Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κ αυτή ειναι για ένα test drive , το μηχανάκι κρατάει :"3

 

οθόνη έχω , 23?24ρα full hd , για τα άλλα θα δω 

πάντως για κονσόλα δε ξέρω , μάλλον χαμένη θα πάει οπότε άκυρο

 

Aσ' τις μλκιες με τις παιχνιδομηχανες και φτιαξε ενα pcακι. Φτιαχνεις κομπλε με λιγοτερα απο τα 800 που ανεφερες. Με amd 6300, 8gb ram, και 760 παιζεις games σε settings που οι κονσολες δεν τις βλεπουν πουθενα.

 

Δες λιγο

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχ τι απάντησε ο άλλος...

 

23 ετών.
Χειρότερος μαθητής της τάξης.
Τώρα έχω δικό μου μαγαζί και πάω για το δεύτερο.

Οι γνώσεις μου στα μαθηματικά είναι ίδιες με ενός παιδιού 3 γυμνασίου.

Τα βασικά τα γνωρίζω, από εκεί και πέρα υπάρχει το κουμπιουτερακι.

Αν κάποιος θέλει να πετύχει θα πετύχει. Μια εφαρμογή δεν έβλαψε ποτε κανέναν. Με ένα λυσαρι για κάθε μάθημα ήμουν. Τώρα οι συμμαθητές μου που ήταν καλύτεροι από εμένα και δεν χρησιμοποιουσαν βοηθηματα είναι ακόμα στο 4 έτος ή τα έχουν παρατήσει και ψάχνουν δουλειά και τους ζουν οι γονεις τους, και εμένα που με είχαν για καμένο χαρτί ζω τους γονείς μου :)

 

νικοκποστ (ταιρίαζει και η ηλικία, αν και τώρα που το σκέφτομαι μένει με τους γονείς του ακόμα ο κανελλοφάγος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρέσουν οι σοβαρές κοπέλες.

Μόνο σαβούρες.

 

και ελεγα τι μου θυμιζει το ονομα

 

E:\mp3\va vol 2\VA – Bass for Autism Vol. 2 (2014) [DUBSTEP, GLITCH HOP, ELECRO]

46. Shirobon - Under The Moonlight

Ρε η τραγουδίστρια είχε έρθει κάτω.Την θυμάμαι γιατί ήτο κομματάρα <3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχ τι απάντησε ο άλλος...

 

 

νικοκποστ (ταιρίαζει και η ηλικία, αν και τώρα που το σκέφτομαι μένει με τους γονείς του ακόμα ο κανελλοφάγος)

αφου δε διάβαζα να είμαι φοιτητής να μου πληρώνουν κανα σπιτάκι οι δικοί μου να ειμαι ανεξάρτητος 

 

 

tumblr_lrl519y4E81qdres4.gif

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει να κάνει αυτό, αν μπορείς και ζεις με δουλειά χωρίς σπουδές, τι σε νοιάζει.

Από την άλλη, στην πόλη σου δεν έχει πανεπιστήμιο; Εννοώ ότι είτε με τον ένα τρόπο είτε με τον άλλο, στρώνεις και κοιμάσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει να κάνει αυτό, αν μπορείς και ζεις με δουλειά χωρίς σπουδές, τι σε νοιάζει.

Ε ναι μωρε.Αν μπορείς να βγάλεις και μόνο το δημοτικό ακόμα καλύτερα,να μπεις και γρήγορα στην αγορά εργασίας...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι μωρε.Αν μπορείς να βγάλεις και μόνο το δημοτικό ακόμα καλύτερα,να μπεις και γρήγορα στην αγορά εργασίας...

 

Δε λέω αυτό, ας τελειώσει την υποχρεωτική. Δεν τα παίρνουν όλοι τα γράμματα ξέρεις, όπως επίσης υπάρχουν και τα ΕΠΑΛ ΕΠΑΣ, χρειαζόμαστε και τεχνικά επαγγέλματα στην αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...