Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

nicoc 20 € στη χειροτερη ισως στην πατρα εδω στην καλυτερη σκας 40/μηνα :P (εκτος αν πας σε πακετο 3-4μηνες που βγαινει 35/μηνα)

 

οτι μπορεις να εχεις ενα φιτνες τροπο ζωης οικονιμικα μπορεις μην λεμε και οτι θελουμε. 

 

Παιρνεις ενα στρωματακι και λαστιχα καθαρισεις απο αυτο. Κανεις λιγο τρεξιμο/περπατημα/ποδηλατο (αν εχεις) /κολυμπι οσοι μπορουν και ετοιμος απο αεροβιο

 

προσεχεις ποσοτητες και να μην τρως σαβουρα και εισαι κομπλε ;)

amen.

 

 

τα παντα εχουν κοστος, οποτε και το fitness εχει κοστος. Επισης μην προσπαθεις να δημαγωγείς με νουμερα, δεν σου παει...

 

=]

τα πάντα έχουν κόστος αλλα συγκριτικά δεν υπάρχει τέτοιο θέμα, δηλαδή δεν μπορεί το φουγάρο που θέλει 100-200 euro το μήνα σε τσιγάρα να μου λέει δεν έχω 20-30-40-50?? 50 για γυμναστήριο. και πες οκ γάμα το γυμναστήριο , ποδαράκια έχει να βγει να περπατήσει και να τρέξει.

Το πρόβλημα είναι όταν χρειαστεί να δουλέψουμε για κάτι κ έχουμε άπειρες δικαιολογίες έτοιμες 

όσοι βρίσκουν δικαιολογίες συνήθως μένουν στο να γεννιούνται , τρώνε ,χέζουν , πεθαίνουν άντε κάνουν κ κανα παιδί όπως είχα διαβάσει τελευταία απο τον alex για άλλο θέμα που βέβαια ταιριάζει απολύτως κ εδώ. 

προσωπικά στο συγκεκριμένο θέμα που συζητάμε δεν ασχολούμαι με κανέναν πλέον , δεν υπάρχει λόγος κ ούτε χαλάω το χρόνο μου να προσπαθήσω να πείσω τον καθένα πως δεν αξίζει να πάει 40 χρονών και η κατάσταση της υγείας του να μοιάζει με αυτή ενός 70ρη. 

 

Το υγιεινό φαγητό είναι φθηνότερο από το fast food

Το υγιεινό φαγητό που είναι όσο νόστιμο όσο το fast food είναι κατά πολύ ακριβότερο :P

και αυτό ισχύει , δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα , βέβαια για να τρως για bodybuilding και να έχεις ποικιλία με τις καλύτερες τροφές θες μισθό όπως είπε και ο manzah αλλα προσωπικά δεν έχω θέμα και με 3-4 τροφές , κλαιν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το οτι οσοι μου αρεσουν ειναι gay πρεπει να το κοιταξω.

Η απλά κάνεις εγχείρηση αλλαγής φύλου και boom

όλοι όσοι σου αρέσουν πλέον λένε κοπλιμέντα 

για το πουλί σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις αρέσουν γιατι συνήθως στην πλειοψηφία τους προσέχουν την εμφάνιση-υγιεινή τους και έχουν ποιο soft τρόπους , είναι ποιο κοντά στην εικόνα του "πρίγκιπα με το άλογο" 
βέβαια .. 
:-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τις αρέσουν γιατι συνήθως στην πλειοψηφία τους προσέχουν την εμφάνιση-υγιεινή τους και έχουν ποιο soft τρόπους , είναι ποιο κοντά στην εικόνα του "πρίγκιπα με το άλογο" 

βέβαια .. 

:-)

καλα πιο κοντα στην εικονα του πριγκιπα κατω απο το αλογο ειναι :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τις κινησεις τους καταλαβαινεις ρε δημητηρα εχουν σοφτ κινησεις δεν ειναι νευρικες αποτομες επιθετικες

Καλά κι εσύ πια δεν είναι όλοι hulk
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μάστιγα έχει πέσει.

και συ? Της προαλλες μιλουσα με εναν που μετα εμαθα απο εγκυρη πηγη οτι ειναι και ζιγκολο πουστης. Ειπε στν αδερφο μ ποσο εχει ομορφυνει. Γυρναω κ του λεω, ε οχι κ να μου παιρνεις τα τεκνα
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Άρρενες: 5.303.690 (49,2%) [1] Θήλεις: 5.484.000 (50,8%)

Έτσι να μάθετε να εκτιμάτε την ανδρική μαλαπέρδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

τα πάντα έχουν κόστος αλλα συγκριτικά δεν υπάρχει τέτοιο θέμα, δηλαδή δεν μπορεί το φουγάρο που θέλει 100-200 euro το μήνα σε τσιγάρα να μου λέει δεν έχω 20-30-40-50?? 50 για γυμναστήριο. και πες οκ γάμα το γυμναστήριο , ποδαράκια έχει να βγει να περπατήσει και να τρέξει.

Το πρόβλημα είναι όταν χρειαστεί να δουλέψουμε για κάτι κ έχουμε άπειρες δικαιολογίες έτοιμες 

όσοι βρίσκουν δικαιολογίες συνήθως μένουν στο να γεννιούνται , τρώνε ,χέζουν , πεθαίνουν άντε κάνουν κ κανα παιδί όπως είχα διαβάσει τελευταία απο τον alex για άλλο θέμα που βέβαια ταιριάζει απολύτως κ εδώ. 

προσωπικά στο συγκεκριμένο θέμα που συζητάμε δεν ασχολούμαι με κανέναν πλέον , δεν υπάρχει λόγος κ ούτε χαλάω το χρόνο μου να προσπαθήσω να πείσω τον καθένα πως δεν αξίζει να πάει 40 χρονών και η κατάσταση της υγείας του να μοιάζει με αυτή ενός 70ρη. 

 

 

 

βγαζουν ματια αυτα τα νουμερα μιας και ο περισσοτερος κοσμος την βγαζει με καπνο. Επισης το νοστιμο φαγητο ειναι ποιο ακριβο σε σχεση με τα παντα. 

 

Υγ. ο καθενας κανει οτι θελει με την ζωη του αρκει να μην βρωμαει...

 

edit

εχω στο γυμναστηριο ενα gay ζευγαρι που κανει ακριβως οτι με κανει να ξερναω και στα hetero ζευγαρια. Εχουν το ιδιο iphone και φορανε σχεδον τα ιδια ρουχα. πωωω

 

ρετρο muzika και free sketch Κυριακες FTW

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και συ? Της προαλλες μιλουσα με εναν που μετα εμαθα απο εγκυρη πηγη οτι ειναι και ζιγκολο πουστης. Ειπε στν αδερφο μ ποσο εχει ομορφυνει. Γυρναω κ του λεω, ε οχι κ να μου παιρνεις τα τεκνα

Εδώ επειδή είναι κλειστή κοινωνία,το μαθαίνεις πριν προλάβεις να σκεφτείς ωραίο γκομενάκι.

Συμμερίζομαι τον πόνο σου κορίτσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ επειδή είναι κλειστή κοινωνία,το μαθαίνεις πριν προλάβεις να σκεφτείς ωραίο γκομενάκι.

Συμμερίζομαι τον πόνο σου κορίτσι.

Παραχωρώ απλόχερα τον ώμο μου να κλάψουμε παρέα...

Δεν γίνεται, όλοι τον παίρνουν και δεν τον θέλουν από μας  :cry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραχωρώ απλόχερα τον ώμο μου να κλάψουμε παρέα...

Δεν γίνεται, όλοι τον παίρνουν και δεν τον θέλουν από μας  :cry:

ήδη έχει αρχίσει να εξαπλώνεται το κακό ,στην αρχή τα δαχτυλιάσματα μετά θα μας ζητάνε στραπόνιασμα

που πάμε ρε που πάμεεεε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...