Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

In other news, σήμερα πήγα και είδα ένα διαμέρισμα. Μεγάλο 2αρι, επιπλωμένο κ με ηλεκτρικές συσκευές, δίπλα στη δουλεια μου. Ενοίκιο 250€.

 

Τί λέτε; Το κρατάω;

(Το μόνο κακό...το διαμέρισμα ειναι στο ισόγειο αλλα ευτυχώς υπερυψωμένο. Και τα μπαλκόνια δεν βλέπουν στην πρόσοψη αλλά πίσω. Αυτό δεν ειναι πιο safe απ'το να ήταν μπροστά;)

 

Ουφφφ αγχωθηκα

 

Sent from a galaxy far faaar away.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

In other news, σήμερα πήγα και είδα ένα διαμέρισμα. Μεγάλο 2αρι, επιπλωμένο κ με ηλεκτρικές συσκευές, δίπλα στη δουλεια μου. Ενοίκιο 250€.

 

Τί λέτε; Το κρατάω;

(Το μόνο κακό...το διαμέρισμα ειναι στο ισόγειο αλλα ευτυχώς υπερυψωμένο. Και τα μπαλκόνια δεν βλέπουν στην πρόσοψη αλλά πίσω. Αυτό δεν ειναι πιο safe απ'το να ήταν μπροστά ;)

 

Ουφφφ αγχωθηκα

 

Sent from a galaxy far faaar away.

Είχες και άλλες προτάσεις;

Είναι καινούργιας κατασκευής;Έχει σημάδια "κακοποίησης"(χτυπήματα κ.ο.κ),έχει σημάδια υγρασίας;

Οι συσκευές δουλεύουν ή θα σου πει να τις πληρώσεις(για να τις διορθώσεις) κ.ο.κ.

Θέλει τις λεπτομέρειες του το θέμα,δεν μας δίνεις τίποτα.

Πάντως εδώ που είμαι θα το έπαιρνα δίχως δεύτερη κουβέντα,για Ελλάδα θα κοιτούσα και αλλού.Αυτό το ισόγειο είναι κάπως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πολυκατοικια ειναι κατασκευής μάλλον τέλη 70s, το διαμέρισμα ειναι ανακαινισμένο, ξύλινα πατώματα, κουφώματα αλουμινιου, καινούργιες ηλεκτρικές συσκευές (λειτουργούν :Ρ).

 

Η γειτονιά ήσυχη (την ξερω) αλλα όλα τα μαγαζιά που θέλω ειναι σε απόσταση το πολύ 5' με τα πόδια.

 

(Το διαμέρισμα ειναι ένα απ'τα πολλά που ανήκουν στην εταιρεία που δουλεύω.)

 

Sent from a galaxy far faaar away.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελώς υποκειμενικό είναι αυτό που αναφέρει η νένυα.O καθένας έχει διαφορετικά κριτήρια για την επιλογή σπιτιού.Εγώ πχ δεν θα μπορούσα με τίποτα να ζήσω σε ισόγειο για πολλούς και διάφορους λόγους.

Ιεράρχησε τις προτεραιότητες σου και διάλεξε.Πάντως αν η τιμή όπως λέει ο στορμ είναι καλή,δεν έχεις θέμα με το ισόγειο και τα κακά του και δεν έχει πολλές κρυφές χρεώσεις στα κοινόχρηστα κτλ τότε ναι τσίμπησε το.

 

In other news

Τούμπανο το έκανε ο μπάρμα-rarbg το site.Έχωσε και υπότιτλους(ελληνικούς).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισόγειο αλλα όπως είπα βλέπει στην πίσω μεριά που ειναι ακόμα πιο ήσυχα κ το διαμέρισμα δεν φαίνεται απ'τον δρόμο.

Καλό δεν ειναι αυτό;

 

Για τα κοινόχρηστα κ άλλες λεπτομέρειες θα μάθω λογικά αύριο.

 

Sent from a galaxy far faaar away.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κλέφτης από που θα σκαρφαλώσει; Από τον δρόμο που μπορεί να τον δει ο καθένας ή από τον ακάλυπτο; Σκέψου λίγο.

 

Επίσης τι δουλειά κάνεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πολυκατοικια ειναι κατασκευής μάλλον τέλη 70s, το διαμέρισμα ειναι ανακαινισμένο, ξύλινα πατώματα, κουφώματα αλουμινιου, καινούργιες ηλεκτρικές συσκευές (λειτουργούν :Ρ).

 

Η γειτονιά ήσυχη (την ξερω) αλλα όλα τα μαγαζιά που θέλω ειναι σε απόσταση το πολύ 5' με τα πόδια.

 

(Το διαμέρισμα ειναι ένα απ'τα πολλά που ανήκουν στην εταιρεία που δουλεύω.)

 

Sent from a galaxy far faaar away.

 

250 ευρώ για ισόγειο του 70;

 

2005 called, it wants its price back.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ όπως το είδα φαινόταν αρκετα safe εκείνη η μεριά...<br><br>

Τεσπα, θα το ξαναδώ πάντως μέχρι να το κλείσω.<br><br><br>

:Ρ δεν σου λεω ρε πιθηκι<br><br><br>

 

 

Michael, η τιμή ειναι όμως για μεγάλο 2αρι, ανακαινισμενο, επιπλωμένο κ με ηλεκτρικές συσκευές. Και στις αγγελίες που κοίταζα με τέτοια τιμή δεν τα έβρισκα όλα αυτά μέσα.

 

Sent from a galaxy far faaar away.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...