Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ καράβια χάνονται και οι άλλοι το κορμί τους κ την ματαιοδοξία τους.<br><br>

#peoplespendingmoneyonfitness<br>

#prepeinavgwseksaplwstra<br>

#segnwstesparaliesmono<br>

#aposvesi<br><br>

:')<br><br>

Καλημερούδια κόσμε!<br>

Νιώθω έτοιμη να πάω να ψηφίσω (a.k.a. ζωγραφισω).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πήγα στις 8 παρά να ψηφίσω για να αποφύγω το τζέρτζελο. B)  :D

 

Κατά τα άλλα υποφέρω με 1.75Μbps σύνδεση... <_<

Ένα βίδεο στο γιουτουμπ και αυτό κάθε λίγο να κάμει μπάφερ(720p).Barbarism...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χαχαχ τί σου χαλάω ακριβώς;

Καθένας βέβαια τα ξοδεύει όπως γουστάρει, απλά μου κάνει εντύπωση :Ρ

ειναι απο τα λιγα εξοδα που δικαιολογω -παντα σε λογικα πλαισια ε-. Γιατι βλεπω καποιους που κανουν το φιτνες τεχνολογικη και ενδυματικη πασαρελα.

 

βασικα μια νορμαλ συνδρομη ή καποιον απαραιτητο εξοπλισμο. Μεχρι εκει ολα τα αλλα ειναι περιττα και ανουσια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχ τί σου χαλάω ακριβώς;

Καθένας βέβαια τα ξοδεύει όπως γουστάρει, απλά μου κάνει εντύπωση :Ρ

εμένα μου κάνει ακόμα εντύπωση που ακόμα υπάρχει ο μύθος οτι fitness = κόστος 

το ακούω απο διαφόρους κατα καιρούς που λένε πχ δεν κάνω δίαιτα γιατι δεν έχω λεφτά (ΛΟΛ , φάε λιγότερο wtf) , λες και το junk food κοστίζει λιγότερο απο το να αγοράσεις λαχανικά και κρέας , εκτός βέβαια αν θες να ψωνίζεις απο ακριβά μαγαζιά και μάρκες κλπ,άλλο αυτό. Ακούω δεν έχω λεφτά για γυμναστήριο (20 euro /μηνα στην χειρότερη 10 στην καλύτερη σε προσφορά για χρόνο) απο άτομα που ειναι κάθε 3ης και λίγο έξω για καφέ , ή καπνίζουν σαν φουγάρα και γενικά χαλάνε λεφτά σε πίπες.

Μέχρι κ απο άτομο που έσκασε 600 euro για κινητό το άκουσα

 

πάντως fitness τρόπο ζωής μπορεί να ακολουθεί κ κάποιος που βγαίνει το πρωί πάει για το τρεξιματάκι του ή το περπάτημα του κανα 30λεπτο και μετά τρώει φυσιολογικές ποσότητες φαγητού μέσα στη μέρα χωρίς να τρώει σαν γουρούνι ή κάθε μέρα σαβούρα , με λίγα λόγια ούτε να πηγαίνει σε γυμναστήρια ούτε να ψωνίζει φιλέτα. 

 

που δηλαδή κ κοτόπουλο στήθος 3,5 euro το κιλό το παίρνω αλλα λέμε τώρα

 

εντομεταξύ αυτά σας τα λέει άτομο που στη ζωή του αλλα και κάθε χειμώνα ακόμα κ τώρα τρώει περισσότερη σαβούρα απότι τρώτε οι περισσότεροι όλο το χρόνo αλλα κ αυτό είναι άλλο θέμα :P

 

αν πάλι λες οτι σήμερα αντι να πάνε για να ψηφίσουν πάνε για γυμναστική και στις παραλίες ειναι απλά δικαιολογία επειδή είναι βολεμένοι , βαριούνται κ είναι ανεύθυνοι σαν πολίτες γενικότερα, δεν έχει να κάνει το ένα με το άλλο. 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ρε κοστος πως δεν εχει.Ιδιες τροφες πρεπει να τρως εσυ με εναν που δεν κανει τιποτα ολη μερα.Η μυικη μαζα θελει υψηλης ποιοτητος τροφη.Αμα κατσω και σου υπολογισω ποσα πρεπει να δινω εγω κανονικα για αυτα που πρεπει να τρωω ειναι μισθος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι απο τα λιγα εξοδα που δικαιολογω -παντα σε λογικα πλαισια ε-. Γιατι βλεπω καποιους που κανουν το φιτνες τεχνολογικη και ενδυματικη πασαρελα.

 

βασικα μια νορμαλ συνδρομη ή καποιον απαραιτητο εξοπλισμο. Μεχρι εκει ολα τα αλλα ειναι περιττα και ανουσια :P

καλά εσύ είσαι γενετικό φρικιό , κάνεις απόσβεση και στα αναβολικά που δεν χρειάζεσαι γιατι natty έχεις αποτέλεσμα που δεν έχουν αρκετοί και με αναβολικά   B)

Εχει ρε κοστος πως δεν εχει.Ιδιες τροφες πρεπει να τρως εσυ με εναν που δεν κανει τιποτα ολη μερα.Η μυικη μαζα θελει υψηλης ποιοτητος τροφη.Αμα κατσω και σου υπολογισω ποσα πρεπει να δινω εγω κανονικα για αυτα που πρεπει να τρωω ειναι μισθος

άλλο bodybuilding άλλο fitness 

fitness μπορεί να είναι κάποιος σε normal κιλά που ασχολείται με light αθλητισμό , το επίπεδο που εννοεί η neny τουλάχιστον γιατι τα άτομα που το κάνουν σοβαρά κ είναι σε επίπεδα να χρειάζονται μισθό δεν έχουν ανάγκη να πάνε στην παραλία για απόσβεση , 24/7 365 μέρες το χρόνο κάνουν απόσβεση . 

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου κάνει ακόμα εντύπωση που ακόμα υπάρχει ο μύθος οτι fitness = κόστος 

το ακούω απο διαφόρους κατα καιρούς που λένε πχ δεν κάνω δίαιτα γιατι δεν έχω λεφτά (ΛΟΛ , φάε λιγότερο wtf) , λες και το junk food κοστίζει λιγότερο απο το να αγοράσεις λαχανικά και κρέας , εκτός βέβαια αν θες να ψωνίζεις απο ακριβά μαγαζιά και μάρκες κλπ,άλλο αυτό. Ακούω δεν έχω λεφτά για γυμναστήριο (20 euro /μηνα στην χειρότερη 10 στην καλύτερη σε προσφορά για χρόνο) απο άτομα που ειναι κάθε 3ης και λίγο έξω για καφέ , ή καπνίζουν σαν φουγάρα και γενικά χαλάνε λεφτά σε πίπες.

Μέχρι κ απο άτομο που έσκασε 600 euro για κινητό το άκουσα

 

πάντως fitness τρόπο ζωής μπορεί να ακολουθεί κ κάποιος που βγαίνει το πρωί πάει για το τρεξιματάκι του ή το περπάτημα του κανα 30λεπτο και μετά τρώει φυσιολογικές ποσότητες φαγητού μέσα στη μέρα χωρίς να τρώει σαν γουρούνι ή κάθε μέρα σαβούρα , με λίγα λόγια ούτε να πηγαίνει σε γυμναστήρια ούτε να ψωνίζει φιλέτα. 

 

που δηλαδή κ κοτόπουλο στήθος 3,5 euro το κιλό το παίρνω αλλα λέμε τώρα

 

εντομεταξύ αυτά σας τα λέει άτομο που στη ζωή του αλλα και κάθε χειμώνα ακόμα κ τώρα τρώει περισσότερη σαβούρα απότι τρώτε οι περισσότεροι όλο το χρόνo αλλα κ αυτό είναι άλλο θέμα :P

 

αν πάλι λες οτι σήμερα αντι να πάνε για να ψηφίσουν πάνε για γυμναστική και στις παραλίες ειναι απλά δικαιολογία επειδή είναι βολεμένοι , βαριούνται κ είναι ανεύθυνοι σαν πολίτες γενικότερα, δεν έχει να κάνει το ένα με το άλλο. 

 

 

 

τα παντα εχουν κοστος, οποτε και το fitness εχει κοστος. Επισης μην προσπαθεις να δημαγωγείς με νουμερα, δεν σου παει...

 

=]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

nicoc 20 € στη χειροτερη ισως στην πατρα εδω στην καλυτερη σκας 40/μηνα :P (εκτος αν πας σε πακετο 3-4μηνες που βγαινει 35/μηνα)

 

οτι μπορεις να εχεις ενα φιτνες τροπο ζωης οικονιμικα μπορεις μην λεμε και οτι θελουμε. 

 

Παιρνεις ενα στρωματακι και λαστιχα καθαρισεις απο αυτο. Κανεις λιγο τρεξιμο/περπατημα/ποδηλατο (αν εχεις) /κολυμπι οσοι μπορουν και ετοιμος απο αεροβιο

 

προσεχεις ποσοτητες και να μην τρως σαβουρα και εισαι κομπλε ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου κάνει ακόμα εντύπωση που ακόμα υπάρχει ο μύθος οτι fitness = κόστος 

το ακούω απο διαφόρους κατα καιρούς που λένε πχ δεν κάνω δίαιτα γιατι δεν έχω λεφτά (ΛΟΛ , φάε λιγότερο wtf) , λες και το junk food κοστίζει λιγότερο απο το να αγοράσεις λαχανικά και κρέας , εκτός βέβαια αν θες να ψωνίζεις απο ακριβά μαγαζιά και μάρκες κλπ,άλλο αυτό. Ακούω δεν έχω λεφτά για γυμναστήριο (20 euro /μηνα στην χειρότερη 10 στην καλύτερη σε προσφορά για χρόνο) απο άτομα που ειναι κάθε 3ης και λίγο έξω για καφέ , ή καπνίζουν σαν φουγάρα και γενικά χαλάνε λεφτά σε πίπες.

Μέχρι κ απο άτομο που έσκασε 600 euro για κινητό το άκουσα

 

πάντως fitness τρόπο ζωής μπορεί να ακολουθεί κ κάποιος που βγαίνει το πρωί πάει για το τρεξιματάκι του ή το περπάτημα του κανα 30λεπτο και μετά τρώει φυσιολογικές ποσότητες φαγητού μέσα στη μέρα χωρίς να τρώει σαν γουρούνι ή κάθε μέρα σαβούρα , με λίγα λόγια ούτε να πηγαίνει σε γυμναστήρια ούτε να ψωνίζει φιλέτα. 

 

που δηλαδή κ κοτόπουλο στήθος 3,5 euro το κιλό το παίρνω αλλα λέμε τώρα

 

εντομεταξύ αυτά σας τα λέει άτομο που στη ζωή του αλλα και κάθε χειμώνα ακόμα κ τώρα τρώει περισσότερη σαβούρα απότι τρώτε οι περισσότεροι όλο το χρόνo αλλα κ αυτό είναι άλλο θέμα :P

 

αν πάλι λες οτι σήμερα αντι να πάνε για να ψηφίσουν πάνε για γυμναστική και στις παραλίες ειναι απλά δικαιολογία επειδή είναι βολεμένοι , βαριούνται κ είναι ανεύθυνοι σαν πολίτες γενικότερα, δεν έχει να κάνει το ένα με το άλλο. 

 

 

 

Το υγιεινό φαγητό είναι φθηνότερο από το fast food

Το υγιεινό φαγητό που είναι όσο νόστιμο όσο το fast food είναι κατά πολύ ακριβότερο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...