε οτιδηποτε οταν σου κανει 100 τα εκατο απλα φευγεις μακρια ειτε ειναι με καποιον ειτε σε βλεπει φιλικα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σου άρεσε αυτό το πράγμα; να τον ανοίγει αβέρτα και να δηλώνει "αλλού";

 

Δέν είναι τόσο όμορφη,αλλά σέξι και προκλητική.Σαν να σου λέει:"Αλλαξέ μου τα φώτα".

 

Με τον τρόπο που σκέφτεται όμως διαφωνώ,είναι αντίθετος με τον δικό μου.Θα την είχα χωρίσει χθές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δηλαδή οποιοσδήποτε είναι ωραίος σας ελκύει; Έχω πολλούς άνδρες φίλους και ούτε ένας με ελκύει προσωπικά. Τώρα τι νιώθουν αυτοί δεν μπορώ να το γνωρίζω. Πάντως διαφωνώ κάθετα ότι οι άνδρες δεν μπορούν να κάνουν φιλίες με γυναίκες, εκτός από την φιλία με τις κολλητές μου που είναι ιδιαίτερη, μπορώ  να πω ότι προτιμώ τις φιλίες των ανδρών από των γυναικών. Προσωπικά, θεωρώ ότι έχουν πολλά περισσότερα θετικά χαρακτηριστικά π.χ δεν ζηλεύουν την προσωπική σου επιτυχία, δεν θέλουν να σου κλέψουν τον γκόμενο :P, δεν σε θάβουν πίσω από την πλάτη σου, δεν σου λένε αυτό που θέλεις εσύ να ακούσεις, αλλά την πραγματικότητα και γενικώς δεν γίνονται bitches. Επίσης, αν και δεν ισχύει για όλες τις γυναίκες, μπορείς να συζητήσεις για αθλητικά μαζί τους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι σε κυνηγαει το συστημα mate ? :P :-D

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=lx2fZU5USus

Αυτήν τη φορά συνέβη το αντίθετο, με υπερασπίστηκε. :·)

Δηλαδή οποιοσδήποτε είναι ωραίος σας ελκύει; Έχω πολλούς άνδρες φίλους και ούτε ένας με ελκύει προσωπικά. Τώρα τι νιώθουν αυτοί δεν μπορώ να το γνωρίζω. Πάντως διαφωνώ κάθετα ότι οι άνδρες δεν μπορούν να κάνουν φιλίες με γυναίκες, εκτός από την φιλία με τις κολλητές μου που είναι ιδιαίτερη, μπορώ να πω ότι προτιμώ τις φιλίες των ανδρών από των γυναικών. Προσωπικά, θεωρώ ότι έχουν πολλά περισσότερα θετικά χαρακτηριστικά π.χ δεν ζηλεύουν την προσωπική σου επιτυχία, δεν θέλουν να σου κλέψουν τον γκόμενο :P, δεν σε θάβουν πίσω από την πλάτη σου, δεν σου λένε αυτό που θέλεις εσύ να ακούσεις, αλλά την πραγματικότητα και γενικώς δεν γίνονται bitches. Επίσης, αν και δεν ισχύει για όλες τις γυναίκες, μπορείς να συζητήσεις για αθλητικά μαζί τους :P

Ανάλυσε μας λίγο αυτό με τα αθλητικά. Ας εστιάσουμε στο σκοράρισμα.

 

Edit: Με πρόλαβε ο Gtr ρε γαμώτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτήν τη φορά συνέβη το αντίθετο, με υπερασπίστηκε. :·)

 

Toτε καταφερε τον στοχο του...... :-D

 

Σε εκανε να αισθανθεις οτι σε υπερασπιστηκε........  :P :-) 

 

 

 

ITS-A-TRAP-alpha-and-omega-28072326-500-

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ανάλυσε μας λίγο αυτό με τα αθλητικά. Ας εστιάσουμε στο σκοράρισμα.

 

Edit: Με πρόλαβε ο Gtr ρε γαμώτο.

 

Για πες μου εσύ πως το καταλαβαίνεις, εγώ πάντως σκοράρω κάνοντας reverse lay ups, hook shots, fadeaways, floaters, bank shots κτλ. Αν δεν κατάλαβες από το username γιατί αθλητικά μιλάω, τότε τι να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή οσοι/ες υποστηρίζετε οτι υπαρχει φιλία μεταξύ άντρας και γυναίκας δέν θα είχατε πρόβλημα αν η σχέση σας έκανε παρέα με άλλον/η,σωστά?

 

-Πού είσαι αγάπη μου?

 

-Εδώ,με τον/την τάδε.

 

-Εντάξει αγάπη μου,να περνάς καλά...

 

Την συγκεκριμένη την γούσταρα απο την αρχή και το είχε καταλάβει.Οπως πιστεύω και αυτή.Ειναι κάποια πράγματα που δεν κρύβονται.Γουστάρει εμένα και άλλους 10,έτσι είναι.

 

Αν ο "δικός" της ήταν μαλάκας θα "έμπαιναν πολλά γκόλ".Ομως είναι καλό παιδί. Απλά μου ξεκαθάρισε απο την αρχή οτι έχει σχέση για να μην κάνω κίνηση.

 

Βασικά ίσως ήταν λάθος απο την αρχή και έπρεπε να κόψω την παρέα μαζί της όταν μου είπε οτι έχει σχέση. Τουλάχιστον αυτή δείχνει πώς σκέφτεται.Οχι σαν κάτι άλλες που το παίζουν κυρίες και είναι π@@@@@ες.

 

Οταν έχεις σχέση κρατάς αποστάσεις,δεν κάνεις παρέα με άλλους/ες.

 

@basketballfan... Οι "φίλοι" σου σε βλέπουν ερωτικά.Αν οχι όλοι τότε κάποιοι απο αυτούς σίγουρα,απλά προσπαθούν να μήν το δείχνουν η έχουν σχέση και δεν τους νοιάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή οσοι/ες υποστηρίζετε οτι υπαρχει φιλία μεταξύ άντρας και γυναίκας δέν θα είχατε πρόβλημα αν η σχέση σας έκανε παρέα με άλλον/η,σωστά? -Πού είσαι αγάπη μου? -Εδώ,με τον/την τάδε. -Εντάξει αγάπη μου,να περνάς καλά...

 

Προφανώς δε θα είχα (και δεν έχω) πρόβλημα, όπως δε θα σήκωνα κουβέντα για το αν εγώ θα ήμουν για καφεδάκι με κάποια απ' τις φίλες μου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δηλαδή οσοι/ες υποστηρίζετε οτι υπαρχει φιλία μεταξύ άντρας και γυναίκας δέν θα είχατε πρόβλημα αν η σχέση σας έκανε παρέα με άλλον/η,σωστά? -Πού είσαι αγάπη μου? -Εδώ,με τον/την τάδε. -Εντάξει αγάπη μου,να περνάς καλά... Την συγκεκριμένη την γούσταρα απο την αρχή και το είχε καταλάβει.Οπως πιστεύω και αυτή.Ειναι κάποια πράγματα που δεν κρύβονται.Γουστάρει εμένα και άλλους 10,έτσι είναι. Αν ο "δικός" της ήταν μαλάκας θα "έμπαιναν πολλά γκόλ".Ομως είναι καλό παιδί. Απλά μου ξεκαθάρισε απο την αρχή οτι έχει σχέση για να μην κάνω κίνηση. Βασικά ίσως ήταν λάθος απο την αρχή και έπρεπε να κόψω την παρέα μαζί της όταν μου είπε οτι έχει σχέση. Τουλάχιστον αυτή δείχνει πώς σκέφτεται.Οχι σαν κάτι άλλες που το παίζουν κυρίες και είναι π@@@@@ες. Οταν έχεις σχέση κρατάς αποστάσεις,δεν κάνεις παρέα με άλλους/ες. @basketballfan... Οι "φίλοι" σου σε βλέπουν ερωτικά.Αν οχι όλοι τότε κάποιοι απο αυτούς σίγουρα,απλά προσπαθούν να μήν το δείχνουν η έχουν σχέση και δεν τους νοιάζει.

 

Καλά πρέπει να είχες πολύ ζηλιάρες γκόμενες :P. Τουλάχιστον, εγώ από το δικό μου περιβάλλον, έχω μάθει να άφηνω τους άλλους να αποφασίζουν μόνοι τους για την ζωή τους. Δεν είμαι δικτάτορας να ελέγχω που πάει ο φίλος μου, με ποιες μιλάει και τι κάνει και ούτε πρόκειται να γίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή οσοι/ες υποστηρίζετε οτι υπαρχει φιλία μεταξύ άντρας και γυναίκας δέν θα είχατε πρόβλημα αν η σχέση σας έκανε παρέα με άλλον/η,σωστά?

 

-Πού είσαι αγάπη μου?

 

-Εδώ,με τον/την τάδε.

 

-Εντάξει αγάπη μου,να περνάς καλά...

 

Δε θα το πάω στη φιλία αλλά προφανώς και όχι.

Ο καθένας έχει τη ζωή του απο πριν. Δε θα ξεκόψει απο τον κύκλο του/της εκτός αν είναι απο αυτούς που κοροιδεύω και κουβαλάνε το γκομενάκι στο γήπεδο και σε ladies night αντίστοιχα. Και μετά μόλις χωρίσουν τρέχουν να βρουν τους φίλους που είχαν ξεγράψει.

Εdit: Αν είναι να στην κάνει δε θα το μάθεις ποτέ.

https://www.youtube.com/watch?v=1pe0wysKGfQ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...