Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιζείς τα παιχνίδια που κάνει 40 ευρώ το ένα ενώ στο pc τα βρίσκεις δωρεάν. Βάλε αναβθμίσεις, άλλες χρήσεις του pc κτλ κτλ κτλ. 

 

Θεωρητικά και στις κονσόλες τα βρίσκεις δωρεάν κάποια στιγμή, από την άλλη με pc+emulators έχεις τόσες κονσόλες. Δε διαφωνώ γενικά, απλά αυτό που συζητάμε, το gaming, μια κονσόλα το κάνει πιο άμεσα και με λιγότερους πονοκεφάλους, ειδικά για τον μέσο χρήστη.

 

Kαι στην Οταβα κιολας (που ημουν 1 χρονο και) που παιζει να ειναι η πιο ησυχη πολη στον Καναδα.

 

Κάτι λένε και για 2ο δράστη που διέφυγε. Είμαι σίγουρος ότι όπως έτρεχε και έτυχε να χτυπήσει κανέναν ζήταγε συγνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

σκέφτομαι να πάρω ps4 

αλλα το 360 έπιανε σκόνη , μου έκανε νερά κ μου έσπασε τα @@ απο την ώρα που έσκασα 350euro

pc για games = 800++ (χωρίς οθόνες/κουτί etc) που δεν τα δίνω αυτό τον καιρό

θα πρέπει να υπολογίσω κανα 50ρικο για κάποιο game που έχει online, θα έπαιρνα destiny αλλα βγήκε φόλα άρα ?

+ 1 year psn gold = 50? γιατι ακόμα κ αν βγει exploit/hack whatever για πειρατικά δεν θα το πειράξω 

 

= 500?

 

κ αν βαρεθώ το game που θα πάρω τι? +κανα 50ρι ?

balls

 

αν όμως βρω μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση ? για να δούμε

 

/click αγγελίες 

/click playstation

χμμμμμ α να ένα ps4 με δυο απο τα πρώτα games που κυκλοφόρησαν 

 

/350euro 

 

/χουεχουεχουεχουε!

 

 

270 euro η 290

 

Για ποιόν πούστη λόγο να πάρει κάποιος κονσόλα. Το έχω απορία. Και σε μένα που είχα στο παρελθόν.

 

επειδη δεν ψηνεται για brainless mmo?

 

Γιατί κακά τα ψέματα, παίρνεις μια κονσόλα+τηλεόραση(αν δεν έχεις ήδη) και αυτό ήταν, μετά απλά παίζεις τα παιχνίδια. Σε χειρότερο setup μεν, αλλά τα παίζεις. Με τα pc πας και μπλέκεις παίζοντας χρηματιστήριο με τις τιμές.

 

comfy καναπες και red wine.

 

#comfy

 

Παιζείς τα παιχνίδια που κάνει 40 ευρώ το ένα ενώ στο pc τα βρίσκεις δωρεάν. Βάλε αναβθμίσεις, άλλες χρήσεις του pc κτλ κτλ κτλ. 

 

ενω στις κονσολες δεν τα βρίσκεις δωρεαν?

in other news

 

 

http://creativity-online.com/work/jbl-epic-fail/37595

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα το κρασί πάει μόνο με ταινίες, εκτός κι αν παίζεις video game-y movies.

 

Oh wait.. XD

 

30 fps & cinematic gaming.

 

beat that ατριχοι master race gaylords

1917568_332562005002_3608669_n.jpg?oh=ec

Πουστονέ@

ΙΝ other news

https://www.youtube.com/watch?v=Sh0cFlqOndQ

 

και ελεγα τι μου θυμιζει το ονομα

 

E:\mp3\va vol 2\VA – Bass for Autism Vol. 2 (2014) [DUBSTEP, GLITCH HOP, ELECRO]

46. Shirobon - Under The Moonlight

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερίμι δηλαδή , δε ξέρω αν θα πάρω κονσόλα ή pc ή τίποτα
λέτε να πάρω κανα μηχανάκι να κάνω σούζες στην βεράντα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά και στις κονσόλες τα βρίσκεις δωρεάν κάποια στιγμή, από την άλλη με pc+emulators έχεις τόσες κονσόλες. Δε διαφωνώ γενικά, απλά αυτό που συζητάμε, το gaming, μια κονσόλα το κάνει πιο άμεσα και με λιγότερους πονοκεφάλους, ειδικά για τον μέσο χρήστη.

 

 

Κάτι λένε και για 2ο δράστη που διέφυγε. Είμαι σίγουρος ότι όπως έτρεχε και έτυχε να χτυπήσει κανέναν ζήταγε συγνώμη.

 

canadian-mosh-pit.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερίμι δηλαδή , δε ξέρω αν θα πάρω κονσόλα ή pc ή τίποτα

λέτε να πάρω κανα μηχανάκι να κάνω σούζες στην βεράντα?

 

 

does not compute

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερίμι δηλαδή , δε ξέρω αν θα πάρω κονσόλα ή pc ή τίποτα

λέτε να πάρω κανα μηχανάκι να κάνω σούζες στην βεράντα? 

 

Η αλήθεια λέει ότι τον Φλεβάρη περιμένουν νέες κάρτες οπότε πάλι θα γίνει χαμός, από κει και πέρα εξαρτάται από το πόσο μπορείς να περιμένεις και τι υποχωρήσεις είσαι σε θέση να κάνεις. Εγώ πχ προτιμώ να παίζω σε χαμηλότερα settings καμιά φορά παρά να δώσω κοντά στα 300€ για κάρτα που λέει ο viper. Πάντως άμα θες full gaymen pc μάλλον θα πρέπει να δώσεις το βάρος στο tower και να κοιτάξεις για καμιά οθόνη μεταχείρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια λέει ότι τον Φλεβάρη περιμένουν νέες κάρτες οπότε πάλι θα γίνει χαμός, από κει και πέρα εξαρτάται από το πόσο μπορείς να περιμένεις και τι υποχωρήσεις είσαι σε θέση να κάνεις. Εγώ πχ προτιμώ να παίζω σε χαμηλότερα settings καμιά φορά παρά να δώσω κοντά στα 300€ για κάρτα που λέει ο viper. Πάντως άμα θες full gaymen pc μάλλον θα πρέπει να δώσεις το βάρος στο tower και να κοιτάξεις για καμιά οθόνη μεταχείρο.

 

desire 2 know more intensifies.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μηχανακι τρωει 'λιγοτερα' απο αυτη.

 

#justsaying

κ αυτή ειναι για ένα test drive , το μηχανάκι κρατάει :"3

 

Η αλήθεια λέει ότι τον Φλεβάρη περιμένουν νέες κάρτες οπότε πάλι θα γίνει χαμός, από κει και πέρα εξαρτάται από το πόσο μπορείς να περιμένεις και τι υποχωρήσεις είσαι σε θέση να κάνεις. Εγώ πχ προτιμώ να παίζω σε χαμηλότερα settings καμιά φορά παρά να δώσω κοντά στα 300€ για κάρτα που λέει ο viper. Πάντως άμα θες full gaymen pc μάλλον θα πρέπει να δώσεις το βάρος στο tower και να κοιτάξεις για καμιά οθόνη μεταχείρο.

οθόνη έχω , 23?24ρα full hd , για τα άλλα θα δω 

πάντως για κονσόλα δε ξέρω , μάλλον χαμένη θα πάει οπότε άκυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...