Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εβγαλα κατι ρουχα να στεγνώσουν, βλέπω την πρόγνωση και λογικα θα πρεπει να τα εχω απλωμένα καμια βδομαδα.. Υγρασια οβερ 9000.

qfe

λουστηκα πριν κοιμηθω στις 12 και ξυπνησα και ηταν ακομη νωπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

u wot, υπάρχουν ακόμα μαγαζιά που πουλάνε κόπιες και "τσιπάρου" (τώρα με τα softmods) κονσόλες, που έχουν και πελατεία;

yeah , με αρκετή πελατεία και τιμές χέσε μέσα , νάνε καλά τα πιτσιρίκια κ οι άσχετοι γονείς που πιάνονται κορόιδα 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Πάτρα έχουμε κεντρικό μαγαζί που πούλαγε/πουλάει αντιγραφές παιχνιδιών/προγραμμάτων και τσιπάρει κονσόλες κλπ.  Αυτό το μαγαζί ειναι ανοιχτό απο τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου , έπαιρνα κασέτες για το nintendo 64 και αργότερα τις αντάλλασσα εκει

τι να λέμε τώρα για πειρατεία κ τρίχες κατσαρές όταν ο άλλος που ειναι δουλειά του να τον κυνηγήσει πάει και παίρνει απο εκει για το πιτσιρίκι του κόπιες αχχα

 

τουλάχιστον ο χρήστης κατεβάζει για τον εαυτό του , δεν έφτιαξε σπίτια απο αυτό.

 

 

 

Κωνσταντινουπολεως, Ερμου ή Κορινθου μετα την Αρατου?? Εκει επαιζαν 3 που εκαναν τρελες δουλειες. Ποιο απο ολα αυτα ειναι ακομα ανοιχτο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωνσταντινουπολεως, Ερμου ή Κορινθου μετα την Αρατου?? Εκει επαιζαν 3 που εκαναν τρελες δουλειες. Ποιο απο ολα αυτα ειναι ακομα ανοιχτο??

Γούναρη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

I just finished a ten page essay today.

Τέτοιος παρλαπιπας που είσαι, λογικό μου ακούγεται.

 

In other news

 

Και κρύο και βροχή. Δεν εχεις που να σταθείς έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωνσταντινουπολεως, Ερμου ή Κορινθου μετα την Αρατου?? Εκει επαιζαν 3 που εκαναν τρελες δουλειες. Ποιο απο ολα αυτα ειναι ακομα ανοιχτο??

 

 

zongk2.JPG

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περιπέτεια που λέγεται "ανανέωση διαβατηρίου"...

 

Βγάλε φωτό,τρέχα ΔΟΥ-στήσου ουρά,τρέχα αστυνομία-ξαναστήσου ουρά.

 

Περνάνε 5 μέρες...περνάει μια βδομάδα...περνάνε 10 μέρες και η online εφαρμογή να λέει οτι δέν καταχωρήθηκε ποτέ αίτηση.

 

Προβληματίζομαι ταμάλα και πάω στην αστυνομία.Ο φωτομαλάκας τα είχε κάνει σκατά και οι φωτογραφίες κόπηκαν λόγω "κακού φωτισμού".Κινητό/σταθερό είχα δώσει κανονικά,ούτε που ασχολήθηκαν για ενημέρωση.

 

Ο μπατσομαλάκας,θεώρησε οτι μία βλακεία δέν ήταν αρκετή,οπότε ολοκλήρωσε το κλάστερφακ βάζοντας λάθος όνομα στην αίτηση απόρριψης.Απο Γεωργάτος Γιώργος > Γεωργάκος Αθηνά.

 

Οπότε θα πρέπει να:

-ξαναβγάλω φωτογραφίες (10 ευρώ)

-ξαναβγάλω παράβολο στη ΔΟΥ (5 ευρώ)

-ξαναστηθώ στην ουρά

-ελπίσω οτι θα ξεμπλέξουν τα μπούτια τους,γιατί πρέπει πρώτα να μου "ξεχρεώσουν" την παλιά αίτηση,πρίν προχωρήσουν σε νέα.

 

και εγώ πετάω 1/11...

 

kill-you-fuck-the-body.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τέσσερις (4) μέρες το βγάζουν το διαβατήριο.Όταν όμως δουλεύεις 10 ήμερο σερί 7:00~16:00 (effectively ξυπνάς 5:00 και γυρνάς σπίτι 17:00),είναι και πράγματα που πρέπει να κάνεις...όπως πχ. μαγείρεμα.

Επίσης η φύση της δουλειάς μου δέν μου επιτρέπει να ξέρω a priori πότε και πόσες μέρες άδειας θα έχω.Θεωρώ τυχερό τον εαυτό μου που το γνώριζα 20 μέρες πριν!

 

Απο εκεί και πέρα,περιμένω οτι ο κάθε κόπανος θα κάνει την δουλειά του... για την οποία και πληρώνεται και όχι οτι θα μπεί σε full retard mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τέσσερις (4) μέρες το βγάζουν το διαβατήριο.Όταν όμως δουλεύεις 10 ήμερο σερί 7:00~16:00 (effectively ξυπνάς 5:00 και γυρνάς σπίτι 17:00),είναι και πράγματα που πρέπει να κάνεις...όπως πχ. μαγείρεμα.

Επίσης η φύση της δουλειάς μου δέν μου επιτρέπει να ξέρω a priori πότε και πόσες μέρες άδειας θα έχω.Θεωρώ τυχερό τον εαυτό μου που το γνώριζα 20 μέρες πριν!

 

Απο εκεί και πέρα,περιμένω οτι ο κάθε κόπανος θα κάνει την δουλειά του... για την οποία και πληρώνεται και όχι οτι θα μπεί σε full retard mode.

ε τότε αμα πάει καλά αυτή τη φορά ίσως στο βγάλουν κ προλάβεις

αν δεν μπες λαθρεπιβάτης ΧD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τέτοιος παρλαπιπας που είσαι, λογικό μου ακούγεται.

 

10 word essay due tomorrow, still on insomnia.

 

pls halp

Επεξ/σία από slipknot
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...