Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θέλω και εγώ φράππααααααα. Σε λίγο που θα κατέβω βιβλιοθήκη.

 

Βόζι που κάθεσαι συνήθως ;

 

Γενικά σε φάση εξεταστικής αποφεύγω να κατεβαίνω . Ζέστη + πολυκοσμία + δυσκολο να σηκωθω απο τις 9 + αντε να βρεις θεση ....

Ασε που με αυτα που κυκλοφορούν δεν συγκεντρωνεσαι (λες και επίτηδες το κάνουν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόλαβες να ανεβάσεις  σε icloud?

 

Μονο κάτι ντυμένες.

 

Γιαπ..

Σου αρεσουν;

 

Δεν διαβασα ακόμα. Τα άφησα στο πλαι για οταν θα μαι ξαπλωμενος και δεν θα χω τι να κανω.

Απλά να ξερω τι διαβάζω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βόζι που κάθεσαι συνήθως ;

 

Γενικά σε φάση εξεταστικής αποφεύγω να κατεβαίνω . Ζέστη + πολυκοσμία + δυσκολο να σηκωθω απο τις 9 + αντε να βρεις θεση ....

Ασε που με αυτα που κυκλοφορούν δεν συγκεντρωνεσαι (λες και επίτηδες το κάνουν)

Όπου να΄ναι. Σε 3 βιβλιοθηκες πάω. Σήμερα θα κάνω λογικά ένα mix από ΑΠΘ και Παμάκ.

 

Εγώ το βλέπω αλλιώς. Βαριέμαι στο σπίτι, μένω και μακρυά από το κέντρο οπότε είναι ευκαιρία για κανά καφέ με παρέα. Επίσης βάζουν φυσικά αέρια στην περιοχή και γίνεται της πουτάνας από θόρυβο τελευταία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτερη μερα χωρις τσιγάρο. Δεν εχω σκοτωσει κανεναν ακομη. Αλλα ειναι δύσκολη φαση. Σήμερα το βραδυ θα συναντηθω με παρεα κκαπνιστών. Νομιζω θα ειναι καλο τσαλεντζ.

εγώ τις πρώτες 3-4 μέρες έδωσα κάτι ψιλές σε ενα φίλο, άνοιξα τρύπα στην πόρτα του δωματίου μου και κάτι άλλα που δε γράφω

 

θα υποκείψεις..

εγώ το έκοψα κατευθίαν για 8 μηνες πριν μπω στρατό κ το άρχισα πάλι μέσα , οταν απολύθηκα κάπνιζα. Τον Ιανουάριο το έκοψα γιατι ειχα μπροστά επικίνδυνο για εμένα χειρουργείο 

τελικά στο χειρουργείο παραλίγο να πεθάνω αλλα την γλύτωσα

καλά που ειχα κόψει το κάπνισμα 4-5 μηνες πριν γιατι αυξανε τον κύνδινο +50% να πάθω αυτο που έπαθα

 

δεν θεωρώ κάτι τρελό να το κόψει , εγώ το ειχα συνδιάσει με τα πάντα , το έκοψα κ ηρθαν πολλά τούμπα αλλα οκ αν θες να το κόψεις το κόβεις , ολα τα άλλα ειναι θέμα αδύναμου χαρακτήρα.

 

 

Ελπιζω πως οχι.

 

Να σου πω την αλήθεια το σκεφτομαι ως εξής. Το μονο που αποφασιζω να κοψω ειναι το τσιγαρο και σε καθαρα συνειδητη φαση. Αμα κοψω και τις συνηθειες που το περιλαμβανουν ε κλαην καλως ηρθες κατάθλιψη. Ετσι την εχω δει δλδ τωρα το βραδυ αναλογως το ποσο δυσκολο θα αποδειχθει ισως αναθεωρησω και κανω καναν μηνα να βγω απο το σπιτι λολ

εγώ έκοψα το κάπνισμα αλλα όχι τα άλλα

έκανα ενα ξεσκαρτάρισμα και βρήκα οτι το μόνο που μου έκανε κακό ηταν αυτό

και έτσι ακόμα κ τώρα που θα μπορούσα να καπνίζω κ πάλι δεν το κάνω κ ουτε πρόκειται

προτιμώ ολα τα άλλα που δεν τολμάνε οι περισότεροι ούτε να δοκιμάσουν(δεν έχουν σχέση με το γυμναστήριο κλπ) λογο οτι ειναι άσχετοι και παραπληροφορημενοι και να σφυζω απο υγεία/ομορφιά/δύναμη με τον συνολικό τρόπο ζωής μου γιατι το τσιγάρο με τα χρόνια σε κάνει να φαίνεσαι κωλόγερος εκτός των άλλων. Αυτό βέβαια παίρνει χρόνια , σημαντικότερα προβλήματα γίνονται εσωτερικά μας αλλα δεν φαίνονται.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ τις πρώτες 3-4 μέρες έδωσα κάτι ψιλές σε ενα φίλο, άνοιξα τρύπα στην πόρτα του δωματίου μου και κάτι άλλα που δε γράφω

 

εγώ το έκοψα κατευθίαν για 8 μηνες πριν μπω στρατό κ το άρχισα πάλι μέσα , οταν απολύθηκα κάπνιζα. Τον Ιανουάριο το έκοψα γιατι ειχα μπροστά επικίνδυνο για εμένα χειρουργείο 

τελικά στο χειρουργείο παραλίγο να πεθάνω αλλα την γλύτωσα

καλά που ειχα κόψει το κάπνισμα 4-5 μηνες πριν γιατι αυξανε τον κύνδινο +50% να πάθω αυτο που έπαθα

 

δεν θεωρώ κάτι τρελό να το κόψει , εγώ το ειχα συνδιάσει με τα πάντα , το έκοψα κ ηρθαν πολλά τούμπα αλλα οκ αν θες να το κόψεις το κόβεις , ολα τα άλλα ειναι θέμα αδύναμου χαρακτήρα.

 

 

εγώ έκοψα το κάπνισμα αλλα όχι τα άλλα

έκανα ενα ξεσκαρτάρισμα και βρήκα οτι το μόνο που μου έκανε κακό ηταν αυτό

και έτσι ακόμα κ τώρα που θα μπορούσα να καπνίζω κ πάλι δεν το κάνω κ ουτε πρόκειται

προτιμώ ολα τα άλλα που δεν τολμάνε οι περισότεροι ούτε να δοκιμάσουν(δεν έχουν σχέση με το γυμναστήριο κλπ) λογο οτι ειναι άσχετοι και παραπληροφορημενοι και να σφυζω απο υγεία/ομορφιά/δύναμη με τον συνολικό τρόπο ζωής μου γιατι το τσιγάρο με τα χρόνια σε κάνει να φαίνεσαι κωλόγερος εκτός των άλλων. Αυτό βέβαια παίρνει χρόνια , σημαντικότερα προβλήματα γίνονται εσωτερικά μας αλλα δεν φαίνονται.

 

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν πεθάνει 8 γνωστοί/συγγενείς σε 3 βδομάδες.Μέχρι και ο Ακατανόμαστος αρρώστησε σε αυτό το διάστημα.Σήμερα πέθανε και άλλος.WTF is going on here?

d0374478557798edfc964afd006512de457207f7

1310483866536.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...