Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετράνε άσχημα τα περιβραχιόνια για το τρέξιμο. Που καταγράφουν τα δεδομένα και μετά τα βλέπεις από PC ή κινητό. Αλλά από τιμές είναι κλάφτα, σωστά;

 

στο ebay έχει άπειρα φθηνά . Αύριο μεθαύριο μου έρχεται εμένα .

Μετράνε άσχημα τα περιβραχιόνια για το τρέξιμο. Που καταγράφουν τα δεδομένα και μετά τα βλέπεις από PC ή κινητό. Αλλά από τιμές είναι κλάφτα, σωστά;

 

στο ebay έχει άπειρα φθηνά . Αύριο μεθαύριο μου έρχεται εμένα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

σκέφτομαι να πάρω ps4 
αλλα το 360 έπιανε σκόνη , μου έκανε νερά κ μου έσπασε τα @@ απο την ώρα που έσκασα 350euro
pc για games = 800++ (χωρίς οθόνες/κουτί etc) που δεν τα δίνω αυτό τον καιρό
θα πρέπει να υπολογίσω κανα 50ρικο για κάποιο game που έχει online, θα έπαιρνα destiny αλλα βγήκε φόλα άρα ?
+ 1 year psn gold = 50? γιατι ακόμα κ αν βγει exploit/hack whatever για πειρατικά δεν θα το πειράξω 

= 500?

κ αν βαρεθώ το game που θα πάρω τι? +κανα 50ρι ?
balls

αν όμως βρω μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση ? για να δούμε

/click αγγελίες 
/click playstation
χμμμμμ α να ένα ps4 με δυο απο τα πρώτα games που κυκλοφόρησαν 

/350euro 

/χουεχουεχουεχουε!
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιόν πούστη λόγο να πάρει κάποιος κονσόλα. Το έχω απορία. Και σε μένα που είχα στο παρελθόν.

 

Γιατί κακά τα ψέματα, παίρνεις μια κονσόλα+τηλεόραση(αν δεν έχεις ήδη) και αυτό ήταν, μετά απλά παίζεις τα παιχνίδια. Σε χειρότερο setup μεν, αλλά τα παίζεις. Με τα pc πας και μπλέκεις παίζοντας χρηματιστήριο με τις τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό φοβάμαι , οτι θα την αφήσω να πιάσει σκόνη , δεν μπορώ να παίζω σε κονσόλες και τα μόνα παιχνίδια που ευχαριστιέμαι ειναι τα mmo εκτός απο 2 player

θα μπορούσα βέβαια να πάρω ενα ps3 που έχει ακόμα ψωμιά και τουλάχιστον 10 games που θέλω να παίξω. (god of war , persona , one piece , bleach etc) που αν και δεν ειναι mmo μου αρέσουν λόγο προϊστορίας κ animes . 

αλλα κ αυτό έχει κανα 300ρι , αμα βρω κανα μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση μόνο , όχι και 300 για τόσο παλιά κονσόλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί κακά τα ψέματα, παίρνεις μια κονσόλα+τηλεόραση(αν δεν έχεις ήδη) και αυτό ήταν, μετά απλά παίζεις τα παιχνίδια. Σε χειρότερο setup μεν, αλλά τα παίζεις. Με τα pc πας και μπλέκεις παίζοντας χρηματιστήριο με τις τιμές.

Παιζείς τα παιχνίδια που κάνει 40 ευρώ το ένα ενώ στο pc τα βρίσκεις δωρεάν. Βάλε αναβθμίσεις, άλλες χρήσεις του pc κτλ κτλ κτλ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε σεις tech freaks πειτε μου κατι γιατι εχω σκαλωσει. Ενα wrist band το οποιο ειναι πολυ λεπτο και καταληγει σε ενα παραλληλεπιπεδο ασημι χρωματος πως λεγεται? Παιζει να κλεινει μαγνητικα. Μη με ρωτησετε τι κανει, δεν ξερω αλλα φανταζομαι θα ναι κανα fitness band android based. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Τρομοκρατικό" χτύπημα στον Καναδά; Oh the humanity...

 

Kαι στην Οταβα κιολας (που ημουν 1 χρονο και) που παιζει να ειναι η πιο ησυχη πολη στον Καναδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...