Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

οχι ρε γμτο μας καταλαβες, ειμαστε 2.... slevin και levra...ο Levra στελνει χαιρετισματα και λεει που μας καταλαβες ρε κατασκοπε!

 

Λαγωνικός. :-)   Σας είχα καταλάβει εδώ και καιρό και θα έπρεπε να σας μιλώ στον πληθυντικό, αλλά η συνήθεια βλέπεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεπτέμβρης είναι περίοδος δημοσίων έργων; Τι φάση; Ένα καλοκαίρι ξίναμε πέτσα και τώρα μας έπιασε ο πόνος; Ψόφοοοοοοοοοο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δευτερη μερα χωρις τσιγάρο. Δεν εχω σκοτωσει κανεναν ακομη. Αλλα ειναι δύσκολη φαση. Σήμερα το βραδυ θα συναντηθω με παρεα κκαπνιστών. Νομιζω θα ειναι καλο τσαλεντζ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτερη μερα χωρις τσιγάρο. Δεν εχω σκοτωσει κανεναν ακομη. Αλλα ειναι δύσκολη φαση. Σήμερα το βραδυ θα συναντηθω με παρεα κκαπνιστών. Νομιζω θα ειναι καλο τσαλεντζ.

θα υποκείψεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτερη μερα χωρις τσιγάρο. Δεν εχω σκοτωσει κανεναν ακομη. Αλλα ειναι δύσκολη φαση. Σήμερα το βραδυ θα συναντηθω με παρεα κκαπνιστών. Νομιζω θα ειναι καλο τσαλεντζ.

Μην το κανεις καλυτερα, δωσε στον εαυτο σου μερικες μερες ακομα μακρια απο τον πειρασμο .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

θα υποκείψεις..

Ελπιζω πως οχι.

 

Να σου πω την αλήθεια το σκεφτομαι ως εξής. Το μονο που αποφασιζω να κοψω ειναι το τσιγαρο και σε καθαρα συνειδητη φαση. Αμα κοψω και τις συνηθειες που το περιλαμβανουν ε κλαην καλως ηρθες κατάθλιψη. Ετσι την εχω δει δλδ τωρα το βραδυ αναλογως το ποσο δυσκολο θα αποδειχθει ισως αναθεωρησω και κανω καναν μηνα να βγω απο το σπιτι λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...